Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life

Результаты опроса: Кому віддасте свій голос?

Голосовавшие
21. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • БЮТ

9 42.86%
  • Наша Україна

5 23.81%
  • ПР

4 19.05%
  • КПУ

0 0%
  • СПУ

0 0%
  • інша (вкажіть яка саме)

3 14.29%
+ Ответить в теме
Страница 10 из 10
Показано с 91 по 95 из 95.
    Ivan
    Гість
    Мені здається, я впізнаю стиль. Дімон - це не реінкарнація нєкоєго Меладона, часом? Тоді, хлопці-дівчата, з ким ви дискутуєте? Хіба там є бодай якісь переконання? :acute:

Філософф
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Звідки Ви взяли, що у Яна взагалі є якась програма, або переконання? Як на мене, його переконання та прагнення це переконання та прагнення пана Ахмета, там повна злагода і відповідність: сувора військова дисципліна, крок ліворуч, крок праворуч — спроба втечі, що карається на місці.Цікава версія, на жаль, абсолютно гіпотетична і бездоказова.
    А где Вы увидели хоть слово о программе Янука .?(.

А насчет полной злагоды ... есть некоторые умозаключения , связанные с финансированием партии.

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Цікава версія, на жаль, абсолютно гіпотетична і бездоказова..
    Так это просто версия , которая не претендует на глубокое доказательное исследование ))

Ответ Сообщение от Ivan Посмотреть сообщение
    Мені здається, я впізнаю стиль. Дімон - це не реінкарнація нєкоєго Меладона, часом? Тоді, хлопці-дівчата, з ким ви дискутуєте? Хіба там є бодай якісь переконання? :acute:
    )))))))))))))

ну-ну ... А что кто-то был на форуме , с мнением , которое Вам не понравилось?

Зря Вы избрали самый простой путь дискуссии - переход на личность .)))

А мне , ей богу, как сейчас действует Президент .)))

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 370/2007

Про звільнення С.Станік з посади судді Конституційного Суду України

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 106, пункту 5 частини п'ятої статті 126 та статті 149 Конституції України звільнити СТАНІК Сюзанну Романівну з посади судді Конституційного Суду України у зв'язку з порушенням присяги.

Президент України Віктор ЮЩЕНКО

http://www.president.gov.ua/documents/6084.html

1 травня 2007 року

И самое смешное , что взятку не нужно возвращать .))

И овцы целы . ))) и рыбку сьели ))
    wtf
    Гість
    На мою думку правильно Президент вирішив, звільнивши 2х суддів КС, адже ті неприховано порушували і присягу, і закон.
    Пророк
    Ответ Сообщение от wtf Посмотреть сообщение
    На мою думку правильно Президент вирішив, звільнивши 2х суддів КС, адже ті неприховано порушували і присягу, і закон.
    Правильно - питаннь нема! Але де ж подівалися його обіцянки "бандитам тюрми"? А ми за нього тоді на майданах мерзли! Рішучий він, коли йому треба. Та взагалі вони всі такі.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от Marisya Посмотреть сообщение
    А где Вы увидели хоть слово о программе Янука .?(.
    Мені йшлося про ті гіпотетичні розбіжности між Яником та Ахметом, існування котрих припускає наведений Вами уривок статті. Для існування таких розбіжностей і потрібні переконання або хоч якась програма.
+ Ответить в теме
Страница 10 из 10

Теги для этой темы