Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей6232Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 107 из 487
Показано с 1,061 по 1,070 из 4864.
    Пророк

Re: Что нам надо знать о Майдане

2.0

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    За шо стояв майдан? За євроінтеграцію?
    блядь, ну шо ж це такоє! євроінтеграція як термін, вектор, система цінностей, я не знаю, як тобі ще його назвати.
    насправді люди стояли за закон. який би був рівний для всіх. боротьба триває. її наслідок не може передбачити ніхто. одне відомо - країна вже інша.

і ще, мала без обід, але я трохан насторожено ставлюся до тих людей які захищають свої п"ять соток городу і всперто не хочуть бачити, що по полю несеться смерч. і питання часу - коли знесе врожай. я знаю, що кожен першим захищає родину, але одна захищають її так: "та ну вас всіх нахєр, мені спокойно жилося, а тут ви всі понабігали", а інші так: " я не прощу собі, якщо моя дитина житиме в засранім мордорі, і тому зараз прийду мокрий від водометів, перевдягнуся, нагодую сина і знову туди"
    мама щодня телефонує, плаче, просить бути обережною і не спиняє... бо розуміє.
    вся справа в цінностях...
    цінності є визначальні....
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    блядь, ну шо ж це такоє! євроінтеграція як термін, вектор, система цінностей
    Именно. А клоуны от ПР все сводят к визам, однополым баркам и инцесту, манипулируя сознанием зашоренной публики.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Одному из госпитализированных митингующих ампутирована кисть руки, троим удалили глазные яблоки
    Banned

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    егеж...поэтому стреляли не огнестрелом и скажите спасибо.
    А щодо народу, так майдановская же иллюстрация: Смотреть на цифры:
    http://s6.hostingkartinok.com/upload...80a5aa4e50.png

Кстати, rasta-koy...я почти угадала 36% с копейками за майдан.
    Ага, у меня пока законы не наклепали тоже такая же примерно была...
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Одному из госпитализированных митингующих ампутирована кисть руки, троим удалили глазные яблоки
    Если власть почувствует для себя реальную ФИЗИЧЕСКУЮ опасность, то всё это может оказаться невинными цветочками по сравнению с последующими ягодками...
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Ну, да. А так бы тебе уже запретили бы, возможно, даже писать на форуме. Зато стабильно было бы
    Хоть зверства беркута загнали эразера на форум )
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Хоть зверства беркута загнали эразера на форум )
    Я не надолго, не переживайте.
    2.0

@Anisiya Pen агитку начертали с б. командиром: Бойцы ВВ! За кого вы стоите на морозе? Вы стоите за квартиры и пенсии в 5000 гривен для своих командиров и за пенсии в 1 000 гривен для своих родителей (там все беднота – кто не откупился)
    Куда вы пойдете после службы? Вы пойдете нахуй! Беркут распустят. Вас не примут в новые органы правопорядка. там будут служить настоящие украинцы и козакы. Т, кто сейчас защищает свободу и независимость нашей родины.
    Бойцы ВВ вы пушечное мясо Янека. Ваши командиры вас сдали. Подумайте о своем будущем - кто сражался и бежит завтра тоже будет жить!
    Косите от службы - вы отравлены газом, обморожены, простужены, поносные. Кто боится откосить - пусть тупит!
    Тупите с исполнением любых команд. Чем скорее народ победит – тем скорее будет дембель.
    Дайош дембель досрочно! Все по домам! Хапай мешки – вокзал отходит!
    Пункт приема раненых находится там-то и там-то. Вы можете лечь на больничку на законных основаниях.
    Пророк

Между тем Захарченко "прокачал" Беркуту уровень оружия.

ЗЫ: че там Виталий вчера говорил про достижение договоренностей по переговорам?

Беркуту дозволили стріляти під час охорони громадського порядку
    Понеділок, 20 січня 2014, 16:10

Під час виконання наказів співробітникам "Беркута" дозволяється застосовувати фізичну силу, спецзасоби та вогнепальну зброю.
    Про це йдеться в наказі №19/24796 за підписом глави МВС Віталія Захарченка, зареєстрованому в Мін'юсті, пише Лігабізнесінформ.
    Так, згідно з "Положенням про спецпідрозділ міліції громадської безпеки "Беркут", правоохоронцям під час виконання наказів дозволяється застосовувати фізичну силу, "спеціальні засоби і вогнепальну зброю у випадках і в порядку, визначених статтями 12 - 15 ч.1 Закону України "Про міліцію".
    Завданнями спецпідрозділу визначаються забезпечення особистої безпеки громадян, захист їх прав, законних інтересів; запобігання правопорушенням, охорона і забезпечення громадського порядку; участь у заходах щодо розшуку та затримання осіб, підозрюваних у скоєнні кримінальних злочинів і т.і.
    "Підрозділ підпорядковується начальнику ГУМВС, УМВС, а у разі його відсутності - заступнику. При виконанні завдань поза регіоном постійної дислокації підрозділ переходить в оперативне підпорядкування відповідного начальника ГУВС, УВС", - зазначенко у документі.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/01/20/7010215/
+ Ответить в теме
Страница 107 из 487