Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей636Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 63 из 64
Показано с 621 по 630 из 638.
    Пророк

Re: Захисники "Беркуту" подивіться це відео і назавжди замовкніть

Руководитель спецподразделения "Альфа" Службы безопасности Украины на заседании временной следственной комиссии Верховной Рады по расстрелу людей на Майдане Владимир Човганюк рассказал о роли подразделения в революционных событиях. На момент проведения операций Човганюк был первым заместителем руководителя "Альфы"

- Было ли спецподразделение "Альфа" задействовано 20 февраля?

- Да, и 18, и 20 февраля.

- Вы сожгли Дом профсоюзов?

- Нет, конечно.

- Но ваши бойцы там были?

- Да, наши бойцы там были.

- С какой целью? Зачем вам поставили цель проникнуть в Дом профсоюзов?

- Была объявлена антитеррористическая операция по плану "Бумеранг".

- Значит, такой план действительно существовал?

- Да, такой план был.

- Вы лично его видели? Там ваша фамилия стоит и ваш мобильный телефон.

- Собственными глазами план видел начальник антитеррористического центра.

- Какой у вас позывной?

- "Индеец".

- Все правильно. В плане так и написано.

- Никто этого не отрицает. Лично я готовил боевой расчет.

- Сколько вас высадилось на Дом профсоюзов?

- 238 человек. Но не высадилось, а зашло.

- Через отель "Крещатик".

- Да.

- Разве у вас есть столько личного состава!?

- Помимо киевского управления были задействованы региональные - Кременчуг, Крым, другие региональные подразделения.

news.liga.net

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Где наши отмороженные полтавчане, которые каждодневно исходили здесь желчью, и которым постоянно "казалось", что майдановцы лгут, придуриваются, фальсифицируют свои страдания и пытки?!
    Хоть у одной твари хватит совести извиниться перед обществом, перед пострадавшими, перед погибшими?!
    шото никто так и не соблаговолил за неделю. та шо ж, Леру он вообще заципыло...
    Пророк

Помните всяких лер, которые утверждали, что все ролики об издевательствах ментов на Майдане, это выдумки и постановки?

Екс-мiлiцiонер показав обличчя – той, хто виклав вiдео знущань над Гаврилюком
    Пророк

Новое видео с Институтской.

Пророк

Sergey Naumovich
    Даже если бы мы не увидели шевронов "Беркут", то со стороны было бы всё очевидно: это именно Беркут. За несколько лет многие из нас научились безошибочно определять их: неадекватный в камуфляже, немотивированное применение силы, нецензурная брань — значит Беркут.

Пророк

вона вбивала "Беркутів", які вбивали українців:

=========
    ХТО РОЗСТРІЛЯВ ПАТРУЛЬ «БЕРКУТУ» В КИЄВІ?

В ніч з третього на четверте травня близько другої ночі група осіб скоює збройний напад на АЗС «WOG» по вулиці Крайня, 1 на Троєщині. Грабіжники прострілили руку одному з працівників АЗС та винесли сейф з восьмистами гривнями.

Десь в той же час в радіо-ефірі МВС звучить орієнтування на пошук нападників на патруль міліції. Стверджують, що розстріл відбувся за адресою Шолом-Алейхема, 7 на Лісовому масиві.
    Зранку четвертого травня по вулиці Бойченка, що неподалік місця перестрілок, міліція затримує групу молоді, яка підозрюється у скоєних нападах. На квартирі знаходять декілька автоматів та гранатометів.

Затримані:

1. Віта Заверуха – 19 років, напівсирота, доброволець «Айдару» з перших днів війни, учасник багатьох боїв першого пасіонарного складу батальйону, затримана міліцією за підозрою у розстрілі патруля «беркуту», нападі на пост ДПС на Броварському шосе та пограбуванні регіоналівської заправки WOG.

"Віта розповідає, що на війні навчилася всього: стріляти з усіх видів зброїв, не спати ночами, тікати від ворожих куль. Переживати смерть товаришів. Не раз смерть “дихала в обличчя” і самій дівчині. Бойове хрещення Віта отримала під Луганськом, під час боїв за Щастя:

- Під Металістом кулі та снаряди летіли по нас з усіх сторін. Я просто впала на спину, - розповідає дівчина. - Вперше побачила кулю в польоті настільки близько. Вперше моє лице підігріла хвиля від снаряду. Вперше біля мене розлетілася від болванки голова мого друга... Стільки смертей від разу я ще не бачила. Я впала серед дороги і дала пару чергу кудись в темноту. До ранку під дощем без теплих речей ми лежали на бойовій в окопах. На ранок залізли в БТР трішечки поспати.

Емоції, сльози, істерики мені не властиві. Все тримаю при собі. Якось ми розтягували трупи товаришів, і у одного трупа відпала нога… Іншого разу ми з хлопцями дуріли, бігали, рвали абрикоси, і один сховався з тими абрикосами в ямі. За хвилину щось рвануло, і мене відкинуло від тієї ями на кілька метрів. Дивом не втратила свідомість, а на чолі була кров. Не моя - товариша розірвало на шмаття, а його відірвана рука вдарила мене по обличчю… Там я отримала контузію, порвало барабанну перетинку.

Ще в травні цього року на Віту влаштували справжнє онлайн полювання за нібито причетність до загибелі людей в Одесі - дівчина отримувала до 600 повідомлень з погрозами на добу. Зі словами “За Россию ответишь!” на дівчину напали тоді ж і неподалік власного будинку.

Реагує Віта досить оригінально. Пише одне й те ж: мені байдуже, думайте, що хочете. І додає провокаційні фото з “зігом”, запальничкою над георгіївською стрічкою, у камуфляжі та з автоматом, біля пам’ятника Бандері. І іронічно підтверджує: “Так, я фашистка і нацистка, а “Майн кампф” мені за настільну книгу. І я вас не боюся” (з інтерв’ю Віти - http://vsim.ua/revolyuciya/vita-zave...-10410741.html)

2. Андрій Романюк – 17 років, напівсирота, витягував поранених під час розстрілу Майдану, на війні був снайпером в одному з добровольчих батальйонів, затриманий.
    Сюжет ТСН з Андрієм - https://www.youtube.com/watch?v=9bQ2h_0XQBg

3. Вадим Пинус, позивний «Морган» - 23 роки, доброволець батальйону «Айдар», пізніше перейшов у «Азов», має державну нагороду за участь у війні , загинув під час затримання міліцією.

З сайту сепаратистів про Пинуса:

«Участник майдаунских шабашей весной в Харькове, с осени 2014 года - солдат карательного батальона "Азов", в февральских боях в районе Широкино командовал расчетом укропского ПТУРа, на счету которого - минимум две единицы техники ополчения и десятки сожженных домов мирного населения. Отличается особой жестокостью и дерзостью.»

4. Микола Монішенко – 17 років, ультраправий активіст, студент київської гімназії «Домінанта», затриманий.

На Монішенко було орендована квартира в Дніпровському районі в якій переховувалися бойовики після розстрілу «беркуту».

5. Євген Кошелюк – 20 років, доброволець батальйонів «Айдар», «Торнадо», «Азов». Затриманий.

МВС звітує лише щодо трьох затриманих осіб. Вірогідно Віта Заверуха на даний момент, або ще не є затриманою, або ж міліція ще це замовчує.

«Беркутівці»:

1. Романенко Юрій – командир взводу «Беркут», учасник засідки на «Автомайдан» на Кріпосному провулку - http://roadcontrol.org.ua/node/2590

2. Христенок Юрій – водій взводу «Беркут», учасник засідки на «Автомайдан» на Кріпосному провулку - http://roadcontrol.org.ua/node/2590

«Беркутівець» з дуже схожим на обличчя Христенока буцає машину активістів після розгрому - https://youtu.be/BsPDEnQncHw?t=22s

Імена трьох інших постраждалих міліціонерів невідомі.

Сім’ям загиблих «беркутівців» нададуть компенсації та квартири.

Працівник заправки «WOG» з простріленою рукою знаходиться в лікарні.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    http://vsim.ua/uploads/content/14078...kM2ZoUOxuQ.jpg
    =========
    Как пишут некоторые что возможно и не было никакого нападения на заправку..да и то что гнались за ними.Действительно машину изрешетили сбоку

Не всех в котлах сжечь удалось!

Пророк

дякую за відгук, П.А.
    Alexx76, дійсно, в іншій гілці хтось (Барига? Jeddi Lee?) коментував відео зізнань затриманих, і воно виглядає непереконливо. тобто для Північної Кореї прокотило б, а в нас виникають питання.
    хотілося б ще почути думки. чому це взагалі стало можливим?
    бо наскільки я можу судити, думки у людей різні. не всі солідаризуються з екс-беркутом.

дякую за відгук, П.А.
    Мені соромно, але я не зовсім такій. В мене є певні думки, які виходять за межи загальної парадігми. Я вважаю, що Україні, мені дуже соромно, наразі потрібні такі відчайдушні люди, але лише для того, щоб їхніми руками повбивати ворогів, бо, я вважаю, що в певної мірі, ці люди, якщо стануть владою, не зможуть реалізувати мої сподівання на становлення саме того суспільства, яке я хотів би бачити.
    Загалом, я вважаю, що радикальні росіяни та радикальні українці мають бути по 5% в парламенті, розведені між собой дев`яносто відсотковою масою середнього класу, за принципом якій використовував Ли Кван Ю при створенні сучасного Сингапуру, прошу мене пробачити за цинізм, але це моя справжня думка.
    Вважаю себе дійсно патріотом своєї країни!
+ Ответить в теме
Страница 63 из 64