Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life

Результаты опроса: Кому віддасте свій голос?

Голосовавшие
21. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • БЮТ

9 42.86%
  • Наша Україна

5 23.81%
  • ПР

4 19.05%
  • КПУ

0 0%
  • СПУ

0 0%
  • інша (вкажіть яка саме)

3 14.29%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 10
Показано с 51 по 60 из 95.
    Філософф
    Ответ Сообщение от Tail Посмотреть сообщение
    А кто сказал, что я желаю этим людям добра?
    Вообще-то я имела ввиду не добро конкретно для этих людей, а добро, совершающее правосудие.

Пророк
    Правосудие?Зачем?
    Ivan
    Гість
    Навіть у цьому віртуальному міні-голосуванні ПР впевнено веде перед. Дивно - невже всім присутнім полтавцям за останні пів-року жити стало краще? Податки не росли, ціни-тарифи на місці лишилися, мабуть... Унікальне місто якесь - остров счастья в морє нєщастья, панімаєш... :dance3: Всім так класно і ніхто нічого не хоче міняти - всіх все влаштовує. От у Європі коли хоч щось не так для пересічного обивателя, то він сміливо йде в кабінку і креслить вчорашніх фаворитів. А в Полтаві - роби шо хоч - у відповідь благодать і тотальна лояльність. Для мене, киянина - просто чудасія! :patsak:
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Ivan Посмотреть сообщение
    Навіть у цьому віртуальному міні-голосуванні ПР впевнено веде перед. Дивно - невже всім присутнім полтавцям за останні пів-року жити стало краще? Податки не росли, ціни-тарифи на місці лишилися, мабуть... Унікальне місто якесь - остров счастья в морє нєщастья, панімаєш... :dance3: Всім так класно і ніхто нічого не хоче міняти - всіх все влаштовує. От у Європі коли хоч щось не так для пересічного обивателя, то він сміливо йде в кабінку і креслить вчорашніх фаворитів. А в Полтаві - роби шо хоч - у відповідь благодать і тотальна лояльність. Для мене, киянина - просто чудасія! :patsak:
    Я би не перебільшував тут роль Полтави, бо хіба не вся Україна на останніх парламентських виборах обрала ПР лідером? Це загальнонаціональна проблема, а не лише полтавська.
    модератор
    Гы, а кто это ПР так рейтинг накрутил?:) Ещё пару дней назад у неё было 2 голоса всего.... и тут фальсификация :(
    Голосовалку открытую надо было делать...
    Пророк
    На форуме завелся злостный Янучар :) Мне кажется что это Меладон!!!!
    wtf
    Гість
    Ого.. За день за ПР +16 голосів... Прямо як завжди у них - невідомо звідки беруться невідомо які голоси :))
    Певно хтось із штаба ПР дізнався про голосування і займається фальсифікацією :ph34r:
    Пророк
    Я знаю кто у нас на такое способен!!!! Админ убери эту накрутку.
    Пророк
    И здесь грязная политика:stinker: ....заипали сцуки!!! Нужно все что касается политики вірезать с форума и тогда восторжествует простое общение:hang2:
    part of me
    Потрібно було робити відкрите опитування, тоді видно хто і за кого голосує. А так за день більше 20 нових користувачів-зомбі...
+ Ответить в теме
Страница 6 из 10

Теги для этой темы