Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей636Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 56 из 64
Показано с 551 по 560 из 638.
    Пророк

Re: Захисники "Беркуту" подивіться це відео і назавжди замовкніть

Что думаете?
    Ребят распространяйте!!!!!!!!!!!! Идёт провокация!!!!!!! Внимание, Украина! Репост! Провокация. ЭТО НЕ БЕРКУТ! Это ведут огонь по своим боевики "Правого сектора" в снаряге пленных беркутовцев, дабы свалить жертвы на власти!

- в руках АКМС, давно снятые с вооружения МВД, но бывшие на разграбленных складах на Западной Украине;
    - жёлтые повязки ПС для идентификации;
    - нет знаков различия;
    - лёгкая обувь вместо беркутовских форменных берцев.здесь на видео:http://www.radiosvoboda.org/media/video/25270710.html
    Ссылка www.radiosvoboda.org

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Что думаете?
    Только собаки режима могли посреди бела дня, на глазах у прохожих отстреливать людей из автомата и снайперских винтовок. Если бы это были сторонние люди, их бы мгновенно замели.
    Постійний відвідувач

Что думаете?
    так само звучала інформація, що по міліції бойовими стріляють перевдягнені міліціонери.
    Думаю, що це брехня - я про те, що правий сектор стріляє по своїм.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    По данным источника, снайперы с начала февраля живут на территории Кабмина.
    сьогодні був на Європейській з 12-кратним біноклем. снайпера на даху, їх мінімум пара, і вони мають мінімум дві точки для обстрілу. видно їх лише коли вони міняються чи переходять, а так - навіть в бінокль - лише голова і ствол.
    ефективним методом їх зняти міг би бути підпал кабміна.
    а розвідати - літачок, той, що знімав Майдан з повітря у щасливі часи співання гімну.

Что думаете?
    не думаю, а можу ТОЧНО сказати. на фото і відео засняті менти в чорному на схилах біля Жовтневого палаце, в той момент, коли люди піднімалися по Інститутській ця територія в той час перебувала під повним контролем міліції.
    хіба що Правий сектор теж перебуває під контролем міліції)
    коротш, маячні в стилі Захарченка.
    ви взагалі можете пригадати хоч одну його правдиву заяву да останні 3 місяці?
    взагалі за сьогодні НЕМА ЖОДНОГО ФОТО ЧИ ВІДЕО ПРОТЕСТУВАЛЬНИКІВ ЗІ ЗБРОЄЮ. і повно фото ментів з калашами та СКС.
    а ще зверну вашу увагу, що московські ЗМІ всю першу половину дня говорили про розгромлену Раду.
    я думаю, що такий був план - заманити самооборону в Раду. він зірвався (бо не тупі), але в Москві уже дали відмашку. там же і планували операцію.
    Пророк

кто сегодня стрелял на Майдане?

как видно из этого видео (+18 смотреть очень трудно), сегодня на Майдане из автоматов были убиты около 10 протестующих. Сейчас их тела лежат на тротуаре, накрытые одеялами. Тела не отдают "скорым", боятся что они потом изчезнут, как и многие другие. МВД Украины говорит, что и их обстреливали снайпера. Мне все это напоминает ситуацию у нас в Цхинвальском регионе, перед тем как Россия вторглась в Грузию, когда ею посланные террористы убивали людей на пороге своего дома..
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    а ще зверну вашу увагу, що московські ЗМІ всю першу половину дня говорили про розгромлену Раду.
    я думаю, що такий був план - заманити самооборону в Раду. він зірвався (бо не тупі), але в Москві уже дали відмашку. там же і планували операцію.
    Хто не сліпий, той помічає такі "дрібниці".
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Только собаки режима могли посреди бела дня, на глазах у прохожих отстреливать людей из автомата и снайперских винтовок. Если бы это были сторонние люди, их бы мгновенно замели.
    а я бы не спешил с выводами. осудить всегда успеем, тут разобраться нужно
    если апосля, как аппазиция прийдёт к власти, покажут "вот эти стреляли в людей", то да, это были силовики, а если тихо замнут?
    к стати, очень может быть, что это россияне
    Пророк

Как там было на самом деле узнаем...лет через 50...наверное.
    Пророк

думаю, знатимемо дуже швидко. як тільки поміняють прокурора. якщо повернуться до конституції 2004, то це може зробити і Рада.
    навіть парламентської комісії вистачить - вони всі засвічені, стрілок на фото навіть обличчя не ховає.
    думаєте, важко з'ясувати, хто завів тітушок в Дніпропетровську ОДА і видавав їм зброю? хто дав команду привести цей підрозділ в чорному в Жовтневий і ставив йому задачі? хто сидів на даху Кабміна сьогодні? це справа одного короткого допита, навіть якщо вони зараз нищать документи. в Хмельницькому встановили, хто в СБУ дав команду стріляти в людей, за кілька годин.
    у них все трималось на круговій поруці й безкарності. як тільки почнуть брати за дупу, ніхто не захочи сидіти "за того парня". і додайте, що у сотні загиблих і півтисячі покалічених є рідні та друзі.
    я можу припустити, що відповідатимуть не лише вбивці, а й їхні дружини, діти та батьки.
    Пророк

Вы уже всех и все рассудили. Заочно. Много тут верного, однако не верю в "идеальность" оппозиции.
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я можу припустити, що відповідатимуть не лише вбивці, а й їхні дружини, діти та батьки.
    Какое они имеют отношение? Если вы так думаете (точнее поддерживаете такой "ответ"), то вы недалеко ушли от зверств Беркута. Что это за методы такие? В чем конкретно вина жен, детей и родителей? Это уже просто методы лидеров Северной Кореи.
+ Ответить в теме
Страница 56 из 64