Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6
Показано с 21 по 30 из 51.
    Завсідник
    Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Самокритика певно?
    Лучше критиковать себя, чем искать «щепки» у ближнего своего.

part of me
    Ответ Сообщение от madcat Посмотреть сообщение
    Лучше критиковать себя, чем искать «щепки» у ближнего своего.
    Тобто це таки була самокритика?
    Def
    .
    Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    і вибачався він за помилки минулого
    Так вот и я о том же. Если они герои, за что ЮЩ извинялся перед Поляками?
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Так вот и я о том же. Если они герои, за что ЮЩ извинялся перед Поляками?
    Мені йшлося про вибачення за Волинь, думаю пояснення там зайві, обидва боки були по лікоть у крові, поляки вирізали цілі українські села, а наші відповідали їм навзаєм. Думаю у такій ситуації шукати винного це вже занадто, бо поляки жили на цих землях століттями, але й українці мали повне право вважати їх своїми територіями.
    А вибачатися ніколи не зайве, особливо коли йдеться про цивілізовані стосунки, хоч між людьми, хоч між державами. Якщо Ви вважаєте геройством не здатність вибачитися, то у нас з Вами просто різні уявлення про це явище.
    Инвалид умственного труда
    А народ таки "гнобили і опускали", всі історія України - то історія війн, захвату і визвольних повстань.
    Ну так что ходить теперь и плакаться? Вспоминать какие мы были нещастные?
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Ну так что ходить теперь и плакаться? Вспоминать какие мы были нещастные?
    Згоден, коли трапляється якесь лихо треба — радіти! І що більше нещастя трапилось, тим більше тре радіти! Підтримую. До речі, а Вам так вдається робити?
    змія болотяна ОЧКОва
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    І що більше нещастя трапилось, тим більше тре радіти! Підтримую. До речі, а Вам так вдається робити?
    Треба адекватно реагувати на подібні речі. Тим паче, коли йдеться про "глобальні" інтереси держав. особливо тих, які мають спільне і не завжди райдужне минуле. Радіти ж треба з того, що хтось вибачається, а хтось ці вибачення приймає, а відтак минуле залишається в минулому. Його ніхто не забуває, але і відбитку на сучасності не залишає.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Треба адекватно реагувати на подібні речі. Тим паче, коли йдеться про "глобальні" інтереси держав. особливо тих, які мають спільне і не завжди райдужне минуле. Радіти ж треба з того, що хтось вибачається, а хтось ці вибачення приймає, а відтак минуле залишається в минулому. Його ніхто не забуває, але і відбитку на сучасності не залишає.
    aneisha, невже не зрозуміло, що це був жарт з мого боку? Я тримаюсь тієї ж опінії щодо цього питання, що і Ви.
    змія болотяна ОЧКОва
    aneisha, невже не зрозуміло, що це був жарт з мого боку? Я тримаюсь тієї ж опінії щодо цього питання, що і Ви.
    А невже не зрозуміло, що цитування попереднього поста не завжди тягне за собою контраверсійну думку? Я всього лише зі свого боку продовжила, пабо ж як хочете - доповнила Вашу думку:)
    змія болотяна ОЧКОва
    А невже не зрозуміло, що цитування попереднього поста не завжди тягне за собою контраверсійну думку? Я всього лише зі свого боку продовжила, або ж як хочете - доповнила Вашу думку:)
+ Ответить в теме
Страница 3 из 6

Теги для этой темы