Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2853Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 196 из 421
Показано с 1,951 по 1,960 из 4205.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

re: Євроінтеграція: за і проти

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    мирные евромайданские отряды
    ага, і "Беркут" тож на майдані мирний був
    5-ий канал. ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Дзвінок глядачки Анонімша: В Києві на Запорожця сьогодні о 4й ранку померла та дівчина, побита на ‪#‎Євромайдан‬, там зараз тільки СБУшники та її батьки, додзвонювачка та її джерело – медик з лікарні – бояться назватися.
    Виродків треба знати в обличчя

23q
    23-й участник

короче я так понял завтра всем на работу, еще часок и по домам.
    бог

...как не зайду в тему...

ри?

Цікаво було глянути щойно на виступ однієї дівчини-студентки і послухати, за шо ж вони боряться:
    "Ну треба вставати, треба, бо треба шось робить, бо далі так жить не можна...треба шось робить, люди давайте вставати!"
    Навряд чи оці "перелякані" очі читали ту угоду, яку мала підписати Україна з ЄС. І навряд чи дівчина взагалі розуміє, за що стоїть на тому чернівецькому майдані, якщо навіть пояснити це не може.
    23q
    23-й участник

laithemmer, сама то читала? никто не читал, так как эту ифну никому не предоставляли.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    "Ну треба вставати, треба, бо треба шось робить, бо далі так жить не можна...треба шось робить, люди давайте вставати!" Навряд чи оці "перелякані" очі читали ту угоду, яку мала підписати Україна з ЄС. І навряд чи дівчина взагалі розуміє, за що стоїть на тому чернівецькому майдані, якщо навіть пояснити це не може.
    Не у всех есть талант оратора.
    А кроме этого, даже умные люди теряются, оказавшись лицом к лицу перед тысячами людей, если у них нет опыта публичных выступлений.
    ри?

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    laithemmer, сама то читала? никто не читал, так как эту ифну никому не предоставляли.
    А ви думаєте, Вам особисто принесуть на блюдечку?
    Сторінок едак 50 назад один товариш кидав сюди ссилку - шукайте. Я прочитала, так. Не полінувалася убити досить багато часу.
    І шо ж там цікавого? Та нічо, тільки Україна багато чого повинна, а ЄС не повинен майже нічого. Як там про верблюда і ушко голки? Абсолютно вірно, я вважаю.

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    А кроме этого, даже умные люди теряются, оказавшись лицом к лицу перед тысячами людей, если у них нет опыта публичных выступлений.
    Нє, вона в масі людей стояла, тобто я розумію це було отак: "Прокоментуйте, будь ласка, за шо ви тут стоїте" і далі її збівчіва рєчь...
    Та вобщім, багато хто не розуміє завіщо вони це роблять, а багато хто просто за гроші там стоїть.
    Пророк

Сторінок едак 50 назад один товариш кидав сюди ссилку - шукайте. Я прочитала, так. Не полінувалася убити досить багато часу.
    І шо ж там цікавого? Та нічо, тільки Україна багато чого повинна, а ЄС не повинен майже нічого. Як там про верблюда і ушко голки? Абсолютно вірно, я вважаю
    Чем же занимались "профессионалы", которые уже несколько лет правят Украиной? Почему в документе об ассоциации были так слабо представлены интересы нашей страны?
    Banned

Шо там, овощь давал какие-то официальные комментарии? Или кто-то из его гопничков?
    Пророк

Та вобщім, багато хто не розуміє завіщо вони це роблять, а багато хто просто за гроші там стоїть.
    У каждого свои ожидания. А кто-то, - за компанию. Большинство людей без подготовки не умеет внятно говорить на камеру, сомневаетесь?
    Не думаю, что против Януковича сегодня стоят за деньги.
+ Ответить в теме