Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2856Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 405 из 421
Показано с 4,041 по 4,050 из 4207.
    Постійний відвідувач

Re: Євроінтеграція: за і проти

Посольство Японії в Україні

Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    А сколько нужно чтобы что-бы питаться не в фастфуде и вообще не чувствовать себя сильно ущербным? В день, не считая проживания.

.
    на поїсти десь 15е сніданок, 25 обід, 30 вечеря, ну і на морозиво і тд. десь 20

транспортні витрати, музеї і тд. 50-80е
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    30 вечеря
    Ужин отдай врагу.

на морозиво і тд. десь 20
    Морозиво толстит.

Вот уже -50 легко.
    бог

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Ужин отдай врагу.
    Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Морозиво толстит.

Вот уже -50 легко.
    Пророк

О, рад что у нас на форуме и багатые люди время (деньги) прожигают. )
    Пророк

30-40e на день на людину це тільки щоб десь у фастфуді поїсти і не вмерти з голоду
    так нам шешечки чи їхати )

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    А сколько нужно чтобы что-бы питаться не в фастфуде и вообще не чувствовать себя сильно ущербным? В день, не считая проживания.
    Все залежить від:
    а) про яку конкретно країну йде мова. Обід у Будапешті і Хельсінкі - це дві великі різниці
    б) що вважати "не фастфудом". Студентське кафе і ресторан із зіркою Мішлен, і те і інше не фастфуд, але є нюанс )
    в) "ущербність" - це взагалі настільки розтяжиме та індивідуальне поняття...
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    так нам шешечки чи їхати )

Все залежить від:
    а) про яку конкретно країну йде мова. Обід у Будапешті і Хельсінкі - це дві великі різниці
    б) що вважати "не фастфудом". Студентське кафе і ресторан із зіркою Мішлен, і те і інше не фастфуд, але є нюанс )
    в) "ущербність" - це взагалі настільки розтяжиме та індивідуальне поняття...

Я надавав призлизні середньо європейські ціни, далеко не мішелінівскі

Не відчувати себе ущербним як для мене то це захотів поїсти поїв, утомився йти пішки поїхав на таксі, захотів у музей, аквапарк і тд - пішов і тд, звичайні речі
    Пророк

Я надавав призлизні середньо європейські ціни, далеко не мішелінівскі

Не відчувати себе ущербним як для мене то це захотів поїсти поїв, утомився йти пішки поїхав на таксі, захотів у музей, аквапарк і тд - пішов і тд, звичайні речі
    Ihor, просто цю тему вже обговорювали. І наприклад, що для тебе звичайна річ - типу замовити таксі, то я до такого сервісу за кордоном вдаюся лише у крайніх випадках. Якщо планую відвідати музей, то купляю квитки через нет задовго до відвідування, так значно вигідніше, ніж у день відвідування. І так далі. Тобто ті речі, які для середнього європейця звичайні, для середнього українця можуть бути вже елементом розкоші. Але при цьому я не відчуваю якоїсь "ущербності" у закордонних мандрівках.
    Я радість відчуваю від побаченої Ейфелевої башти чи колізею, а не від того, що дістався до них на чартерному рейсі, а не рейсовим автобусом.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Ihor, просто цю тему вже обговорювали. І наприклад, що для тебе звичайна річ - типу замовити таксі, то я до такого сервісу за кордоном вдаюся лише у крайніх випадках. Якщо планую відвідати музей, то купляю квитки через нет задовго до відвідування, так значно вигідніше, ніж у день відвідування. І так далі. Тобто ті речі, які для середнього європейця звичайні, для середнього українця можуть бути вже елементом розкоші. Але при цьому я не відчуваю якоїсь "ущербності" у закордонних мандрівках.
    Я радість відчуваю від побаченої Ейфелевої башти чи колізею, а не від того, що дістався до них на чартерному рейсі, а не рейсовим автобусом.
    Ну наприклад захотів побачити по швидкому усі цікаві міста у місті, придбав квиток на хоп он хоп оф бас тоур, а він не дешево коштує, у середньому десь мабуть 30е на один день

У великих містах відвідати за день 5-10 музеїв акваріумів зоопарків це взагалі непроблема, а квитки на таке від 5 до 25е
    Філософф

Я на машине путешествую.
+ Ответить в теме