Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2514Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 234 из 391
Показано с 2,331 по 2,340 из 3910.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: Євроінтеграція: за і проти

laithemmer, дяк за редагування. Какашкометанням тут займаються в основному опоненти Ентера.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Я слішком строга? :)))
    Абсолютно ні. Я вже давно казав, що у нас дуже лояльні модератори.

Пророк

Enter, а мені здається, Ви занадто часто тикаєте Лєру різними подколками, і мені це не подобається, з огляду на те, що вона веде себе дуже чемно і не відповідає на такі некрасиві випади.
    Только один пример.
    Я разместил фотографию, где девушка принесла цветы Беркуту. (пост #135 в теме "Захисники "Беркуту" подивіться це відео і назавжди замовкніть").
    В следующих постах возникла дискуссия, в которой я написал "Оппозиционеры пытаются воздействовать на руководства силовых подразделений с тем, чтобы те не шли на силовый действия против безоружных граждан. Эти девушки, это тоже один из таких шагов".

Реакция Леры:
    Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    Надо же...метода "подкладывать" тёток не устаревает.
    Мой ответ:
    Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Не своди все на свой уровень.
    Т.е., когда девушку, принесшую цветы "Беркуту", Лера оскорбляет ("Надо же...метода "подкладывать" тёток не устаревает"), то это "вона веде себе дуже чемно"?!
    ри?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Т.е., когда девушку, принесшую цветы "Беркуту", Лера оскорбляет ("Надо же...метода "подкладывать" тёток не устаревает"), то это "вона веде себе дуже чемно"?!
    Тільки одна відповідь, і сподіваюсь на цьому ми завершимо з офтопом: Угадай срєді ніх Лєру (чи як Ви там написали підпис до фотографії?)
    Вона особисто Вас не зачіпала. А Ви? Кожен тут виражає свою думку. Тому будь ласка, я розумію, емоції, всі діла, але образами ніхто не перетягне на свою сторону опонента.
    Пророк

Тільки одна відповідь, і сподіваюсь на цьому ми завершимо з офтопом: Угадай срєді ніх Лєру (чи як Ви там написали підпис до фотографії?)
    Вона особисто Вас не зачіпала. А Ви? Кожен тут виражає свою думку. Тому будь ласка, я розумію, емоції, всі діла, але образами ніхто не перетягне на свою сторону опонента.
    Ми тут кожен зачіпаємо один одного, й не може бути інакше.
    Фотокартка, підпис з якої ви прибрали, містить вислови, які перекликаються з тим, що заявляла моя опонентка, тому й з’явився той підпис.
    Я не планую «перетягнути на свій бік» Леру, чи Віні, чи МедведяЗлого. Дискусії ведуться з іншою метою, - доносити аргументи до тих, хто читає, а не постійно зі мною дискутує )
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Якось так
    Леся Оробець
    #євромайдан
    Останнім часом більше, ніж хочу, буваю в лікарнях. Зі слів очевидців: приїхала до одного з важкохворих "провідати" Лєна Бондаренко(ПР). Як лікують-швидше одужуй-бла-бла.

А потім нахилилася до ліжка і пошепки, щоб всі почули:
    "А БУДЕШЬ П....ТЬ - 7 ЛЕТ ПОЛУЧИШЬ".
    А ось дуже гарна новина
    Президент Германии объявил бойкот Олимпиаде в Сочи
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    А ось дуже гарна новина
    Президент Германии объявил бойкот Олимпиаде в Сочи
    президент в германии свадебный генерал в германии все решает канцлер
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Виння Пых, я це без Вас, дорогенький, знаю. Але без згоди на те канцлера він свого рота не розкрив би.
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    президент в германии свадебный генерал в германии все решает канцлер
    Заявления важных "свадебных генералов", имеет значение. Его будут цитировать западные СМИ. Вряд ли это пойдет по пользу путинской олимпиаде.
    Там и так уже фон прекрасный, - дикая коррупция, экологическая катастрофа, тотальный контроль и преследование уже иностранных журналистов, которые приехали освещать олимпиаду...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

ууууууууууу, мітингарів від ПР біля ВР лікувати треба точно, за те, що у них з рота ллється нескіннченний потік гівна в бік майданівців. Називати людей тарганами, накачаними наркотиками - таке може "видавати" тільки ница людина.

Организации Партии регионов Львовской области объявили о самоликвидации

Леся Оробець
    Щоб ніхто не сумнівався: зараз активно паляться одні документи і робляться на підпис інші, видаються накази заднім числом, знищуються файли, форматуються диски і чистяться електронні пошти.

Хтось починає думати про кодекс, хтось про те, які візи стоять, хтось - як би в правильний момент з шумом подати у відставку... Процеси йдуть
    ‪#‎євромайдан‬
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    А ось дуже гарна новина
    ахахаах)))) президент будет бойкотировать олимпиаду)))) интересно, кто нить заметит его отсутствие..
    из комментов тому кто полениться открыть ссылку на сайт НТВ:
    Всё что угодно, только не ЭТО!!! Как же мы без этого старого пиде""""а откроем олимпиаду!? Одеваюсь в траур и отказываюсь от сладкого!!!!!!!
    президент жжет короче)

http://www.ntv.ru/novosti/764376/#ixzz2mvDHnVCO
+ Ответить в теме