Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 6
Показано с 51 по 54 из 54.
    Odo
    -
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    "и" це не помилка. Він справді вимовляє тверде "и". У більшості я намагалась у текстовому варіанті перенести те, як він говорить. Відтак, якщо там є помилки, це можуть бути зовсім не помилки.
    Дяки, Ви мені дуже допомогли.
    А можна поцікавитись? Чому Вас так цікавить твердість букви "И"?:)
    Можна. Я цікавлюсь темою автохтонної орфоепії та фонетики України.

змія болотяна ОЧКОва
    Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Можна. Я цікавлюсь темою автохтонної орфоепії та фонетики України.
    І до яких висновків Ви прийшли, проаналізувавши тверде "и"? І чого ще цікавого в плані орфоепії та фонетики мають наші західноукраїнські брати?:)
    Odo
    -

Re: Сотий раз про ОУН-УПА…

І до яких висновків Ви прийшли, проаналізувавши тверде "и"? І чого ще цікавого в плані орфоепії та фонетики мають наші західноукраїнські брати?:)
    Їх багацько, але всі вони не по темі. Коли цікаво, можна створити тему про правопис.

А по темі надибав непогану статтю: "Поміж усіх фронтів", з неї невеличка цитатка:
    У цьому випадку варто процитувати Де Голля. “Якби у Франції була така армія, жоден німецький солдат не ступив би на її територію”, – саме так охарактеризував французький генерал діяльність заснованої 1942 року УПА.
    До речі, нещодавно розмовляв на тему УПА і піймав себе на думці, що не знаю, де саме і як (ким) вироблялися (шилися) упівські однострої, ну там може якесь виробництво було, чи щось таке? Хто знає, або читав щось на цю тему напишіть блск. або киньте ланку, буду вдячний.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Сотий раз про ОУН-УПА…

Цікавва стаття. От тільки, аби так воно і було, як нам того хочеться!:(
    Де Голь - в яблучко. тільки от я зустрічала ще кілька варіацій. Як на мене ті переклади були вдаліші. Знайду, викину.
    Що стосується одностроїв, то треба в пластунів попитати.
+ Ответить в теме
Страница 6 из 6

Теги для этой темы