Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей636Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 35 из 64
Показано с 341 по 350 из 638.
    part of me

Re: Захисники "Беркуту" подивіться це відео і назавжди замовкніть

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Триндьож? Про шо ти кажеш?! Багато хто вірить 5 каналу як мамі рідній! Тільки і чую, шо он по пятому казали тето і тето. І да, підігрівають гнів. Нарошно.
    Змінюй коло спілкування.
    У мене нема ейфорії з цього приводу ніякої. Тільки злість наростає. І виникають питання, а чи не свої це порішили Нігояна? А чи не свої це стріляють по активістам картєчью?
    Брехня породжує підозру до всього, шо кажуть і роблять. З обох сторін.
    Ок, назвемо це "бурной реакцией".

ри?

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Змінюй коло спілкування.
    Шо значить змінюй коло спілкування? народ - це не тільки ти і купа форумців, які можуть перелопатити інтернет в пошуках інфи. Це ще звичайні люди, шо дивляться тв.

Ок, назвемо це "бурной реакцией".
    А чого так слабо? Чого сразу не проросійською простітуткою і недоукраїнкою?
    part of me

Шо значить змінюй коло спілкування? народ - це не тільки ти і купа форумців, які можуть перелопатити інтернет в пошуках інфи. Це ще звичайні люди, шо дивляться тв.
    Ну, от і розповідай народу, що отримувати інформацію з одного джерела і особливо з телебачення не варто.
    А чого так слабо? Чого сразу не проросійською простітуткою і недоукраїнкою?
    laithemmer, тебе несе. зупинись
    ри?

Ну, от і розповідай народу, що отримувати інформацію з одного джерела і особливо з телебачення не варто.
    Я і розповідаю. По-чесному. Кого убили, з обох боків. Кого поранили, кого закатували. І пояснюю, що закон ніхто не відміняв, і дуже багато народу буде гнить по тюрмах дуже-дуже скоро.

laithemmer, тебе несе. зупинись
    Чого? Навіщо? Коли вас несе, ви просто вивергаєте тонни інфи на сторінки форума. А я один раз тільки висказалась, і стала гнідой недоукраїнськой.
    Звісно, всі, хто збирають РІЗНУ інформацію з приводу майдану - це недолюди. І їх треба згнобити. Як вони сміють думати НЕ ТАК?!
    Пророк

Именно поэтому, если уж смотришь новости, то смотреть надо несколько источников. 5-й канал вруны, но их я тоже все равно смотрю. Некоторые вещи показывают только они.
    Пророк

Чи Ви хочете сказать, шо обучені снайпери лишили б по собі такі сліди???
    Я большую часть новостей стараюсь черпать из фейсбука и твиттера активистов майдана и политиков. Это позволяет оперативно получать разностороннюю информацию. При этом, есть возможность оценивать, где люди приводят факты, а где предположения.
    Многие активисты и политики и сами призывают сограждан взвешено подходить к распространению новостей, чтобы не распространять непроверенную и ошибочную информацию.
    Если канал подает в новостях заявление политика или активиста, то они лишь выполняют свои функции. Это политикам нужно быть предельно дипломатичными в своих заявлениях, чтобы не терять авторитет.
    Я не склонен думать, что профессиональные снайперы оставили бы патроны.
    Но в Украинском Доме два месяца квартировались войска МВД , они оставили после себя море бутылок из под алкоголя и и остатки жрачки.
    По сути, и такого не должны были оставить за собой, - ведь это их лицо. А оставили.
    23q
    23-й участник

А я один раз тільки висказалась, і стала гнідой недоукраїнськой.
    а вот так, выбиркове правосуддя, сначало ты, потом тебя... так что можеш принять это как есть.
    part of me

Я і розповідаю. По-чесному. Кого убили, з обох боків. Кого поранили, кого закатували. І пояснюю, що закон ніхто не відміняв, і дуже багато народу буде гнить по тюрмах дуже-дуже скоро.
    Кого убили з іншого боку?
    Закон відмінила Партія регіонів, вони ввели "панятія". Бо закони, які можна змінити піднявши руку десь вкоморці малою кількістю людей, то вже не закони.
    Всих не пересаджають, бо гулагів зараз на Україні немає, посадять активістів, тих, хто саме і зазиває на майдан і кого ти так люто посилаєш.

Чого? Навіщо? Коли вас несе, ви просто вивергаєте тонни інфи на сторінки форума. А я один раз тільки висказалась, і стала гнідой недоукраїнськой.
    Звісно, всі, хто збирають РІЗНУ інформацію з приводу майдану - це недолюди. І їх треба згнобити. Як вони сміють думати НЕ ТАК?!
    Я нормально справляюсь з цією тоною, "НЕ ТАКІ" теж викладали не менше, але тепер можна крім що російські ЗМІ цитувати, але там постійно таку інформацію викладають, як оце по 5-ому по снайперів.
    Ким ти стала, тобі відніше.
    Різну? Це ти про відео з 5-го?
    Пророк

Температуришь?

Я і розповідаю. По-чесному. Кого убили, з обох боків. Кого поранили, кого закатували
    Ну расскажи нам, кого оппозиционеры убили и закатували?
    ри?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Я не склонен думать, что профессиональные снайперы оставили бы патроны.
    Тобто я роблю висновок, шо наші думки стосовно цього співпадають.
    Тоді грунтуючись на яких моїх словах Ви кажете, що я бездумно захищаю владу?
+ Ответить в теме
Страница 35 из 64