Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
 • 1 Сообщение от Sky
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Offline
  Пророк

  Звернення Штабу національного спротиву


  Звернення Штабу національного спротиву до народу України щодо загрози запровадження надзвичайного стану (повний текст)

  Об'єднана опозиція застерігає владу від запровадження надзвичайного стану і звернулася до силовиків із закликом не виконувати незаконних наказів. Тиждень.ua публікує повний текст звернення  Штаб національного спротиву одержав абсолютно достовірну та перевірену інформацію про зміст переговорів Віктора Януковича та Володимира Путіна в Сочі 6 грудня цього року. В якості умови надання фінансової допомоги режиму Януковича Кремль поставив умову «наведення порядку в Україні», під чим мається на увазі запровадження надзвичайного стану та жорстке силове придушення масових акцій протесту.

  Запровадження надзвичайного стану означатиме замах на права і свободи громадян: запровадження комендантської години, проведення обшуків житла громадян без санкції суду, встановлення цензури, обмеження використання мережі Інтернет, заборону масових заходів та страйків. В таких умовах будь-який громадянин може бути безпідставно заарештований, кинутий за грати та підданий катуванню. Немає жодних сумнівів, що режим Януковича в разі запровадження надзвичайного стану буде робити саме це, щоби придушити протести, залякати їх учасників та всіх громадян.

  Ми звертаємося до представників силових структур, на які законом покладено завдання забезпечення режиму надзвичайного стану, а саме Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України та Військової служби правопорядку, із закликом не брати участі в нелегітимних діях режиму, що обмежують права і свободи громадян. Ви маєте для цього чітку підставу – статтю 60 Конституції України, згідно з якою ніхто не зобов’язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. Також нагадуємо про відповідальність за віддання і виконання явно злочинних наказів чи розпоряджень.

  Зважаючи на те, що надзвичайний стан в Україні може бути запроваджений за ініціативи та в інтересах іноземної держави, це поставить під загрозу суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність України. Звертаємося до Збройних Сил України із закликом виконати свій конституційний обов’язок відповідно до статті 17 Основного Закону, не дати через запровадження надзвичайного стану позбавити Україну незалежності.

  Ми звертаємося до народних депутатів України, особливо представників провладної більшості, згадати про присягу, якою вони зобов’язувалися своїми діями боронити суверенітет і незалежність України. Відтак вимагаємо від Верховної Ради не підтримувати сценарій ліквідації незалежності України, розроблений за її межами, і не голосувати за затвердження режиму надзвичайного стану.

  У разі спроби Януковича неконституційно запровадити надзвичайний стан в Україні, Штаб національного спротиву, спираючись на волю народу, вважатиме Президента, Кабінет Міністрів, інші органи державної влади нелегітимними і змушений буде взяти на себе всю повноту відповідальності за ситуацію в країні.

  Штаб закликає всіх громадян України у разі спроби Януковича запровадити надзвичайний стан негайно прибути до Києва на Майдан Незалежності для захисту Конституції, прав і свобод громадян та самої незалежності України, чинити опір режиму всіма доступними засобами.

 2. #2
  Пророк

  Re: Звернення Штабу національного спротиву


  если введут чрезвычайное положение весь майдан будет вне закона
 3. #3
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Звернення Штабу національного спротиву


  Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
  если введут чрезвычайное положение
  знаєте, приказка така є "если бы да кабы да во рту росли грибы - был бы не рот, а целый огород".

  до речі


  і на додачу
  8 грудня, 2013 20:31
  Мітингувальники знешкодили озброєного провокатора, який виявився капітаном держохорони
  У центрі Києва на вулиці Липській мітингувальники затримали працівника Управління державної охорони, капітана Івана Літвака зі зброєю, та доправили його до відділку міліції.
  Чоловік був у цивільному, і, як розповіли мітингувальники, він провокував та штовхав міліціонерів, що стояли у кордоні, охороняючи вулицю Садову.

  Як розповіли активісти, у чоловіка при собі була табельна зброя, навушник та інші пристрої, які в нього вилучили. Також у нього було виявлено посвідчення працівника УДО.

  Мітингувальник відвели його до Печерського райвідділку міліції.

  Правоохоронці запросили для свідчень двох мітингувальників, які були очевидцями інциденту.

  Під будівлею райвідділу перебувають приблизно півсотні активістів, які очікують рішення міліції.

  Нагадаємо, 8 грудня на народному віче опозиція заявила, що учасники акції проти чинної влади починають пікетувати весь урядовий квартал.

  Активісти вже почали встановлювати намети біля будівель міністерств.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Ответов: 8
  Последнее сообщение: 02.08.2012, 00:57
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 02.04.2012, 09:52
 3. Звернення до пішоходів – ОЖЕЛЕДИЦЯ!
  Enter в разделе Новини Полтави
  Ответов: 22
  Последнее сообщение: 15.12.2009, 02:01