Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6248Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 320 из 488
Показано с 3,191 по 3,200 из 4871.
    bvn
    йог на танке

Re: Что нам надо знать о Майдане

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    У меня в фейсбучной ленте есть много депутатов. В плане оперативности и адекватности мне импонируют Бригинец и Оробец.
    Неплохо Геращенко и Лабунська.
    Вони з вами радяться? Звітують вам?

Пророк

Предлагаю высказаться, кто бы за кого проголосовал, если бы выборы были уже сейчас?
    Пророк

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Предлагаю высказаться, кто бы за кого проголосовал, если бы выборы были уже сейчас?
    Яценюк - премьер-министр
    Порошенко - вице-премьер по экономике
    Тягнибок - спикер ВР
    Кличко - президент (который в условиях парламентской республики должен всем нравится, но мало что решать )
    Пророк

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Не надо делить шкуру неубитого (извините за это слово в такие дни) медведя. Снайперов и беркут никто не отзывал. И инициаторы расстрела не изолированы от общества.

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    С майдана он-лайн:
    infospacer, я и не спорю. Просто высказал свое мнение по тактике.

ЗЫ. то онлайн трансляция, и того момента уже не найти.
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    ЗЫ. то онлайн трансляция, и того момента уже не найти.
    Там периодически показывают общий план майдана со стороны сцены. Людей там предостаточно.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Женщина, яка чесно говорить про свої помилки.
    Знаєте, це теж дуже багато. Зараз у наших борців-революціонерів дуже багато рвєнія, вони всі розумні, сильні і взагалі як прийнято вважати цвіт нації, а тобі звичайній людині з певними недоліками, та білими плямами в освіті, знанні історії, політології, права іноді буває якось некомфортно стояти з ними поряд. Відчувається, що коли ти в чомусь торхи відстаєш, то тебе легко можуть записати в число якось бидла, яке непотрібно слухати (можливо це мої власні якісь психологічні комплекси)... Але хочеться, щоб між лідерами і тими, хто їх підтримує був діалог, щоб народ не використовували лише як біомассу для підтримки революційних звершень... Наприклад, перед початком штурму ОДА, людей закликали приходити підтримувати, але про самий штурм ніхто ж не попередив (звісно ж конспірація, хоча влада знала про намічений штурм заздалегідь і завчасно відмінила деякі заходи в розміщеному поблизу міскому будинку культури), хоча б заради безпеки цих людей, я вже не кажу про те, щоб порадитися з цими людьми... а чого з цим бидлом радитись? Гратися в демократію ще з ними?

Діалог, мені здається, передбачає двосторонній напрямок інформації. Від лідерів інформація в популяризованому але честному вигляді (а не лише те, що дозволено знати) повинна йти до народу, який підтримує цих лідерів (тобто може підтримати, коли цей діалог відбудеться, бо поки що, я не бачу лідерів, яких би я хотів реально підтримувати). І навпаки, від народу повинні збиратися пропозиції, проводитися опитування і вся ця інформація звісно повинна трансформуватися в більш завершені і грамотно сформульовані форми і доноситися до лідерів, братися до уваги.

Також, треба не насміхатися над певним відставанням в політичному розвитку ваших побратимів, на підтримку яких ви опираєтеся, а протягнути руку підтримки - організувати можливість підтягнути трохи їх рівень самосвідомості, заповнити пробіли в освіті. Наприклад, організувати безкоштовні курси громадянської освіти (можливо зараз це на часі, але коли все минеться, чи хтось про це згадає... чи будуть потім знову проклинати неграмотних рабів і тітушок, обзивати їх підставками під флаги?), які, на мій погляд, повинні включати хоча б скороченний і дуже популяризований курс Історії України і Основи Права (це програма мінімум).

Мабуть, це наївні мрії... боюсь, що такого не буде ніколи.
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Людей там предостаточно.
    Аааа. Вы про общ. кол-во людей. Но откусывать аж 1000 самообороны (сколько их там всего?) и отправлять в Харьков неразумно. имхо.
    Пророк

ЄвроМайдан – EuroMaydan
    Прінт-скрін з інстаграму дочки депутата Партії Регіонів Олега Царьова, що тут сказати? Гени даються взнаки

bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    RAMM, мене найбільше дивують члени компартії, молодші 30. Таке враження, що ці люди з іншої планети.
    А як ви вважаєте комуняки виховують своїх дітей? Вони їм розповідають про українських патріотів чи про то как харашо жілось прі савєтах?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    RAMM, мене найбільше дивують члени компартії, молодші 30. Таке враження, що ці люди з іншої планети.
    А сторонники Свободы в 18-20-25 лет не вызывают удивления ?
+ Ответить в теме