Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2968Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 329 из 433
Показано с 3,281 по 3,290 из 4326.
    Пророк

re: Євроінтеграція: за і проти

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Еміграцію теж, у якомусь сенсі - можна назвати простим вирішенням складних проблем. Попри всі складнощі адаптаціїї, в успішній та багатій країні, все ж, більше можливостей заробити собі на достойне життя. Так навіщо намагатися зробити свою країну кращою (адже це довго, складно і непевно)?
    А в некоторых случаях еще и опасно для жизни. Да, я с Вами полностью согласен и поступил именно так как вы и пишите. Потому как не видел достижения цели в Украине. После начала революции появился лучик надежды - "неужели это действительно перемены"?? Но как показало время это не более чем окозамыливание. У меня была отличная работа в офисе и в принципе я ни в чем не нуждался, но время показало что в этой стране ловить больше нечего. Это мое субъективное мнение, и дай Бог что бы Украина действительно стала продвинутой и высокоразвитой страной, но пока что я не вижу существенных перемен

Пророк

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
    Так может предложите свой вариант? Или вас текущее положение вещей вполне устраивает?
    О себе. У меня нет больших запросов и завышенных ожиданий. У меня в жизни многое уже было. Что-то еще будет.
    Я консервативен, относительно ленив и не молод, чтобы что-то кардинально менять в своей жизни.

О государстве. Я против революции и войнушки (по всей стране).
    Изменить страну можно только эволюционным путем и большими усилиями. Небольшие подвижки в правильном направлении есть. Несмотря на сопротивление, саботаж и многие проблемы.
    Пророк

інтеграція до Європи в індивідуальному порядку, так би мовити.
    у нас, звичайно, багато гидотного, і по більшості параметрів жити в Європах зручніше, але поки я заробляю достатньо, а навколо мене є якесь музично-театрально-літературне українське середовище, і можна, як учора, піти на площу послухати Dakh Daughters, я не бачу стимулу полишати країну.
    мені б для оптимізму треба:
    - пристойний заробіток
    - візи без проблем
    - культурне життя вдома
    - можливість надавати підсрачників можновладцям з надією на їхнє одуження або еміграцію. ми їх, а не вони нас. Януковича змусили емігрувати - змусимо й інших, хай вони полишають країну, а не ми.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Вот вот -- в английском языке обращения на Вы не существует !
    Офтоп:
    Неправда Ваша:

"Поскольку личное местоимение 2-го лица единственного числа thou "ты" вышло из употребления, в современном английском языке оно заменяется местоимением 2-го лица множественного числа you, имеющим в этом случае морфологическую форму множественного числа и семантическое значение единственного."
    http://www.intuit.ru/studies/courses.../lecture/29303
    https://ru.wikipedia.org/wiki/Thou

Таким образом, условно "несуществующим" в английском языке следует считать именно обращение на "ты"

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
    как показало время это не более чем окозамыливание
    Не зовсім згоден з таким терміном. "Окозамилюванням" це можна було б назвати, якби лідери Євромайдану, прийшовши до влади, не стали б проводити задекларовану ними політику, підмінюючи необхідні реформи лише розмовами про них. Але ж усі ми знаємо, що у Майдану, на жаль, лідерів не було. І тому, коли Майдан спричинив втечу Яника та найбільш одіозних його поплічників, утворився вакуум влади, який заповнили... ну, ми бачимо, хто заповнив.
    Так що, головна проблема і біда нашої країни не у тому, що Президент, Рада чи Кабмін погані, а у тому, що немає кому їх замінити, немає кращих, які б хотіли і могли повести за собою країну...
    Офтоп:
    Постійний відвідувач

Представники української діаспори проводять у Лондоні марш вишиванок
    Гуру

где-то так

Пророк

Ответ Сообщение от zmey Посмотреть сообщение
    где-то так

http://i.piccy.info/i9/1f9e65636e5c0...tality_500.jpghttp://i.piccy.info/a3/2016-05-24-17...46x481-r/i.gif
    Та не переймайтесь Ви так! Чи Вам конче потрібно без візи у Європу вже влітку?
    Гуру

без візи у Європу вже влітку?
    - та бажано- в Пiтерi та Москвi вже побував, тепер по Европi... - хоча я там вже колись був. 170 евурiв не лишнi. Та й скiльки всенародноi "колотнечi"- не хотiлось би думати, що все напрасно...
    Постійний відвідувач

За три сторіччя перебування в складі імперії українці бачили заборони мови і культури, перекручення історії, покріпачення та інші види пригнічення і насильства. Ці люди молоді, виховані, освічені. Вони мають наміри сприяти культурному відродженню і зближенню республіки з Заходом.
    Пророк

Так що, головна проблема і біда нашої країни не у тому, що Президент, Рада чи Кабмін погані, а у тому, що немає кому їх замінити, немає кращих, які б хотіли і могли повести за собою країну...
    Оставить их на ближайшие 20 лет)))))) Ну, на "крайняк" на 2строка..........)))))))
+ Ответить в теме