Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3155Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 153 из 456
Показано с 1,521 по 1,530 из 4551.
 1. #1521
  Offline
  Пророк

  Re: нет евроинтеграции


  Та не буде ніякої "євроінтеграції"!
  Пацани просто "розводять як котят" і єврокомісарів, і "путЬєна і Ко".
  Перший раз, чи що?

  Ось подивитесь самі, зовсім трохи залишилось до "кінця байки про фуфайку".

 2. #1522
  Offline
  Пророк

  Re: нет евроинтеграции


  Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
  Пацани просто "розводять як котят"
  От у меня все время такое ощущение )
  Только не пойму, то ли хотят цену набить и с бОльшими преференциями примкнуть к одной из сторон или же сохранить статус кво, дабы в дальнейшем еще выгоднее условия выторговать.
 3. #1523
  Offline
  part of me

  Re: нет евроинтеграции


  Цікавий погляд:

  Хто для нас гірші – геї чи москалі?

  Читаю противників асоціації з ЄС – у Фейсбук і на лайтбоксах в метро – у всіх той самий аргумент: Європа – це одностатеві шлюби.
  Що й казати – пересічного українця це відштовхує. Ну, бо нащо нам те щастя?

  По-перше, хочу всіх заспокоїти: не треба нам боротися проти одностатевих шлюбів у контексті євроінтеграції. Бо ні до якого ЄС нас все одно не візьмуть. Європейці лише хочуть, щоб не збільшилась за наш рахунок і їм на горе Росія (про що, до речі, вони нам абсолютно чесно кажуть). Так і ми цього хочемо, так що інтереси в нас у цьому питанні спільні.

  По-друге, москалі, тобто, московські імперці, для українців значно гірші за будь-яку іншу загрозу, в тому числі і “нетрадиційну”. Хоча б тому, що геї ніколи в історії нікого м’ясом не давили, бо завжди були у меншості.

  По-третє, щодо геїв є купа варіантів цивілізованих рішень, які б захистили їхні права, не утискаючи при цьому прав більшості і не пропагуючи нетрадиційні інтимні стосунки, бо це проти інтересів держави і нації. Наприклад, юридично закріпити стосунки між людьми (неважливо, це двоє чоловіків, двоє жінок або навіть чоловік і жінка, не важливо, сплять вони разом чи просто дружать – у це держава не повинна втручатися), перебуваючи у яких, люди мають права, подібні до прав близьких родичів – успадковувати майно, не свідчити один проти одного у суді, приймати за свого партнера рішення у випадку його недієздатності тощо. Але при цьому вони не називаються сім’єю, а їхні стосунки – шлюбом. Якщо у одного з цих людей є дитина, то в дитини є одна мама, або один батько (якщо вона живе з батьком), а другий чи друга для неї – дядя чи тьотя. І по-батькові “Світланович” чи “Натальович” дитина не має.

  При цьому – ніякої пропаганди і жодних парадів. Нетрадиційний інтим – будь ласка, під ковдрою. Традиційний от споконвіку там і знаходиться, на паради не ходить – а вони що, кращі?

  Пропоноване нововведення захистило б не лише “нетрадиційників”. Пояснюю ситуацію на цілком нейтральному прикладі, без всякого сексу. Разом живуть і ведуть спільне господарство дві подруги чи далекі родички – одна з дитиною, друга бездітна. З тією, що має дитину, щось трапляється (хвороба, нещасний випадок, кримінальне переслідування тощо). Якщо у них були оформлені ці партнерські стосунки, друга автоматично матиме право продовжувати жити у спільній квартирі, представляти інтереси першої і опікуватися дитиною.

  Можливо навіть, такі стосунки можна було б укладати не замість, а крім наявного офіційного шлюбу. (Буває ж таке, що чоловік у жінки якийсь нікчема чи п’яничка і на подругу вона звикла покладатися більше). Але тоді задля уникнення конфліктів у договорі всі троє мають чітко визначитись, хто і на що має пріоритетні права.
  Тобто, люди вирішують свої стосунки самі, а держава лише захищає їхній договір. Наприклад, щоб дитина у разі загибелі матері потрапила до її найліпшої подруги, а не до дитбудинку чи біологічного батька-алкоголіка. Цілком можливі ситуації, коли п’яниця, перебуваючи у шлюбі, під наглядом дружини, поводиться відносно нормально, але якщо вона помре, він же не дасть ради ні собі, ні дитині.

  А от з москалями таке не пройде. Хоча б тому, що домовлятися з ними – марна річ. Незалежно від того, як формально будуть побудовані стосунки з ними. Демократично – тоді їх більше, чи тоталітарно – тоді тим більше задавлять.
  З геями ще можна щось придумати. Від москалів – лише триматися подалі.
  А також в коментарях:
  Олено, почати слід з того, що Угода про асоціацію не регулює питань шлюбів. такі питання належать виключно до компетенції країн-членів ЄС. одностатеві шлюби дозволили здається лише 4 з 29 країн. питання про це взагалі в нас на порядку денному не стоїть, всі ці плакати – брехня і провокація
  У нас пол страны гомосексуальных семей.. Мама, бабушка и сын….
  http://www.bilozerska.info/?p=17369
 4. #1524
  Offline
  Banned

  Re: нет евроинтеграции


  Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
  З геями ще можна щось придумати. Від москалів – лише триматися подалі.
  Конгениально.
  Фрагов, спасибо.
  Ты сделал мой день

  Якщо вже щось нововводити, то замість одностатевої сім”ї – краще полігамну. І вона закриє ті дірки.
  Хуже всего – геи-москали!
  Ппц как я зачиталась. Фрагов, плюспиццот! Как умудрился такую великолепную дуру откопать...
 5. #1525
  Offline
  Постійний відвідувач

  Re: нет евроинтеграции


  Ответ Сообщение от SemenSemenych Посмотреть сообщение
  Хуже всего – геи-москали!
  то да... собирательный образ идеального врага пересичного свидомого украинця))
 6. #1526
  Offline
  Пророк

  Re: нет евроинтеграции


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  дабы в дальнейшем еще выгоднее условия выторговать.
  То дуже висока матерія, як для "овоча".
  Він живе одним днем. Зараз найближча мета для нього - зберегти владу і залишитися президентом на другий термін у 2015-му.
  Набивши за цей період кишені собі і синам. А далі, або узурпує владу у подальшому, якщо "тєрпіли" будуть мовчати; або втече з країни (якщо встигне) і почне "нове життя" десь у Колумбії (чи поруч).
 7. #1527
  Offline
  Пророк

  Re: нет евроинтеграции


  Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
  або втече з країни (якщо встигне) і почне "нове життя" десь у Колумбії (чи поруч).
  Такие варианты он не рассматривает. Донецк, Киев, Межигирья, это ему уже понятно и привычно. Жизнь за пределами страны он не рассматривает, он не сможет там жить.

  К сожалению, это правда, - у Овоща есть несколько примитивных целей - благополучие сыновей и Семьи в целом, безграничная власть и неприкосновенность. Если бы ЕС или ТС ему могли это гарантировать, то выбор давно бы был сделан.
 8. #1528
  Offline
  Banned

  Re: нет евроинтеграции


  А я за независимость Полтавской области от Украины был есть и буду
  Мы бы смогли у себя маленький кусочек рая сбацать, уверен!
 9. #1529
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: нет евроинтеграции


  rasta-koy, на шо надежды? газ-гок?
 10. #1530
  Offline
  Новачок

  Re: нет евроинтеграции


  Ответ Сообщение от sgupoltava Посмотреть сообщение
  в том то и дело что нет альтернативы.
  прийдется или туда или сюда.
  мы же живем в богатой (ресурсы, географическое положение, люди)и огромной стране.
  Россия нуждается в НАС по многим причинам, а Западу нужно что бы Украина ни в коем случае не воссоединилась с Россией (просто ппротив)
  На мой взгляд народ неадекватно воспринимает ЕС. Почему-то все думают что ЕС это контора по организации процветания граждан отдельно взятых стран, и ее главная задача - сделать жрачку подешевле.
  На самом деле ЕС очередная имперская структура. И вступить в нее можно либо на правах вассала (как это сделала Восточная Европа), либо на правах одного из боссов. Как вы понимаете в боссы нас звать не захотят, а в шестерки мы сами не пойдем, да и накладно это - содержать такую шестерку. А насчет России...там своих дураков хватает.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Міський голова проти
  LAEN в разделе Новини Полтави
  Ответов: 24
  Последнее сообщение: 18.11.2014, 14:16
 2. Рок проти наркотиків та СНІДУ
  Mihey в разделе Афіша Полтави
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 02.12.2012, 00:57
 3. Полтава проти тарифного геноциду
  ангел в разделе Новини Полтави
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 12.02.2011, 16:06

Теги для этой темы