Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей636Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 64
Показано с 151 по 160 из 638.
    Пророк

Re: Захисники "Беркуту" подивіться це відео і назавжди замовкніть

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Весь Майдан дрожит от страха )
    Только вот почему-то бесстрашный "Батя" боится нос народу показать, скрывается в заграничных поездка и даже к журналистам не выходит.
    Сцыкло твой Янык. Позорное, мстительное и безграмотное.
    это просто такой хитрый ход. все так задумано. БАТЯ УМНЫЙ ХИТРЫЙ И ИЗВОРОТЛИВЫЙ. берет майдановых измором.
    говорю ж завтра все работать пойдут. Европа кстати боится батю счета его не заблокированы

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    не, столь "тонкие" манипуляции не мой уровень точно.
    ні дорогенька, Ваш.
    Enter, та не чіпайте ви того троля.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Enter, та не чіпайте ви того троля.
    конечно любых несогласных в троли записываем!
    Пророк

ооо моє серце радіє)
    ось що пише ахметовська газета "Сегодня" з місця подій (http://www.segodnya.ua/ukraine/s-mit...-480943.html):
    С митинга Партии регионов сбегают госслужащие, их ловят люди в черном
    Сторинники ПР убегают по склону вдоль вертолетной площадки
    На альтернативный Майдан в Мариинском парке Киева, который организовала Партия регионов, свезли около двух тысяч госслужащих. Как сообщает корреспондент «Сегодня», людей, которые отметились в списках, и хотят уйти, не выпускают. Их окружила толпа. Участникам митинга сообщили, что к ним якобы должен приехать премьер-министр Николай Азаров, и они должны дождаться его выступления.
    Некоторые участники митинга начали убегать по склонам. Их задерживают люди в черной форме, с автоматами и щитами и в черных масках.
    Около 10-15 людям удалось сбежать по склону вдоль вертолетной площадки. Остальные тоже хотят сбежать, но их не выпускают.
    Пророк

ні дорогенька, Ваш.
    да ну...я ж по-вашему сталинистка, и к кому это ВИ кого, к кому и когда с цвЯтами посылал? на могилку разве что...

А вот женщин, беременных, детей и беременных женщин с детьми на выводить на всякие стрёмные мероприятия, типа их если что не тронут, - вполне оранжевый метод. Еще с 04 года.

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Как сообщает корреспондент «Сегодня», людей, которые отметились в списках, и хотят уйти, не выпускают.
    дятлы канеш...вон Виння Пых хочет, а его "не впускают"
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    и к кому это ВИ кого, к кому и когда с цвЯтами посылал? на могилку разве что...
    нічого не зрозумів з цього набору слів.

До речі, подивіться журналістське розслідування ТСН щодо "Беркуту". Де юре цього "військового загону, яке балансує на межі з озброєним угруповуванням, що в Україні поза законом" не повинно існувати.

Капітан міліції з Полтави закликає колег подати у відставку
    лист від Валентина Артем’єва, капітана міліції, начальника віддіду боротьби з незаконним обігом наркотиків Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області:

"Я, начальник відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області, капітан міліції, Артем’єв Валентин Ігорович, 1980 р.н, будучи солідарний з громадянами України які в даний час знаходяться на "Євромайдані" та підтримують євроінтеграційний курс нашої Держави, а також в знак протесту проти діючої, узурпованої системи влади, сьогодні 6.12.2013р подав рапорт на звільнення за власним бажанням з органів внутрішніх справ.

Моє виховання, політичні погляди, офіцерська честь та особиста гідність мені дорожче за будь-які посади та регалії, та взагалі не сумісні з діючим режимом та ситуацією, яка останнім часом спостерігається в ОВС в цілому.

Події які відбувались у Києві в останні дні, стали останньою краплею! Я не можу більше працювати в системі ОВС та вдягати погони, коли мої колеги так жорстоко і зухвало поводяться з громадянами, порушуючи присягу, усі можливі моральні принципи та закон. На даний час я не маю пропозицій щодо іншого місця праці, і розумію, що залишаю свою родину та малолітню дитину без прибутку, але я впевнений, що дію вірно!

Я чесно прослужив у системі майже вісім років, почавши свій шлях з оперуповноваженого карного розшуку, маючи в особистій справі тільки відзнаки, і жодного разу не порушивши закон. І знаю, що є ще дуже багато порядних офіцерів, які також чесно служать та критично ставляться до системи.

Тому, звертаюсь до всіх працівників міліції кому небайдуже майбутнє нашої країни, до тих, кому слово "честь офіцера" - це не порожній звук. Товариші офіцери, - подайте у відставку, хоча б за ради того, щоб не відчувати себе співучасником тих злочинів, які відбуваються зараз в органах внутрішніх справ та не виконувати злочинних наказів керівників, які давно вже втратили своє моральне обличчя, та заради власної користі штовхають вас на злочин!".
    За цим посиланням відео http://www.facebook.com/photo.php?v=549005798527481 Люди на майдані піймали провокатора, 17-річного Ігора Мосіна. Двоє невідомих дали йому 200 грн., щоб той кинув петарду у натовп беркутівців.
    Пророк

Тому, звертаюсь до всіх працівників міліції кому небайдуже майбутнє нашої країни, до тих, кому слово "честь офіцера" - це не порожній звук. Товариші офіцери, - подайте у відставку, хоча б за ради того, щоб не відчувати себе співучасником тих злочинів, які відбуваються зараз в органах внутрішніх справ та не виконувати злочинних наказів керівників, які давно вже втратили своє моральне обличчя, та заради власної користі штовхають вас на злочин!".
    Ну, тоже, так себе метод. Кто ж тогда в ментуре останется, если все "працівників міліції кому небайдуже майбутнє нашої країни" подадут в отставку?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Кто ж тогда в ментуре останется
    купка тупоголових прихвостнів нинішньої влади.
    Пророк

Sky, та как бы и не купка получается, тогда. поголовно и беспросветно.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

В Києві починаються масові тєлодвіженія Беркуту. Якщо вони знову почнуть силовий розгон - ця влада автоматично підпише собі смертний вирок.
    За словами Кличка, очеплення Майдану бійцями внутрішніх військ - психологічний тиск на мітингувальників. Він нагадав, що вчора учасники акції протесту заблокували вулиці урядового кварталу, виставивши блокпости, а сьогодні внутрішні війська очепили Майдан. Перекриті станції метро Хрещатик, Майдан Незалежності та Театральна. «Влада намагається психологічно тиснути і злякати нас, але люди не збираються йти і будуть стояти. Ми закликаємо всіх терміново прибути на Майдан. Чим більше нас тут буде, тим швидше ми зірвемо плани влади. Я закликаю негайно всіх прийти на Майдан Незалежності», - сказав Віталій Кличко.

◉ От мені, як громадянину України, відверто цікаво..., яким чином шолом бійця спецпідрозділу внутрішніх військ України, а тим більше *розсічений та проломлений ланцюгом*(як мінімум мав би бути залучений в суді , як типу *речовий доказ*, проти затриманих і як ми знаємо безпідставно звинувачених) потрапив в студію російського телеканалу??? От вам і відповідь, звідки ростуть ноги...((( А ще дуже цікаво, як перевезли шолом через державний кордон в Росію, чи він такого *зовсім кишенькового розміру*, що наші відважні митники не побачили...? І о диво..., а де ж найсучасніше обладнання для огляду багажу? Чи в нас є *прохідний двір* термінал для небожителів? А де ж славнозвісна СБУ? Чи досі шукає, хто наср.в на прапор ПР? Тоді цікаво, ще що з собою прихватили *порядні* російські журналісти і як часто і сестиматично вони це роблять? Прошу *друзів-депутатів*, яких в мене вистачає, правильно скласти та надіслати запит у відповідні інстанції!
    13:29
    Iryna Panchenko
    В даний час повідомляють, що до Київської адміністрації під'їхали пожежні машини. Також здійснюється диверсія під керівництвом Попова і начальника Київського метрополітену Володимира Федоренка - входи і виходи з усіх центральних пересадочних станцій крім Льва Толстого (поки що) заблоковано. Учора було уже видно "на чиїй стороні" Федоренко - на переході із Золотих Воріт на Театральну, незважаючи на великий потік людей, працювало лише по одному ескалатору. Величезний натовп скупчився, люди йшли по ескалатору пішкеи нагору. Я запитала двох "служитєльніц культа" чому вони не вмикають другий ескалатор при великому скупченні, вони відповіли "нам дало наше руководство распоряженіє". Громадяни, метрополітен і увесь громадський транспорт належить нам, це наша власність. ФЕДОРЕНКО, влада зміниться, пам'ятайте про долю Кирпи!!!
    Сергій Пантюк
    13:30
    Всі чоловіки - негайно в центр Києва. Можливий штурм. Врахуйте, метро Хрещатик, Майдан, Театральна закриті. Швидко й масово поширте цей заклик інтернетом та СМС.
    Виконую, поширюю!

Демократичний Альянс
    13:37
    Все робиться дуже повільно...
    Дають можливість або розбігтися, або зібратися гуртом й перемогти.
    Вирішувати кожному з нас.
    #Євромайдан

Nazar Grynyk

Зараз багато панічних повідомлень про пересування воєнізованих одиниць влади. У більшості з них фігурує назва Беркут, хоча і в половині цих рухів вони участі не беруть (їх всього в Україні близько 3-4 тис особового складу). Також вчора я спостерігав, як мітингувальники пресували звичайних призовників (внутрішні війська) та простих ментів, що вони звірі, які били дітей.

Тому щоб внести ясність наводжу фото спецпідрозділів Беркут (зліва) і Внутрішніх Військ (праворуч). Перші (Беркут - плямиста уніформа, жовто-блакитний шеврон) є добре фізично та психологічно підготованими найманцями віком 20-40 років, які ідуть на завдання свідомо і дійсно били людей під час подій 30.11 і 1.12. Другі (ВВ - чорна уніформа, чорно-малинові або оранжеві шеврони) - хлопці-призовники віком 18-20 років, які тут не за власним бажанням і нікого не били і навряд чи будуть бити (їм це нафіг не треба, вони самі бояться більше за вас).
+ Ответить в теме
Страница 16 из 64