Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 54.
 1. #1
  Taraslt
  Гість

  Сотий раз про ОУН-УПА…


  Сотий раз про ОУН-УПА…

  Не тому що надоїло слухати брехню(для цього по іншому писати треба), а тому що не чують правди ті, кому по крові належить її чути…

  В чому ж різниця Повстанської армії від бандитизму в якому звинувачують їх окупанти і їх «папуги». Бандитизм в усіх державних устроях є бандитизм, не залежно який цей лад. І відповідно має ознаки які його характеризують в усіх цих режимах. Так що ж це таке той бандитизм- це, де мета є збагачення за чужий рахунок, це маскування під не порушників закону, і засоби досягнення мети, що завдають шкоди іншим особам. Отже бандитам всерівно яка Держава, вони признаватимуться у вірності будь-якій, тільки щоб справляти враження добропорядних громадян. Шкоду заподіюють тим кому можуть-слабшим, а перед сильнішими присмикаються і залагоджують справи хабарами. Засоби вибирають такі, щоб не знищити ворога, а залякати та експлуатувати.

  Усього цього навіть близько нема в УПА :
  Починаючи від святої віри в Ідею Незалежної України! Та Готовність іти на смерть за нагороду-чисту совість та Славу Героїв України!
  Закінчуючи засобами досягнення цілі-це знищення Ворога України та звільнення українського народу від ярма, незважаючи на силу ворога(ОУН-УПА боролись з усіма москалями, німцями, поляками, чехами, словаками)!
  Це все кардинально відрізняється від ознак того ярлика, що чужинці намагаються навішати на образ вояка ОУН-УПА.

  Частково розуміючи, що тільки таким способом, дискредитувати діяльність ОУН-УПА повністю не вдасться, активно пропагандувалась причетність до злочинів, які були скоєні іншими чи викручували дійсність. Для комуністіків брехня, сказана задля світлого майбутнього, була кращою за правду, от і не гребували застосовувати цю тезу. Наслідки цієї облуди дають про себе знати й досі.

  Та чи ж годиться жити з постійним відчуттям, що не знаємо правди про своє минуле?

  Хіба ж добре виглядатиме, як спитають а хто такі вояки ОУН-УПА, а Ви, крім комуністично-російської інформації не знатимете, що відповісти, але відчуватимете, що є інша думка, тих хто знає..? Чому ж самим, своїм розумом, не дослідити це питання і не зробити своїх, а не розжованих і зарекламованих висновків..?

  Адже, про можливість і бажання українців мати свою власну Державу інші країни, у відносно недалекий період історії від часу 2-ої Світової, взнали саме від Ідеології бійців ОУН-УПА. Звідси і формувались уявлення про існування на карті Землі такого народу, як українці зі своєю мовою і культурою. Тому від ставлення офіційної влади України до таких людей залежить імідж Держави і нікуди від цього не дітись.

  Коли ж державні структури, відкрито чи приховано нехтують пам’яттю Героїв України, значить є всі підозри вважати, що вони в своїй діяльності керуються цінностями, які є чужими українському.

  Від спроб, дискредитувати, викликати несправедливу ненависть чи привести до забуття подвигів вояків ОУН-УПА , неодмінно постраждає і понизиться рівень Української культури. Станеться це тому, що діяльність УПА несла в собі значну частину українських традицій. Завдяки ОУН-УПА вдалось зберегти надію на відродження давніх українських свят, мови, української церкви,… Спробуйте-но вирвати з Кобзаря всі твори присвячені подвигам козаків, які містять в собі антипольський, антиєврейський чи антиросійський зміст… Що ж залишиться? Історія є така як є, хтось на когось нападав, хтось захищався…, різне було. Та своїх забувати не годиться, а тим більше міряти мірками теперішнього часу, але оцінку треба давати з розумінням подій того часу.

  Соціальні умови в яких опинились Ветерани УПА є жахливими. Очевидно що теперішніх пенсій та регіональних пільг не досить для лікування всіх ран та наслідків тяжкої боротьби з безжальними системами: німецьким і радянським фашизмами.

  Та ще більш дратує несправедливість: Ветерани ОУН-УПА чесно виконали свій обов’язок перед Батьківщиною, захищали її, втративши все, а шана їх вбивцям і катам та запроданцям, що здавали своїх задля вигод від окупантської влади…
  Чи не єдина справжня підтримка для колишніх вояків ОУН-УПА, що пройшли майже всі кола земного пекла-це родичі і друзі. Та незважаючи на всі проблеми, ці люди не ламаються і не зломляться ніколи-така вже їх доля. Віра в Незалежну Україну в колишніх вояків ОУН-УПА не пошатнулась навіть тоді, коли за назвою така(Незалежна Україна) не признала їх. А гордості їм, за покладенні ними і їх товаришами життя, додає, хіба що невмируща пам'ять людей в тих областях України, де вони боролись за Вільну Велику Україну.

  Для мене особисто, справи національної гордості є вищими за будь-які економічні вигоди. Тому і не сприймаю другоплановості проблеми з надання гідного статусу Ветеранам Української Повстанської Армії. Думаю, це не просто справа честі для патріотів, а й необхідність віддати справедливу шану Борцям за Незалежність України. Хтось може і скаже, що краще зараз турбуватись за економіку, а ще хтось скаже, що давайте просто забудем. Але це для інших, тому то вони й інші, всі однакової думки не можуть бути. Ці інші не повертаються з еміграції при можливості, але як вже казав-це інші…

  Тільки правда і спільна мораль, при оцінці того чи іншого явища, здатні побудувати мости між так званою лінією поділу України на українську та колишню радянську. Особливо це актуально і гостро в питанні відношення до ОУН-УПА.

  То ж, не варто забувати своє правдиве минуле в угоду сьогоднішнім обіцяльникам щастя. ОУН-УПА -це Славна сторінка нашого минулого і забути про це ми не маємо права.

  Звісно, це не все, що хотів сказати, але думаю й цього досить, щоб розбудити інтерес до ОУН-УПА в плані визначення правдивої оцінки цього Повстанського Руху.

  Пильнуймо нашої пам’яті українці!
  Героям Слава!

 2. #2
  Димон
  Гість
  Фашисті вони-от і все!!!
 3. #3
  wtf
  Гість
  Вони наші українські воїни, що боронили рідну землю від фашистів і радянського поневолення.
 4. #4
  Def
  Offline
  .
  Ответ Сообщение от wtf Посмотреть сообщение
  Вони наші українські воїни, що боронили рідну землю від фашистів і радянського поневолення.


  Мы хотим ознакомить читателей с фрагментами книги Виктора Полищука "Горькая правда. Преступления ОУН-УПА (исповедь украинца)", изданной в Торонто. Книга эта во многом необычна. И прежде всего, личностью автора и его позицией. Виктор Варфоломеевич Полищук родился в 1925 г. на Волыни, на территории, принадлежавшей до 1939 г. Польше. Происходит из этнически смешанной семьи (отец — украинец, мать - полька), коих великое множество проживало на Волыни. По вероисповеданию — православный. В сентябре 1939 г., когда советские войска вошли в Западную Украину, отец В. Полищука был арестован энкаведистами. До сих пор о его судьбе ничего не известно. Виктор Полищук с матерью и сестрами был депортирован в Северный Казахстан. В 1944-46 гг. работал в Васильковском зерносовхозе Днепропетровской области. В 1946 г. выехал в Польшу, где получил высшее юридическое образование. С 1981 г. проживает в Канаде, владеет собственным издательским предприятием. Имеет ученые степени кандидата юридических наук и доктора политологии, автор ряда научных и публицистических работ. Книга "Горькая правда" повествует о малоизвестных у нас событиях времен второй мировой войны в Западной Украине: массовых убийствах членами Организации Украинских Националистов и Украинской Повстанческой Армии мирного польского населения, а также украинцев, помогавших им. В.Полищуком собрано огромное количество документально подтвержденных фактов о злодеяниях борцов за "украинскую идею". Нельзя не отдать должное мужеству этого человека. Его стремление напомнить о горьких уроках истории, помешать возрождению украинского национализма, в котором он видит страшное зло, вызвало ненависть бандеровцев разных поколений и украинской диаспоры в Канаде и США, в большинстве своем, по утверждению автора, контролируемой ОУН. Далекий от реалий современной Украины В. Полищук искренне не может понять, как историки, вчера еще клеймившие бандеровщину, сегодня оправдывают ее, как деятели литературы, когда-то проливавшие поэтические слезы над жертвами националистических преступников, теперь воспевают их палачей. Украинский народ не заражен национализмом, утверждает В. Полищук в своей книге. Национализм стремятся возродить, насадить в Украине. В ответ на обвинение в антипатриотизме он замечает: "Не народ свой обвиняю, а очищаю от той скверны, что являет собой ОУН-УПА".

  Памяти жертв ОУН-УПА труд этот посвящаю.

  http://ua.mrezha.ru/bit-tru.htm

  И ещё...

  http://www.poliszczuk.narod.ru/
 5. #5
  Odo
  Offline
  -
  2 Def:
  "…людина завжди цікавилася трьома речами. По-перше, своїм калом, по-друге – питками та казнями, і уродами. Дайте їй все це, і вона буде відчувать, шо живе не напрасно. Ми – вчені, питки та казні – то не наше діло. Але кал, Але уроди..."
  © Лесь Подерв'янський ("Казка про Рєпку, або Х..лі не ясно?").
 6. #6
  Def
  Offline
  .
  Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
  2 Def:
  "…людина завжди цікавилася трьома речами. По-перше, своїм калом, по-друге – питками та казнями, і уродами. Дайте їй все це, і вона буде відчувать, шо живе не напрасно. Ми – вчені, питки та казні – то не наше діло. Але кал, Але уроди..."
  © Лесь Подерв'янський ("Казка про Рєпку, або Х..лі не ясно?").
  Плагиат...

  http://www.terrikon.dn.ua/nariv/view.php?id=4794
 7. #7
  Odo
  Offline
  -
  Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
  Плагиат...http://www.terrikon.dn.ua/nariv/view.php?id=4794
  Не вгадали пане добродію: http://www.pravda.com.ua/news/2007/4/19/57739.htm

  П. С. До речі, як там теза про братерські зв’язки?
 8. #8
  Def
  Offline
  .
  Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
  До речі, як там теза про братерські зв’язки?
  Уважаемый Odo!

  В чём Вы видете проблему с братскими связями? Моё отношение к оун-упа? Просто, у нас разные взгляды, на этот пункт истории.
  Мы нормально общаемся. Не брызжем слюной, и не хамим друг-другу. Высказываем свои точки зрения.
  Мне кажется, что нет повода сомневаться.

  С огромным уважением лично к Вам! Def.
 9. #9
  Odo
  Offline
  -
  Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
  Уважаемый Odo! В чём Вы видете проблему с братскими связями? Моё отношение к оун-упа? Просто, у нас разные взгляды, на этот пункт истории. Мы нормально общаемся. Не брызжем слюной, и не хамим друг-другу. Высказываем свои точки зрения. Мне кажется, что нет повода сомневаться. С огромным уважением лично к Вам! Def.
  Дяки на добрім слові, навзаєм! Отже, у чому проблема? Дійсно бувають різні погляди на історію і це — нормально, проблема ж у тому, що здебільшого можна почитати різноманітну добірку цитат та посилань від Вас, але які саме погляди на цю проблему у Вас (без цитат та ланок, своїми словами) мені досі не відомо. Пропоную надолужити цей ґандж.
 10. #10
  Def
  Offline
  .
  Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
  але які саме погляди на цю проблему у Вас (без цитат та ланок, своїми словами) мені досі не відомо. Пропоную надолужити цей ґандж.
  (без цитат та ланок, своїми словами)
  У меня нет оснований не верить старшему поколению, прошедшему войну. Они (очень) негативно (Все!) отзываются о воинах упа. В то время, когда наши деды и прадеды защищали родину, воевали против фашизма. Воины упа, ночью совершали набеги на стоянки советских( А тогда советские были все ,и русские, и грузины, и ...) солдат. И вырезали как скот спящих...
  В боя не ввязывались . Были очень сцыкливы. Всегда ,убивали только когда были в большинстве, Или когда был шанс слинять по быстрому, подкараулив "гуртом" одного-двух солдат .
  Дед расказывал ( Мой, уже покойный), Что днём, эти воины мирно косили траву, и занимались прочими закарпатскими развлечениями. И очень широко улыбались... А ночью, солдатам, которые освобождали територию ссср от фашистов, приходилось ходить в туалет с автоматами, по двое-трое. Один "ходит", двое с оружием навскидку...
  Я могу продолжить. Могу даже записать расказ ветерана ,( Это уже другой дедушка) который там был , и через это прошел.

  P.S. Я не люблю упа...
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы