Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3155Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 93 из 456
Показано с 921 по 930 из 4551.
 1. #921
  Offline
  Пророк

  Re: нет евроинтеграции


  Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
  Кому то главное - полный желудок и 50 сортов колбасы. Кому то - уровень его духовного и интеллектуального развития.
  Браво! Хомячки аплодируют Борменталю стоя!

 2. #922
  Offline
  Пророк

  Re: нет евроинтеграции


  Заучивание комсомольских песен, повязывание пионерских галстуков и обязательные экскурсии по местам "героических подвигов советского народа", это не интеллектуальное развитие, а пропаганда и промывание мозгов.
  Кстати, те, кто в СССР занимался идеологией и учил лапотный народ быть счастливым, сами питались колбасными изделиями многих сортов, и ездили на служебных волгах, а не пытались втиснуться в переполненные троллейбус.
 3. #923
  Offline
  Пророк

  Re: нет евроинтеграции


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Браво! Хомячки аплодируют Борменталю стоя!
  О ! Уже есть подвижки в лучшую сторону - хомячки начинают ДУМАТЬ, АНАЛИЗИРОВАТЬ и ДЕЛАТЬ ВЫВОДЫ ! Значит не все так безнадежно.

  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  и обязательные экскурсии по местам "героических подвигов советского народа", это не интеллектуальное развитие, а пропаганда и промывание мозгов.
  Кх-м... бабки возле подъезда и то рассказывают сплетни более убедительно.

  Львов, Луцк, Ровно, Киев, Москва (Кремль, усадьбы Кусково, Абрамцево), Ясная Поляна (усадьба графа Л. Толстого), Загорск (Сергиев монастырь, резиденция Митрополита), Тула (кремль) и т.п. - это навскидку мои школьные экскурсии.... Перечислять еще ?
  Интересно, по мнению Enterа каким боком Сергиев-Посадский монастырь имеет отношение к "подвигу советского народа" ? Или тот же Львов с Луцком ?

  М-да.... атавизмы дают о себе знать
 4. #924
  Offline
  Banned

  Re: нет евроинтеграции


  Свого часу я б вас вбив за вашу більшовицьку газету. Пам'ятаєте в 92 році вашій машині попроколювали всі колеса? Так це зробили ми - національно-свідомі на той час патрійоти України. Тоді ви проводили свою більшовицьку конференцію по відродженню компартії. І якби не міліціянти, то ви би взнали тоді що таке свідоме українство. А так хтілося...

  Ми кляли той комуністичний режим, що не давав нам волі в нашому житті. Нас не випускали за кордон, дітей наших заганяли в піонери та той комсомол. Ми ще до того були проти комуністів. Ночами вслуховувались в радіо з Америки та Канади й мріяли про майбутнє краще життя. Нам й без того радіо вдолблювали всяку херню про свободу, щастя без комуняк, про незалежність, про те, що Москва забирає все нажите нами, що навмисно вбивають наших хлопців в Афгані, що як ми не станемо незалежними, то нам готують новий голодомор.

  Але ж більш всього ми "клюнули" на те, що через півроку як відділимося від Москви, ми заживемо по-європейськи - достойно й файно. Що будемо подорожувати по закордонах, проводити відпустки в Альпах, бо всім нам дадуть закордонні безстрокові документи. Ще нам брехали, що наші гроші будуть найвпливовішими в Європі а річної зарплатні стане на два авто. Ми збиралися й кляли комуняк, загалом мріяли, планували своє незалежне життя, передруковували листівки, ходили по домах, агітували, розносили тоді незвичайно бойову газету "Час", яка брехливо зазивала нас до незалежності. Ми переписували з неї заклики, розвішували на стовпах і стінах будинків, а ії редактора Кобевку вважали за посланця від Господа.

  Я довго беріг багато примірників листівок про те як кепсько живемо тай як житимемо. Ці листівки дійсно збаламутили нас, а ще й додавали баламутніячини такі брехуни як Кіяк, Мончуленко, Павлюк, Філіпчук, Гасюк та тризубівці з заходу України. Частину листівок та брехливих примірників газеті "Час" і "Молодого буковинця" я спалив, а днями я найшов заховану одну з перших листівок.

  Того я й звертаюся до вас, пане Максимовичу, щоб ви надрукували та розмістили в газеті цю брехню, з-за якої ми згубили нормальне життя, щасливе дитинство, та й забезпечену старість.

  Я працював на "Машинобудівному заводові" зварювальником, добре заробляв, їздив з дружиною і дітьми до моря кожен рік, мав землю і будиночок в заводському садовому кооперативі, був в мене "Москвіч". В заводському профілакторії нас обстежували регулярно, безкоштовно лікували зуби, видавали ліки без оплати. А зараз захворіла моя дружина, та я вже половину майна розпродав на ліки та лікування.

  Внук мій Степан поступив на навчання до якоїсь академії чи університету. Та , мабуть, так і не закінчить, бо нема грошей на навчання. А такий розумний хлопець. Він для себе робить курсові та контрольні й ще для багатьох дурнів, що й на пари не ходять, бо мають гроші. Так мій внучок заробляє по трохи на оплату навчання. Але ж від таких "навчань" можна й загнутися, бо він немає часу для відпочинку й робить все ночію та днем.

  Максимовичу, я ще хочу вибачитися перед вами за заподіяну колись шкоду вашій газеті. Нам давали гроші щоб ми скуповували у кіосках "Об'єктивну газету" та прилюдно спалювали, ще хлопцям нашим наказували виявляти передплатників, та підпалювати в скриньках вашу газету.

  Вибачте мене, пане Володимире, тай тих таких же дурнів за те що повірили брехням й втратили розум від жадності та й від того, що не запам'ятали розумне: "Дурень думкою багатіє!".

  І надрукуйте, будь ласка, цю листівку. А як знайду ще подібне трясця, то надішлю.

  З Новим Роком Вас і Різдвом Христовим!

  Писав за дідом внук Андрій.


  УКРАЇНА: європейська держава - за можливостями

  Московська колонія – в дійсності

  Так працюємо:

  Виробництво основних видів продукції на душу населення в рік:

  Україна Німеччина Франція Італія

  Енергія – кВт 5700 7200 7400 3600

  Нафта – кг 104 80 60 80

  Газ – м3 607 26 59 302

  Вугілля – кг 3400 3900 2390 2000

  Сталь – кг 1060 691 344 430

  Цемент – кг 454 469 469 490

  Зерно – кг 1033 445 1058 295

  Картопля – кг 378 118 85 42

  М'ясо – кг 156 98 112 03

  Молоко – кг 469 450 519 304

  Цукор – кг 118 50 07 18

  Так маємо:
 5. #925
  Offline
  Banned

  Re: нет евроинтеграции


  Середньомісячна зарплата працюючих та купівельна спроможність:

  Україна Німеччина Франція Італія

  Місячна 1200 марок 6000франків 15 млн. лір

  зарплата 210 крб. 1400 крб. 670 крб. 750 крб.  За місячну м'яса - 40кг. 180кг. 100кг. 110кг.

  зарплату костюмів - 1шт. 8шт. 6шт. 7шт.

  можна чобіт - 1,5пар. 10пар. 7пар. 12пар.

  купити колготів - 40шт. 600шт. 300шт. 1700шт.

  телевізор. кольор. - 0,25шт. 3шт. 2шт. 2шт.

  холодильник - 0,7шт. 2шт. 1,5шт. 2шт.

  На купівлю одного

  авто треба працювати - 4р. 10міс. 10міс. 9міс

  .

  Виробляємо: на рівні європейських країн

  Ступінь готовності республік до економічної незалежності

  (в 10-ти вільній системі)

  Україна Прибал- Росія Біло- Молдавія Середня

  тика русія Азія

  Промисловість 9 10 8 8 2 3

  Сільське госп. 10 8 6 5 9 9

  Сировина 8 0 10 1 0 4

  Ринок 3 10 2 3 5 1

  Загальний бал 7,5 7,0 6,5 4,2 4,0 2,8  Заробляємо: в 5-7 разів менше європейців

  Причини економічної злиденності України

  95% промисловості належить Центру Імперії

  100 млрд. щоб, щороку відраховуємо Центральним відомствам

  3 млрд. крб. щороку платимо податки з обороту

  до 20 млрд. крб. в рік віддаємо на імперську армію

  продаємо продукцію в 120 країн, а валюта – Москві,

  здаємо продукцію с/г за безцінь, а за техніку платимо втридорога

  http://www.og.com.ua/st1908.php

  жаль не могу вставить листовку .
  и сейчас так само разводят нас как лохов.
  вот вы подпишите, и все будет, и порядок с гомосексуальными мерами(но они не воруют), и качество сразу подтянется до европейского, и права, и суды независимые, и много радости жизни.
  только русофобы не пишут здесь, что после оранжевой революции, евроинтеграторы просрали все: и доверие народа, и независимость, и загнали в долги всех. Это ж ваши любі друзі які нічого не крали.
  надо отождествлять местных хлопальщиков с оранжевыми евроинтеграторами, и тогда я вас спрашиваю- почему так все плохо, когда должно быть хорошо?, почему вы просрали свой шанс? хотите сказать, что это не вы, все вместе говорили в 2005?
 6. #926
  Offline
  Пророк

  Re: нет евроинтеграции


  Из двух Ваших последних постов напрашивается вывод - Украина будет жить хреново при ЛЮБОЙ власти...
 7. #927
  Offline
  Пророк

  Re: нет евроинтеграции


  Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
  Львов, Луцк, Ровно, Киев, Москва (Кремль, усадьбы Кусково, Абрамцево), Ясная Поляна (усадьба графа Л. Толстого), Загорск (Сергиев монастырь, резиденция Митрополита), Тула (кремль) и т.п. - это навскидку мои школьные экскурсии....
  Это в какие годы и в какой школе? Я вот за 72-82 годы в 4-й школе, не могу вспомнить ни одной экскурсии за пределы города. Да. В Полтаве по музеям водили. Бесплатно. В театр водили. На украинскую классику (в рамках школьной программы). Платно. В кино водили на Малую землю. :)) Но гораздо чаще были встречи с ветеранами, разнообразные линейки, чествования всяких делегаций, съездов местного масштаба и тд. Которые долго и нудно репетировались во время уроков или после. Как выходить, чево говорить, как нести и тд.

  В Ясной Поляне я на экскурсии уже в армии был. Я в Тульской области служил. Там недалеко.
 8. #928
  Філософф

  Re: нет евроинтеграции


  Те що пізній совок мав і якісь позитивні сторони це звісно правда. але це були загальнолюдські позитиви які немали жодного відношення ні до комуністичної ідеології ні до перебування під владою Росії.
  Про те що вони дуже перебільшені я вже й мовчу.
 9. #929
  Offline
  Banned

  Re: нет евроинтеграции


  Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
  Те що пізній совок мав і якісь позитивні сторони це звісно правда. але це були загальнолюдські позитиви які немали жодного відношення ні до комуністичної ідеології ні до перебування під владою Росії.
  Про те що вони дуже перебільшені я вже й мовчу.
  УКРАЇНА: європейська держава - за можливостями

  Московська колонія – в дійсності

  Взято: http://www.poltavaforum.com/politika...#ixzz2fLZm0dAH
  89 год. нас обманывали?
 10. #930
  Offline
  Пророк

  Re: нет евроинтеграции


  Ответ Сообщение от Коновалець Посмотреть сообщение
  Те що пізній совок мав і якісь позитивні сторони це звісно правда. але це були загальнолюдські позитиви які немали жодного відношення ні до комуністичної ідеології ні до перебування під владою Росії.
  Про те що вони дуже перебільшені я вже й мовчу.

  "Вам мосье Шариков еще надо учиться и учиться, Вы стоите на низшей еще ступени социальной лестницы..... Поэтому помалкивайте и учитесь..."
+ Ответить в теме
Страница 93 из 456

Похожие темы

 1. Міський голова проти
  LAEN в разделе Новини Полтави
  Ответов: 24
  Последнее сообщение: 18.11.2014, 14:16
 2. Рок проти наркотиків та СНІДУ
  Mihey в разделе Афіша Полтави
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 02.12.2012, 00:57
 3. Полтава проти тарифного геноциду
  ангел в разделе Новини Полтави
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.02.2011, 16:06

Теги для этой темы