Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6249Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 303 из 489
Показано с 3,021 по 3,030 из 4887.
    Пророк

Re: Что нам надо знать о Майдане

Депутаты экстренно собираются в Верховную Раду и зовут СМИ
    Депутаты парламента Украины экстренно собираются в парламенте. С призывом немедленно явиться в здание Верховной Рады обратился ряд народных депутатов, среди них - глава комитета по вопросам национальной безопасности и обороны Владимир Литвин.
    Депутат фракции Батькивщина Владимир Полочанинов сообщил: "Все народные депутаты собираются в 14:00 в здании Верховной Рады. Представители СМИ по возможности тоже туда. Нужна максимальная публичность процесса!".
    Также призвал депутатов собраться в парламенте регионал Николай Рудьковский.

Banned

Это же только подумайте, у каждого из убитых есть друзья, братья, сестры, родители, у некоторых семьи, они там что совсем с кукушкой разосрались?
    2.0

Enter, Тіггі заявив про створення всередині ПР групи депутатів з вирішення кризи, запропонував вибрати спікера з опозиції, призначити кабмін довіри. запрошує долучитися усі фракції.
    питання в тому, чи встигнуть і що це дасть для двох сторін, які вже важко контролювати
    Пророк

Погибший:

Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    питання в тому, чи встигнуть і що це дасть для двох сторін, які вже важко контролювати
    Я понимаю, но если это не попытаться сделать, то Украина будет разрушена.
    kavapoltava

Господи, та коли вже куля знайде того кого потрібно...
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    нешановні опонети типу Пентакса, 23Кью та інші, ви мене звісно вибачте, але ідіть нахуй! якшо ви і досі нічого не розумієте і намагаєтеся сарказнічать, то мені вам нічого сказати. обідно буде, що якесь із вас присмокчеться піявкою до оновленої України і буде існувати в цьому просторі ніби нічого і не сталося. якщо у вас нічого не ворушиться при вигляді застрелених снайперами, то я сумніваюсь, що ви люди. бо бій це бій, а прицільно хєрачити це вже дещо інше, це не просто страшно, це розпач...
    Вибачаю. Эмоции кипят.

И как бы там ни было, не говори глупостей. Взгляды на политику и человеческие качества - разные вещи. "Ворушится", уж поверь, кого бы ни убили.
    kavapoltava

яка нахрен політика коли снайпер під керівництвом тирана простих людей отстрілює.
    ЯКА НАХРЕН ПОЛІТИКА???
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    но если это не попытаться сделать, то Украина будет разрушена.
    Гнут свое. Вот такие заявления:

У Януковича заявили, що перемир'я необхідне опозиції тільки для "озброєння бойовиків"

Запевнення опозиційних лідерів щодо необхідності перемир’я і повернення до діалогу є лише маневром для мобілізації бойовиків з Майдану.
    Таку заяву розповсюдила прес-служба президента.
    "Використовуючи вогнепальну зброю, радикально налаштовані мітингувальники з Майдану 20 лютого 2014 року о 9.00 почали наступ на правоохоронців, незважаючи на оголошене перемир’я. Запевнення опозиційних лідерів щодо необхідності перемир’я і повернення до діалогу виявилися лише маневром для затягування часу та мобілізації, озброєння бойовиків з Майдану", - заявили в АП.
    Представники президента заявили, що спроби влади "щодо налагодження діалогу і мирного врегулювання конфлікту" проігнорували.
    "Вони (бойовики) перейшли в наступ. Діють організованими озброєними групами, використовують вогнепальну зброю, у тому числі снайперські гвинтівки, на враження.
    У повідомленні говориться, що правоохоронці нібито не озброєні і використовують виключно спецзасоби. "Число загиблих і поранених правоохоронців йде на десятки", - зазначили в АР
    Зараз влада вживає "усіх заходів для припинення кровопролиття та протистояння".

http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/20/7015123/
    Пророк

Анатолій Гриценко

Хитка рівновага
    Все, що відбувається на Майдані, Ви бачите. Люди роблять можливе й неможливе. Головне для Майдану і країни в цілому зараз паралельно вирішується поза межами Майдану.
    Варіантів розвитку подій два.

Перший варіант, над яким зараз працюють опозиція, позафракційні й частина депутатів від ПР - о 15:00+ збирається Рада і приймає ключові рішення щодо Конституції, нового спікера, нової більшості й технічного Уряду (очевидно збереться без головування Рибака, бо той пішов у ігнор, боїться взяти відповідальність без погодження з Януковичем).

Другий варіант, над яким зараз працюють "яструби" в команді Януковича - після звільнення урядового кварталу від людей, накопичивши за ніч війська у метро й ключових будівлях центру міста, з автоматичною вогнпальною зброєю і за підтримки снайперів (плюс бандитів зі зброєю) брутально зачистити Майдан і центр міста.

Рівновага хитка. Але шанс на реалізацію першого (позитивного) варіанту є, над тим працюємо. Януковича і Клюєва попередили, що наступу Майдану поки не буде - аби вони не застосовували силу і дали команду своїм депутатам прибути о 15:00 до Ради, що там вони будуть у безпеці, аби лише Рада прийняла необхідні рішення і таким чином перевести розвиток подій у контрольоване русло.

Кількість людей на Майдані є дуже важливим фактором. Стримування їхніх злочинних намірів насамперед.
+ Ответить в теме