Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей360Благодарности

Результаты опроса: Голосуем....

Голосовавшие
52. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Батькивщина

7 13.46%
  • Партия регионов

4 7.69%
  • УДАР

17 32.69%
  • КПУ

4 7.69%
  • Украина - Вперед!

0 0%
  • Другое...

20 38.46%
+ Ответить в теме
Страница 58 из 59
Показано с 571 по 580 из 584.
    Пророк

Re: Выборы в Верховную Раду 2012

Гроші на відеоспостереження на виборах витратили марно – Рахункова палата

955,3 мільйони гривень неефективно використали на систему відеоспостереження на минулих виборах, бо "отримані відеоматеріали практично не використовувалися".

Про це повідомляє прес-служба Рахункової палати.

"На створення і функціонування системи відеоспостереження на виборчих дільницях під час виборчої кампанії 2012 року неефективно витрачено 955,3 млн. грн., оскільки, за даними ЦВК, отримані відеоматеріали практично не використовувалися", - йдеться у повідомленні відомства.

"Враховуючи те, що застосування відеоспостереження під час наступних виборчих кампаній або в будь-який інший спосіб чинним законодавством не передбачено, подальша доля даної системи залишається не визначеною. На сьогодні її технічні компоненти вартістю 195,9 млн. грн. передані на зберігання до місцевих державних адміністрацій", - сказано в ньому.

Рахункова палата заявляє, що Центральна виборча комісія допустила "завищення планових обсягів видатків на 7,4 млн. грн. та неефективне використання 15,7 млн. грн." із коштів, виділених на забезпечення її діяльності, підготовку і проведення виборів. ЦВК дорікають за те, що комісія не врахувала висновки і пропозиції Колегії Рахункової палати.

Загалом на підготовку і проведення чергових виборів народних депутатів у 2012 році було "використано 1011 млн. грн. із затверджених 1042,4 млн. гривень".

"Внаслідок застосування у розрахунках завищеної кількості виборчих дільниць вже на початковому етапі підготовки до виборів потреба ЦВК у бюджетних коштах була завищена на 5,6 млн. грн., з яких 4,5 млн. грн. – на виплату заробітної плати членам дільничних комісій та залученим до роботи в них працівникам", - сказано у повідомленні.

"Витрати на виготовлення понад необхідну потребу 1320 скриньок для голосування становили 1,1 млн. гривень", - додає Рахункова палата.

Недоліки у плануванні видатків, утворення не передбаченого законодавством резерву на виплату зарплати членам виборчкомів у сумі 40,2 млн. грн. та "безсистемні перерозподіли видатків виборчих комісій" призвели до формування значних залишків бюджетних коштів, констатують у відомстві.

"Наприкінці 2012 року до державного бюджету повернуто 201,4 млн. гривень. Сюди входять і 323,3 тис. грн., які призначалися на оплату праці членів виборчих комісій та залучених працівників, але не були виплачені через відсутність належного обліку цих осіб. Тим самим створено підстави для звернень цих осіб до суду", - наголошує Рахункова палата.

"Натомість зекономлені кошти в сумі 15,6 млн. грн., що сталося у зв’язку з оприлюдненням результатів виборів на два дні раніше встановленого законом терміну, були спрямовані на збільшення одноразової грошової винагороди членам виборчих комісій", - додає вона.

http://www.pravda.com.ua/news/2013/09/10/6997651/

Пророк

Новый сериал о Партии Регионов от Amazon Studios
    2.0

недовго музика іграла.
    Верховна Рада сьомого скликання, обрана в 2012 році - всьо.
    про це йдеться на сайті Президента
    вітаю нас всіх з цим )
    Пророк

nickeler, зарано. виборчий закон не змінено. уявіть вибори в мажоритарних округах на Донбасі. та навіть у Полтаві.
    Порошенко і ВР не виконали ключової вимоги Майдану - перевибори на пропорційній основі.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

nickeler, радує те, що разом з цією радою обиратимуть нову міську, а відповідно і міського голову
    2.0

Victorious, те, що Рада не прийняла такого закону, буде ще одним екзаменом суспільству - чи продасться воно перефарьованим ригам, які заплатять?
    з іншого боку, Порох сказав, шо хоть ви і пішли, но ви працюватимете.
    є правда вопрос, чи буде легітимним те, що вони наприймають.
    но у мене по поводу розпуска цієї Ради ще й лічні заморочки )
    bvn
    йог на танке

Наша біда завжди в тому, що немає кращої заміни або ми її не знаємо. От я знаю декількох полтавських активістів, які на мій погляд, є принаймні порядними людьми. А чи є вони професіоналами? А якщо й є, чи підуть вони... воно їм нада?

Знову вилізуть з якоїсь.... всякі Чередніченки (особисто проти нічого не маю, але я просто взагалі не знаю, хто ця людина)... і вибирай з кількох абсолютно невідомих людей...

Так практично завжди, для мене принаймні... може я мало цікавлюся політичним життям, тому й не знаю... Але мені здається, що людям до депутатських та мерських посад, треба роки працювати в громадській сфері доти, доки кожна собака в його окрузі не буде знати хто він і що добргого зробив для людей.

PS: Як не соромно констатувати... Але за моєю ж логікою. Мамай принаймні гречку роздавав - і про це всім було відомо :)
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Victorious, те, що Рада не прийняла такого закону, буде ще одним екзаменом суспільству - чи продасться воно перефарьованим ригам, які заплатять?
    суспільство наше вже пройшло всі тести, це для "ыліти" тест. суспільство зараз просто виживає - хоч бюджетники, хоч бізнес. не треба йому додаткових випробувань, якільки можна суспільству робити роботу держави? фарбований риг чи комі має відповідати в суді, а не йти не вибори. для того в нас типу є суд і прокуратура.
    з іншого боку, Порох сказав, шо хоть ви і пішли, но ви працюватимете.
    є правда вопрос, чи буде легітимним те, що вони наприймають.
    дивне питання, Рада повноважна до початку роботи нової Ради. див. Конституцію.
    Філософф

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    nickeler, радує те, що разом з цією радою обиратимуть нову міську, а відповідно і міського голову
    А чого ви так радієте? Є з кого вибирати? (маю на увазі міського голову)
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    А чого ви так радієте? Є з кого вибирати? (маю на увазі міського голову)
    На жаль немає.
    Деякий час думаю, може на посаду висунути дворову собачку Жучку? Чув десь в Америці є такі міста де мерами собачки, чи папуги чи немовлята.
    Думаю у нас все одно ніхто цього не помітить, а великої економії буде багато, що не буде корупції.
+ Ответить в теме
Страница 58 из 59