Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей360Благодарности

Результаты опроса: Голосуем....

Голосовавшие
52. Вы ещё не голосовали в этом опросе
 • Батькивщина

  7 13.46%
 • Партия регионов

  4 7.69%
 • УДАР

  17 32.69%
 • КПУ

  4 7.69%
 • Украина - Вперед!

  0 0%
 • Другое...

  20 38.46%
+ Ответить в теме
Страница 6 из 59
Показано с 51 по 60 из 584.
 1. #51
  Offline
  Пророк

  Re: Выборы в Верховную Раду 2012


  Біда!
  Ну і ладно, набридло розпинатися, читайте так, як Вам зручніше =)

  з.і. знайшов постанову. Знову ж таки на ДК
  ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

  П О С Т А Н О В А

  І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

  21 липня 2011 року м. КиївП/9991/367/11

  11 год. 45 хв.

  Вищий адміністративний суд України у складі:  головуючого суддіЦвіркуна Ю.І. (суддя-доповідач),

  суддів Веденяпіна О.А.,

  Головчук С.В.,

  Зайця В.С.,

  Кочана В.М.,


  розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Президента України Януковича Віктора Федоровича про визнання бездіяльності протиправною та зобовязання вчинити дії,
  встановив:

  ОСОБА_1 предявив позов до Президента України Януковича Віктора Федоровича, подавши позовну заяву до Вищого адміністративного суду України, в якому просить: - визнати протиправною бездіяльність Президента України щодо незапровадження податкових канікул для малого бізнесу строком на 5 років, незниження ПДВ до 17% з 1 січня 2011 року, незниження податку на прибуток до 19% з 1 січня 2011 року, непереходу до системи контрактної армії з 1 січня 2011 року; - зобовязати Президента України протягом місяця з дня набуття законної сили рішення суду внести до Верховної Ради України законопроекти щодо запровадження податкових канікул для малого бізнесу на 5 років, зниження ПДВ до 17% невідкладно, зниження податку на прибуток до 19% невідкладно, переходу до системи контрактної армії.

  В судове засідання позивач не зявився, про дату, час та місце судового розгляду повідомлений належним чином, направив до суду телеграму про розгляд справи без його участі.

  Відповідач, який належним чином повідомлений про час, дату та місце судового засідання до суду не зявився, явку свого представника не забезпечив.

  Відповідно до частини четвертої статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України (далі КАС України) у разі неприбуття відповідача - суб'єкта владних повноважень, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття розгляд справи не відкладається і справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів.

  У звязку із зазначеним, справа відповідно до вимог частини четвертої статті 122, частини шостої статті 128 КАС України розглядалася в порядку письмового провадження.

  Заслухавши суддю доповідача та дослідивши докази у справі, суд встановив наступне.

  Предметом оскарження позивач визначив бездіяльність Президента України Януковича Віктора Федоровича щодо невиконання передвиборної програми на пост Президента України. В обґрунтування своїх позовних вимог зазначив, що громадянин України Янукович Віктор Федорович, до його обрання 7 лютого 2010 року Президентом України, у своїй передвиборчій програмі обіцяв вчинити ряд дій, у випадку обрання його Президентом, але своїх обіцянок не виконав, внаслідок чого порушив права позивача як виборця і спричинив йому значну шкоду.

  Законом України «Про вибори Президента України»від 5 березня 1999 року №474-XIVвизначені засади виборів Президента України.

  Конституційний Суд України у своєму Рішенні N 3-рп/2005 від 24 березня 2005 року у справі за конституційними поданнями Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради про офіційне тлумачення положень пункту 4 частини третьої статті 56, пункту 2 частини першої, частини пятнадцятої статті 64 Закону України «Про вибори Президента України»зазначив, що одним із етапів виборчого процесу є передвиборна агітація, основною метою якої є формування волі виборців голосувати за того чи іншого кандидата на пост Президента України. Передвиборна агітація може здійснюватися у будь-якій формі та будь-якими засобами, що не суперечать Конституції України та законам України (частина перша статті 58 Закону).

  За змістом положень розділу ІІІ «Передвиборна агітація»Закону №474-XIVпередвиборна програма кандидата на пост Президента України є засобом агітації (статті 57-64 Закону).

  При цьому передвиборна програма кандидата на пост Президента України не є законодавчим актом.

  У відповідності до статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

  В силу частини пятої статті 171-1 КАС України Вищий адміністративний суд України за наслідками розгляду справи може: 1) визнати акт Верховної Ради України, Президента України, Вищої ради юстиції, рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України незаконним повністю або в окремій його частині; 2) визнати дії чи бездіяльність Верховної Ради України, Президента України, Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України протиправними, зобов'язати Верховну Раду України, Президента України, Вищу раду юстиції, Вищу кваліфікаційну комісію суддів України вчинити певні дії.

  Аналізуючи норми названих вище правових норм, суд може визнати дії чи бездіяльність відповідного субєкта владних повноважень протиправними лише тоді, коли ним допущено порушення положень Конституції або законів України.

  Враховуючи те, що позивач у своєму позові навіть не посилається на порушення відповідачем положень чинних законодавчих актів, підстав для визнання бездіяльності Президента України протиправною немає.

  Разом з тим, згідно із статтею 75 Основного Закону єдиним органом законодавчої влади в Україні є парламент Верховна Рада України. Виключно законами України визначаються, зокрема, основи національної безпеки, організації Збройних Сил України і забезпечення громадського порядку (пункт 17 частини першої статті 92 Конституції України). Виключно законами України встановлюються, зокрема, система оподаткування, податки і збори (пункт 1 частини другої статті 92 Конституції України).

 2. #52
  Offline
  Пророк

  Re: Выборы в Верховную Раду 2012


  Багато тексту, в одне повідомлення не влізло.
  Пункт 30 статті 106 Конституції України закріплює, що Президент України має право вето щодо прийнятих Верховною Радою України законів із наступним поверненням їх на повторний розгляд Верховної Ради України.

  Однак положення Основного Закону не встановлюють такого обовязку.

  Отже, судом не встановлено, що при здійсненні владних управлінських функцій Президентом України було порушено права позивача, в тому числі і як виборця.

  З огляду на встановлені обставини та положення статті 93 Конституції України, згідно із якими Президентові України належить право, а не обовязок законодавчої ініціативи у Верховній Раді України, підстави для зобовязання відповідача вчинити дії щодо внесення до Парламенту відповідного законопроекту також відсутні.

  Таким чином, зясувавши обставини справи та перевіривши їх доказами, суд дійшов висновку про відмову у задоволенні адміністративного позову.

  Керуючись статтями 86, 122, 128, 159-163, 1711 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

  постановив:

  У задоволенні позову ОСОБА_1 про визнання бездіяльності протиправною та зобовязання вчинити дії відмовити.

  Постанова є остаточною і не підлягає перегляду в апеляційному чи касаційному порядку.  Головуючий:Ю.І. Цвіркун

  Судді:О.А. Веденяпін
  С.В. Головчук
  В.С. Заяць
  В.М. Кочан
 3. #53
  Пророк

  Re: Выборы в Верховную Раду 2012


  Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
  Біда!
  Ну і ладно, набридло розпинатися, читайте так, як Вам зручніше =)
  логика,уважаемый))
 4. #54
  Offline
  Пророк

  Re: Выборы в Верховную Раду 2012


  Її відсутність ))
 5. #55
  Offline
  Пророк

  Re: Выборы в Верховную Раду 2012


  Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
  а на демотиваторе токо кличка нету на поводке.теперь понятно за кого надо голосовать))
  Тягнибока тоже нет. Так что выбирать между двумя. Все просто.
 6. #56
  Пророк

  Re: Выборы в Верховную Раду 2012


  Удар набирает обороты
 7. #57
  Offline
  2.0

  Re: Выборы в Верховную Раду 2012


  Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
  Удар набирает обороты
  а як інакше? )
 8. #58
  Пророк

  Re: Выборы в Верховную Раду 2012


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Тягнибока тоже нет. ............
  занят был в момент фотосессии.рельсы под жмеринкой минировал
 9. #59
  Offline
  Пророк

  Re: Выборы в Верховную Раду 2012


  Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
  занят был в момент фотосессии.рельсы под жмеринкой минировал
  Вы все ведьм ищите.) Как правильно писала Лера, ПР уже стара и морально и духовно и лозунги подистрепались, кто на них ведется?. И хотя я ее уважаю, но надо им уступать место молодым. Вот Удар, чем не ребрендинг ПР, т.е. поклонники ПР вполне могут на нее переключиться. А Свобода это для Зап Украины. Таким образом все электоральные предпочтения охвачены. И Удар и Свобода вполне сработаются вместе. Хватит уже Украину делить. Мы одна страна.
 10. #60
  Пророк

  Re: Выборы в Верховную Раду 2012


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Вы все ведьм ищите.) Как правильно писала Лера, ПР уже стара и морально и духовно и лозунги подистрепались, кто на них ведется?. И хотя я ее уважаю, но надо им уступать место молодым. Вот Удар, чем не ребрендинг ПР, т.е. поклонники ПР вполне могут на нее переключиться. А Свобода это для Зап Украины. Таким образом все электоральные предпочтения охвачены. И Удар и Свобода вполне сработаются вместе. Хватит уже Украину делить. Мы одна страна.
  это цитаты(в моём пересказе конечно) социал-националистов свободовских.или вы эти их выступления/высказывания не слышали и не читали?
  за удар пойдёт часть юлькиного электората голосовать.часть клюнет на бренд под названием "кличко",а часть на лозунг "ещё неиспачканного большой политикой".пр-оские "перебежчики" вряд ли в массе своей проголосует за ударнутых.частично добавит несколько процентов кпу,частично не пойдут на выборы
+ Ответить в теме
Страница 6 из 59

Похожие темы

 1. Путиводитель на выборы 2012 года
  OLENATRET в разделе Політика та Історія
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 04.02.2012, 23:09
 2. Ответов: 31
  Последнее сообщение: 24.08.2011, 09:09
 3. Адольф Гитлер про Верховную Раду
  Ronin в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 01.10.2009, 13:37
 4. Ющенко распустил Верховную Раду
  V00D00People в разделе Теревені
  Ответов: 55
  Последнее сообщение: 11.10.2008, 01:40
 5. Ответов: 17
  Последнее сообщение: 03.09.2007, 20:53

Теги для этой темы