Тарасюк пішов через комуністичний закон про кабінет міністрів!

На мою думку це і є справжня причина його рішення про подачу у відставку з поста Міністра Закордонних Справ України. Та не стільки прийняття цього узурпаторського закону Верховною Зрадою, як пасивне погодження та нездатність щось протиставити Ющенком.

Тарасюк знав, що конституційного захисту в нього у вигляді особи, яка за законом є Гарантом Конституційного Ладу в Україні Ющенко, у нього нема. Крім паперово-теоретичного звернення в Конституційний Суд сподіватись йому на реальні захисні дії щодо свого звільнення не приходиться.

Тому і прийняв Тарасюк саме таке рішення, оскільки з новим законом про Кабінет міністрів, Верховна Зрада перебирає на себе право призначати нового міністра, що раніше робив Президент. І поки Ющенко роздумував над тим, як поторгуватись з Януковичем, в Україні появився б другий Міністр Закордонних Справ. Тарасюк опинився б в незручному, а Україна в смішному становищі.

Без існування цього майже скасовуючого посаду Президента Закону, поданого комуністами, незаконно відставлений міністр міг продовжувати виконувати свої обов’язки за згоди Президента. Паралельно звісно продовжуючи судові засідання по відновленню справедливості. Але не тут то було, Міністр Закордонних Справ-це не Прокурор, він має таки представляти владу в Україні. А оскільки Ющенко віддав владу колишньому опоненту по президентських виборах та тим фальсифікаторам, для протидії яким і було власне обрано Президента Ющенка, то Тарасюк таки змушений був піти.

Звісно тепер Зовнішньополітичний курс, зокрема його міцність, направлений на забезпечення національних інтересів поставлено під сумнів іноземними країнами. Цілком зрозумілими будуть тепер їх наміри домовлятись за Україну з Росією, оскільки Антикризовці постійно намагаються створити саме такі відносини. При чому навряд чи цьому негативному процесу допоможе той факт, що влада в Україні є відірваною від Народу і вузько замкнутою на інтересах великого бізнесу та корумпованих держслужбовців, що «заробляють» на простих громадянах завдяки своїм посадам.

Заява Тарасюка на прес-конференції про те, що він іде з посади через затягування Шевченківським Судом міста Києва з прийняттям рішення по справі відновлення його на посаді, було зроблено для зняття відповідальності за таку ситуацію з Президента.
Маючи багатий досвід, як Ющенко почергово забував про своїх соратників, вважаючи, що дав посаду і викручуйтесь як хочете, Тарасюк вирішив не чекати такої долі. Зокрема тої участі судді Маляренка, що оголосив те доленосне рішення про визнання виборів недійсними. І цю людину головний фальсифікатор Кідалов без жодного слова протесту «з’їв». Аналогічна ситуація і з Губернаторами, іншими посадовцями, які на мить повірили у можливість чесно працювати на Державний інтерес і коли згори вимагатимуть, прямо кажучи, брати хабарі, то Президент і його представники вищих чинів захистять їх. Але й тут не так сталось, всі ці люди були або підімнуті, або викинуті мафіозними структурами, яким владу подарували політики, починаючи від меморандуму і закінчуючи прем’єрством Януковича…

Отож, знаючи це все та бачачи чи маючи підозри що до саме такого стану речей, Тарасюк вирішив зійти з арени та одинаком не кидатись на амбразуру, поки за спиною будуть торгуватись…

Звісно Тарасюк, можливо і правильно зробив, що не вказав причиною свого відходу з посади відсутність реальної підтримки з боку Президента, але це всього лиш дипломатична сторона справи. Але Правду в таких випадках ховати не можна, інакше, навіть з благими намірами, можна сильно зашкодити.

Сховавши таким чином правдиву причину своєї добровільно-примусової відставки, Тарасюк зробив велику шкідливу річ-Дав право опонентам його проукраїнськості стверджувати, що Правда на їх стороні. Отож, не треба обманювати, навіть з хорошими намірами. А тим більше в таких справах…

Не покладаймо надії, браття українці!
І тоді, навіть випавша з рук зброя, нас ослабить тільки на мить, а не назавжди, поки знову її до рук не візьмемо.

Похвалити, запитати, заперечити чи висунути автору зауваження: http://neznanijbrat.mylivepage.com/forum/250