Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2968Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 367 из 433
Показано с 3,661 по 3,670 из 4326.
    Пророк

re: Євроінтеграція: за і проти

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
    Если бы это было так, меня бы здесь не было
    Совков в Европе, как грязи. Некоторые частично адаптировались, другие остаются совками до конца дней и сдерживаются исключительно давлением окружающей среды и законами.

Хотел бы я посмотреть на идиота который бы заключал серьезную сделку без - печатей и договоров
    Ну это как раз то, о чем я и говорил )
    У многих европейских фирм попросту нет печатей. Вообще )

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    договоров подписей и накладных тоже нет? Не расскажите чего в Европе еще нет? И что есть такого в Украине без чего ЕС придет.... Ну Выпоняли.
    Пророк

договоров подписей и накладных тоже нет? Не расскажите чего в Европе еще нет??)
    Наверное он знает лучше)..хотя насколько я знаю там договор превыше всего и за это потом так вые@ут..если не исполнить его.а у нас как..пришли к итальянцам которые строили дорогу полтавскую..надо откат..а они как это))а вот так договор договором а бабулеты нужно откатить))
    Пророк

Ну это как раз то, о чем я и говорил )
    Не бачив у фірмі де працюю печаток, договора підписують і усе, підписа достатньо ( фірма не мала, оборот 6,7мільярдів)
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Не бачив у фірмі де працюю печаток, договора підписують і усе, підписа достатньо ( фірма не мала, оборот 6,7мільярдів)
    У нас тоже печать не главное
    Пророк

договоров подписей и накладных тоже нет? Не расскажите чего в Европе еще нет?
    Мне казалось я ясно написал:

многие сделки заключаются не договорами с печатями и доверенностями, а на словах, рукопожатием, или простой подписью
    И что есть такого в Украине без чего ЕС придет.... Ну Выпоняли.
    Ты со своей советской ментальностью так ничего и не понял. Приличным людям плохо уже от самого факта, что они окажутся лжецами, ненадежными партнерами.
    Не потому что их поймали, не потому что им за это что-то будет, а просто от самого факта, что ты дал слово, а потом не выполнил его.
    Кроме того, это репутация, авторитет, это сигнал для других стран и граждан, что слово ЕС ничего не стоит. Это разрушение доверия. Если можно было обмануть Украину, то уже нет гарантии, что не обманут других (в том числе и друг друга) и в других вопросах.
    Пророк

Мне казалось я ясно написал:

Ты со своей советской ментальностью так ничего и не понял. Приличным людям плохо уже от самого факта, что они окажутся лжецами, ненадежными партнерами.
    Не потому что их поймали, не потому что им за это что-то будет, а просто от самого факта, что ты дал слово, а потом не выполнил его.

Кроме того, это репутация, авторитет, это сигнал для других стран и граждан, что слово ЕС ничего не стоит. Это разрушение доверия. Если можно было обмануть Украину, то уже нет гарантии, что не обманут других (в том числе и друг друга) и в других вопросах.
    ну політиків порядними людьми я б не називав, а простим людям так це питання не цікаве, як і Україна взагалі, немає вже того інтересу який був у 2014році

а стосовно довіри інших країн, так віритимуть тим у кого гроші будуть у борг просити....
    бог

В метро Берлина, предположительно, выходец из Афганистана без всякой причины со всей силы пнул девушку в спину. Пролетев пару метров вниз по лестнице, пострадавшая упала на пол. Сейчас молодого человека разыскивает полиция.

...Европа просто "завораживает и притягивает" Всё...молчу-молчу и бегу скакать, бо я не москаль...
    Пророк

European Union in Ukraine

Хороші новини: Рада ЄС досягла згоди з Європарламентом щодо механізму призупинення безвізового режиму

7 грудня Комітет постійних представників (Coreper) від імені Ради ЄС підтримав погоджений з Європейським Парламентом компромісний текст про норму щодо перегляду механізму призупинення, який може бути застосований до усіх чинних угод з візової лібералізації. Угоду було досягнуто між Радою ЄС, Європейським Парламентом і Європейською Комісією того самого дня.

«Ця угода збалансована; вона вкрай важлива для ефективності та надійності політики Євросоюзу з візової лібералізації. Чинний механізм призупинення не є адекватним і наразі його буде поліпшено. Водночас факт того, що нам вдалося досягти угоди, має відкрити двері для подальшого прогресу у питаннях візової лібералізації з іншими країнами, які виконали усі необхідні зобов’язання. Завдяки досягненню цієї угоди, Словаччина, як країна-голова у Раді ЄС, засвідчує виконання одного зі своїх найбільших пріоритетів», – підкреслив Роберт Каліняк, Міністр внутрішніх справ Словаччини та голова засідання Ради ЄС.

Головною метою переглянутої норми є зміцнення механізму призупинення – зокрема, за допомогою полегшення для країн-членів ЄС процесу виявлення обставин, що можуть призвести до введення цього механізму. Це також відбувається за допомогою надання можливості Європейській Комісії запускати механізм з власної ініціативи та доручаючи Комісії щороку звітувати перед Європарламентом і Радою ЄС щодо тої межі, до якої країни, які мають безвізовий режим з ЄС, відповідають усім необхідним критеріям.

Можливі підґрунтя для введення механізму було розширено; йдеться, зокрема, про погіршення співпраці щодо реадмісії, вагоме збільшення частки відмов у заявках, що стосуються реадмісії, включаючи громадян інших країн в дорозі, та відчутне збільшення ризиків для державної політики або внутрішньої безпеки країн-членів ЄС.

Також використання механізму буде полегшено за допомогою скорочення звітних періодів та кінцевих термінів заради пришвидшення процедури. Наприклад, звітний період для порівняння обставин, що призвели до введення механізму призупинення з попередньою минулорічною ситуацією або перед лібералізацією візового режиму, скорочено з шести до двох місяців.

Механізм призупинення може бути запущено за допомогою сповіщення країни-члена ЄС або Європейською Комісією. Якщо проста більшість країн-членів Євросоюзу доводить питання до загального відома, Єврокомісія повинна буде ухвалити рішення до виконання, яким тимчасово призупиняє дію безвізової норми для певних категорій громадян відповідної країни, що не входить до складу ЄС, на період у 9 місяців. Якщо обставини, за яких було застосовано механізм призупинення, не припиняються, Єврокомісія має ухвалити (найпізніше за два місяці до сплину періоду у 9 місяців) делегований законодавчий акт; згідно з ним, відбувається тимчасове призупинення безвізового режиму для усіх громадян відповідної країни з-поза меж ЄС на період у 18 місяців.

Також було введено механізм моніторингу. Його мета – гарантувати, що громадяни країн з-поза меж ЄС, які отримали право безвізових подорожей до Євросоюзу після діалогу з візової лібералізації, й далі відповідають критеріям, що слугували підґрунтям для надання їм безвізового статусу.

Наступні кроки
    Оскільки Комітет постійних представників підтвердив угоду від імені Ради ЄС, норму буде надіслано до Європейського Парламенту для голосування у першому читання; опісля її буде надано Раді ЄС для схвалення.

* * *

Donald Tusk Подлинная учетная запись
    ‏@eucopresident
    Майже там.Суперечки щодо механізму призупинення безв. режиму закінчені.Тепер останні кроки в напрямку безвізового режиму для України+Грузії.

* * *

Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...Европа просто "завораживает и притягивает" Всё...молчу-молчу и бегу скакать, бо я не москаль...
    Да, не спорю в Украине жизнь куда "лучше" чем в какой то Европе и самых неадекватов "меньше":
    Пенсионерка задушила правнуков, чтобы внук устроил личную жизнь
    http://kp.ua/incidents/559985-pensyo...lychnuui-zhyzn

Хороші новини: Рада ЄС досягла згоди з Європарламентом щодо механізму призупинення безвізового режиму
    Очередное прискорення?? Сколько уже этих ускорений было. С такими ускорениями мы уже должны были жить не хуже Англии. В этой статье слово "механизм" раз 10 встречается. Складывается впечатление, что автор пытается зазомбировать читателя. Хотя на некоторых это не плохо действует.))
+ Ответить в теме