Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6250Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 283 из 488
Показано с 2,821 по 2,830 из 4873.
    kavapoltava

Re: Что нам надо знать о Майдане

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Где? У меня есть...
    на Майдане.

Пророк

Ответ Сообщение от Voland BulgakOFF Посмотреть сообщение
    Свет вырубили...
    Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Где? У меня есть...
    на Майдані.
    я от думаю, яка була задача у ментів? розігнати майдан? захопити будинок профспілок? ну добре, його фактично спалили, вдерлися на майдан незалежності. але там за 300 метрів є будівля КМДА, яка знову належить порестувальникам, є десять тисяч людей, в тому числі - тисячі оборонців; в 3 областях розгромлені відділи міліції, і завтра люди з тих міст уже будуть уже в Києві - і дуже імовірно, що зі зброєю і без сантиментів.
    ментів офіційно загинуло шестеро. реально, я думаю, завтра з'ясується, що більше десятка. декому повідривало руки, повибивало очі. може іншим уже не так захочеться лізти вперед...
    навіть якщо повністю розігнати Майдан, Яник лише озлобить киян і українців, і весь світ. він уже гірше за Каддафі.
    Що він отримує взамін? я не розумію...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Таке враження, що п'ятий канал у "Волі" приймається не через супутник, а через інет. Підвисає, картинка ніяка...
    Пророк

Євромайдан ‏@Dbnmjr
    Двадцать шесть регионалов улетели из Украины чартером Азарова-младшего. Они покинули Украину около полуночи.
    Філософф

Це піздєц, товаріщі, Ми воочию бачимо тут представників українського класу "овочі". Лєра, ти хвора таке писати? Їй відітє лі народний гнів заважає святкувать. Капєц, колбаса по рублю, і нічого в житті не треба.
    Не забуваймо, завтра з 9-00 приймають кров на Шевченка 23 (станція переливання крові), а з 11-00 біля ОДА виходить і показувать цій владі, що нас більше, і надовго їх не вистачить. Невже влада не розуміють, що вчора на майдані стояли активісти, а завтра, після того, що вони наробили, це вже не смішки, підуть звичайні люди, за майбутнє своїх дітей.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    это ужасно. только что по громадському журналист сказал, что видел, как один из протестующих стрелял по беркуту из АКМ! я в шоке от происходящего.
    а че делать то? дать им бой подушками? или у протестующих есть мирные бтр, водометы и т.д.?
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Їй відітє лі народний гнів заважає святкувать.
    а где у меня написано святкувать? свои фантазии оставляйте при себе.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    навіть якщо повністю розігнати Майдан, Яник лише озлобить киян і українців, і весь світ. він уже гірше за Каддафі.
    Що він отримує взамін? я не розумію...
    Відповім словами двох абсолютно різних людей, які я вчора прочитав з інтервалом у кілька годин:
    Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    овощь похожу вообще ебанулся..
    Кличко: "Янукович абсолютно неадекватно реагує на ситуацію."
    Пророк

Вся дипломатия от ялынковича:
    "На жаль нічого хорошого з переговорів я не приніс. Я пішов, бо я запропонував, припинення протистояння до закінчення переговорів. Президент сказав, що тільки один вихід – це все залишити, очистити Майдан і всі повинні піти додому", - сказав Кличко в прямому ефірі Громадського.ТВ.

Крім того, за словами Кличка, Янукович заявив, що відповідальність за смерті людей лежить на опозиції.
    Его с того Межигирья только вперед ногами вынесут, какие переговоры. Есть еще небольшой шанс, что свои же (ПР) сдадут, но как то в него не сильно вериться. Что для того же ахметки десяток холопов и ментов.
    Пророк

Юрий Бутусов
    Евросоюз не хочет применять санкции против Януковича? Хотят говорить о европейских принципах, но не хотят никак ради этих принципов что-то делать? Что ж, тогда скоро у вас прибавится работы. Хотите договариваться об охране трубы, погранконтроле и таможенном контроле с полевыми командирами повстанцев? Блейте дальше.
+ Ответить в теме