Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life

Результаты опроса: Кому віддасте свій голос?

Голосовавшие
21. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • БЮТ

9 42.86%
  • Наша Україна

5 23.81%
  • ПР

4 19.05%
  • КПУ

0 0%
  • СПУ

0 0%
  • інша (вкажіть яка саме)

3 14.29%
+ Ответить в теме
Страница 3 из 10
Показано с 21 по 30 из 95.
    Пророк
    Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Скорее всего. Ну и что? Это что плохо что она получила хорошее образование на средства родителей? Или она должна была сама в школе заработать дысячи долоров на учёбу в университете? Или поступить на бюджет в Полтавский строяк?!
    Да эт хорошо когда желания совпадают с возможностями...Но ведь жалко, что многие умные люди не имеют возможности даже в родимом строяке отучится:( А кому-то везет...Вспомним хотя бы Ксюху Собчак:hang2:

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Думай, что говоришь, барышне всего 26!
    Та! Поработала б она в "отдаленном совхозе Победа" и посмотрели б тогда на ее 26 лет. А так конечно выглядит неплохо, если большую часть времени себе посвящать.

ЗЫ: а вообще тема про выборы была! А не про Юльку-младшую;)

Пророк
    Чомусь не мае варіанта відповіді "Ні за каого"... :) Бо я б поставила там галочку й приписала - "пішли ви всі на х......... і т.д."! Але тут поставила за Юлю, не тому що в неї дочка така цяця... :) Але мені чомусь здаеться що вона повненька, судячи з цього фото... Я не буду дуже здивовоана коли вона скоро відкрие свое модельне агенство, або щось такого роду...
    Але дівчинка гарнюня, схожа на "америкоску"... Вона вже ж по моему заміжня... А ви її ділите! :)

Думаю для середнього нормального життя порібно десь 1000$ це щоб можна було по людськи в кафе сходити, вдягтися, відкласти на відпочинок або ж на якусь річ. Тільки мені ось дуже цікаво хто мае таку зарплатню? Якщо для зрЯплати від 400$ потрібно иати такі знання, якіу нас в полтаві тут можна отримати лише самостійно навчаючись... І досвід роботи треба не реальний.
    wtf
    Гість
    Ответ Сообщение от Milka Посмотреть сообщение
    Чомусь не мае варіанта відповіді "Ні за каого"...
    Є варіант "інша" :)
    Пророк
    Ответ Сообщение от Milka Посмотреть сообщение

Думаю для середнього нормального життя порібно десь 1000$ це щоб можна було по людськи в кафе сходити, вдягтися, відкласти на відпочинок або ж на якусь річ. Тільки мені ось дуже цікаво хто мае таку зарплатню? Якщо для зрЯплати від 400$ потрібно иати такі знання, якіу нас в полтаві тут можна отримати лише самостійно навчаючись... І досвід роботи треба не реальний.
    ИМХО 1000$ это прожиточный минимум, а для нормальной жизни(без излишеств) надо 2500-3000$
    Пророк
    Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    А вот, кем она работает , ты не подскажешь? Дочкой Тимошенко?
    Нет. Правда некисло, когда мама обеспечила дитятке будущее, только когда человек ничего не сделал в жизни, а выехал за счёт бабла мамы( и папы) . Он мажор... ( Кстати. Почему в неньке не осталась? ;) )

ПЫ.СЫ. В строяке на бюджете не западло. Западло на лавочке с семечьками...
    а за счет каких, вернее кем заработанных бабок учатся почти все студенты в Украине?
    Odo
    -
    Поясніть блск. хто розуміє! Ну, нехай Ющенко зараз влаштує нові вибори, але ж заздалегідь відомо, що більшість вже давно визначилась зі своїми уподобаннями і результат їх буде майже тотожний попереднім виборам. І знову прийдуть "голубі", але на цей раз страшенно розлючені та роздратовані. А тепер питання: що вони зроблять на цей раз із законодавством та й самим Ющем? ... Тоді, навіщо він на це пішов, на що розраховує?
    Пророк
    ну що, хлопчата та дівчата 27 травня йдемо голосувати!? :)
    part of me
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Поясніть блск. хто розуміє! Ну, нехай Ющенко зараз влаштує нові вибори, але ж заздалегідь відомо, що більшість вже давно визначилась зі своїми уподобаннями і результат їх буде майже тотожний попереднім виборам. І знову прийдуть "голубі", але на цей раз страшенно розлючені та роздратовані. А тепер питання: що вони зроблять на цей раз із законодавством та й самим Ющем? ... Тоді, навіщо він на це пішов, на що розраховує?
    Частина "більшості" змінила свою думку, хоча б ті ж прихильники Мороза, більша їх частина вже не віддасть за соц. партію свою голоси.
    А що це дасть, ну хоча б, вийде так, що гроші які пішли на підкуп Мороза і інших депутатів, які "добровільно" перейшли до Антикризової коаліції, тепер реально були викинуті на вітер. По-друге, крок Ющенко виважений і вірний, Антикризова коаліція "скуповувала" собі депутатів, щоб отримати конституційну більшість, якщо б це в неї вийшло, Ющенко втратив будь-який контроль і ні як би не міг впливати на ситуацію.
    І ще, люди такі потроху розуміють, що за люди в ПР, в мене декілька знайомих, які за часів революції яро підтримували Януковича, зараз плюються, коли бачать його по ТВ, я думаю, що це вже прогрес.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
    Частина "більшості" змінила свою думку, хоча б ті ж прихильники Мороза, більша їх частина вже не віддасть за соц. партію свою голоси. /.../ І ще, люди такі потроху розуміють, що за люди в ПР, в мене декілька знайомих, які за часів революції яро підтримували Януковича, зараз плюються, коли бачать його по ТВ, я думаю, що це вже прогрес.
    Добре, коли так. Подивимось, що принесе зі собою травень.
    Філософф
    А я буду за Лукошенко голосовать. Эх, Сталина сюда, может, порядок бы завелся...
    Ну, а Януковичу для полной победы над рыжими нужно срочно обзавестись симпатичной дочечкой. Подымает рейтинг со стороны мужкого населения.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 10

Теги для этой темы