Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей636Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 36 из 64
Показано с 351 по 360 из 638.
    part of me

Re: Захисники "Беркуту" подивіться це відео і назавжди замовкніть

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Тобто я роблю висновок, шо наші думки стосовно цього співпадають.
    Тоді грунтуючись на яких моїх словах Ви кажете, що я бездумно захищаю владу?
    Ні, все що тебе зацікавило (все з приводу чого ти вирішила залишити свої коментарі) це відео з 5го і гигикання з цього приводу.

ри?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    посадять активістів, тих, хто саме і зазиває на майдан і кого ти так люто посилаєш.
    По-перше, я непокоюсь про своїх товаришів, які можуть загриміти в застєнки, це так, до відома.
    По-друге, куди я кого посилаю? Питання риторичне, бо жоден з вас не знає, шо я думаю з цього приводу, і навіть зараз не зміг прочитати.

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Температуришь?
    36.2

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Ні, все що тебе зацікавило (все з приводу чого ти вирішила залишити свої коментарі) це відео з 5го і гигикання з цього приводу.
    Мені не цікаво реагувати на ваші нападки одне на одного. І мене б не зацікавило це відео, аби мене ним не розбудили з криками "обожеснайпери". Довелося доступно пояснити, шо це дуже кльова какашка.
    Розслабся, котік, я ж взагалі дурносміх бездумний, і тільки й умію, шо гикать)))

Шо і треба було доказать. Ми класні, за нами правда. А ви мовчіть тіхо!
    Це як противсіхи левел 2.

П.С. fragov, я взагалі стараюсь не коментувати нічого. Шоб потім такі як 23q не тішились з гризні. Вибачте, шо порушила вашу чоловічу компанію.
    Пророк

Тобто я роблю висновок, шо наші думки стосовно цього співпадають.
    Тоді грунтуючись на яких моїх словах Ви кажете, що я бездумно захищаю владу?
    Влада постійно бреше.
    Влада брехала, що підпише євроінтеграцію.
    Влада брехала стосовно розгону мирних людей 30-го.
    Влада брехала, що покарає винних. Не знайшла, й не покарала. В то же час, - з протестуючих були заарештовані десятки (чи вже сотні?) людей. У тому числі 72-річний дід, який руки підняти не може.
    Влада в брехливий й незаконний спосіб прийняла десяток законів, які перетворюють нашу країну на диктатуру.
    Влада руками беркута калічить, б’є, кидає до буцегарень журналістів. Виловлює людей посеред міста, та кидає до буцегарні. Трощить автомобілі. Забирає поранених з лікарень, й кидаю до в’язниці. Знущається над затриманими, як це робили есесівці, а тобі винен п’ятий канал:

"Бреше - і підігріває гнів тих, хто не присутній на майдані. Накручує і без того заведену толпу. Накручує свідомо, знарошне. Навіщо? Довести до громадянської війни? Це маніпуляція агресивною толпою, у якої відключені мізки. Довести до масових убивств, чи нащо це?
    Така відверта брехня підриває довіру до "правого" діла майданівців"

Що повинен зробити п’ятий канал?
    23q
    23-й участник

три цитаты:
    Бреше - і підігріває гнів тих, хто не присутній на майдані. Накручує і без того заведену толпу. Накручує свідомо, знарошне. Навіщо? Довести до громадянської війни? Це маніпуляція агресивною толпою, у якої відключені мізки. Довести до масових убивств, чи нащо це?
    Така відверта брехня підриває довіру до "правого" діла майданівців.
    Так называемые “титушки” играют роль провокаторов на беспорядки и агрессивные действия со стороны силовых органов на евромадане. По некоторым данным им оплачивается работа определенной суммой в день, они смешиваются с толпой на площади и провоцируют на беспорядки.
    В настоящее время бизнес-империя Порошенко также включает в себя несколько автомобильных и автобусных заводов (Луцкий автомобильный завод, корпорацию «Богдан»), верфь «Ленинская кузня», телеканал «5 канал» и ряд других предприятий.
    Я думаю Порошенко засланный казачек от влады. Ему под силу победить на пр. выборах и вернуть власть ПР.
    Пророк

Он не казачок, а приспособленец. Он за тех, кто у власти. Сколько раз смениться власть, столько раз он сменить свою "ориентацию".
    Banned

Пророк

І пояснюю, що закон ніхто не відміняв, і дуже багато народу буде гнить по тюрмах дуже-дуже скоро.
    хорошо это или плохо, но не буде. Точно. МВД и СБУ слишком для этого ленивы. ("политических жертв" между разборками оппозиционных пока ещё соратников - не считаем)

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    теперь, вы сами-то текст читали?

use of force which is no more than absolutely necessary:
    (a) in defence of any person from unlawful violence
    читали, наш случай не (а), а (c) in action lawfully taken for the purpose of quelling a riot or insurrection.’
    а это?
    а это вообще про смертную казнь (которой у нас нет)
    Пророк

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    читали, наш случай не (а), а (c) in action lawfully taken for the purpose of quelling a riot or insurrection.’
    а это вообще про смертную казнь (которой у нас нет)
    так разговор как раз за то, что некие person творят unlawful violence и Deprivation of life не есть absolutely necessary, компренде комрад?
    а про death penalty там английским по белому написано, что можно, но толко в отношении of acts committed in time of war or of imminent threat of war - ЧП у нас пока ещё нет, да?
    так вот, such penalty, как убийство беркутятами людей палками по голое у нас не laid down ни in the законы, ни in its provisions
    отакі от справи...
    Пророк

так разговор как раз за то, что некие person творят
    разговор изначально за то, что некие person творили с 26 до 30 и in order to effect a lawful arrest возможно было и deprivation of life + quelling a riot or insurrection.
    так разговор как раз за то, что некие person творят unlawful violence и Deprivation of life не есть absolutely necessary, компренде комрад?
    а как вы определите absolutely necessary или не absolutely necessary, и заодно как классифицируете какой violence есть unlawful? Ну вот,например, если в вас летит зажигательная смесь - это lawful или unlawful?
    part of me

Деякі виродки казали, що Гаврилюка беркут рятував. Ось з’явилося ще одне відео "порятунку":
    http://video.bigmir.net/show/449021/
+ Ответить в теме
Страница 36 из 64