Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Taraslt
  Гість
  Lol

  Конституційний Суд. Чому він не діє?


  Конституційний Суд. Чому він не діє?

  Дістали вже ці звернення Президента в Конституційний Суд? Чому він сам нічого не робить, а надіється на рішення якогось суду? Невже він особисто не знає що Конституційно, а що Ні, який же він тоді Гарант? Порадився з ким вважає за потрібне і вперед діяти, а не чекати рішення суду. Чому згадує нащо президентські повноваження, лиш коли в нього їх вже забрали. Зокрема у випадку з залишенням без фінансування Міністерства Закордонних Справ, чому винних не покарали хоча б штрафами?

  Думаю такі питання задавав собі не тільки я.

  Чому звернення до Конституційного Суду є безглуздими?
  Та тому, що:
  По-перше, Конституційний Суд може справді щось вирішити, тільки якщо обидві сторони домовляться виконувати його рішення, а суддівський склад буде справді непідкупним та прийматиме рішення на основі спільно обумовлених правил, якими мала б бути Конституція.

  Але оскільки спір іде саме за Конституційність чи не Конституційність рішень, то тоді видається смішним цей Суд, оскільки неможливо визначити за якими справді правилами Судити.

  Нібито виходом з такої ситуації є віднесення до компетенції цього Суду визначення правильності процедури прийняття рішення. Але як показує практика, в Зазіханнях на Конституцію містять і відповідні зручні для цього зміни до процедури.
  Тому і таким чином правди не знайти, оскільки всі спори зведуться до визначення який порядок прийняття рішення є правильним. Тобто хто докаже чия Дата в Календарі є Конституційнішою від вказаної опонентом, той і мав би виграти. Але тут вічна проблема, бо кожен безапеляційно стоятиме на своїй даті..Отож як не крути, Політичний судовий орган, який мав би встановлювати якісь загальні правила ведення боротьби, не діє-іде політична війна за законом джунглів…

  По-друге, хто і яким чином забезпечуватиме виконання рішення, якщо таке з горем пополам таки об’явиться?:
  Доручити це переможцям?-Буде таке саме протистояння як і було, знову звернення і так далі.
  Доручити незалежній третій стороні?-Таких в Україні нема, все під чиїмось контролем. Хіба в ООН звертатись, але тоді і в суд ООН подавати треба було.
  Зобов’язати виконувати, а то що?- Політичне банкрутство? Якраз взяли і збанкрутували-під іншім приводами, іншими гаслами, іншими формами будуть знов ті самі люди.

  Сподівання на те що хтось вирішить наші проблеми треба залишати цю думку ворогам. Зло процвітатиме, якщо добро не діятиме.
  До того ж, хіба це морально спостерігати злочин і не запобігати йому через якісь пацифістські чи релігійні, демократичні чи ще якісь переконання посадовою особою, що взялась за це відповідати ще й в масштабах всієї країни.

  Ющенко-не зрадь Майдан!
  Не кидай своїх через свій пацифізм!
  Не дай зашкодити Україні-не дай ворогам зліквідувати посаду Президента!

  Похвалити, запитати, заперечити чи висунути автору зауваження: http://neznanijbrat.mylivepage.com/forum/250

 2. #2
  Def
  Offline
  .
  Ответ Сообщение от Taraslt Посмотреть сообщение
  http://neznanijbrat.mylivepage.com/forum/250
  Тарас. А что со ссылкой? Почему не старая? Ты уже не козак???
 3. #3
  Taraslt
  Гість
  Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
  Тарас. А что со ссылкой? Почему не старая? Ты уже не козак???
  Та от назбирав такими ссиками людей, запропонував розділи для форуму створив багато тем-а потім адмінстрація побачила що форум не такий мертий як здавався і бистренько переорінтувались на промосковську позицію, щоб таким чином засвідчити вічний поклон українців перед росіянам. І я той форум покинув, як там справи зараз незнаю...
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Чому ми так живемо, а не інакше?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 23.12.2006, 10:50

Теги для этой темы