Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей360Благодарности

Результаты опроса: Голосуем....

Голосовавшие
52. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Батькивщина

7 13.46%
  • Партия регионов

4 7.69%
  • УДАР

17 32.69%
  • КПУ

4 7.69%
  • Украина - Вперед!

0 0%
  • Другое...

20 38.46%
+ Ответить в теме
Страница 23 из 59
Показано с 221 по 230 из 584.
    Пророк

Re: Выборы в Верховную Раду 2012

а було б непогано )))

Пасажир

такие офигенные камеры упили, а качество такое УГ...
    Пророк

а де посмотреть?
    Пасажир

Merry Corpse, http://vybory2012.gov.ua/
    Пророк

что-то я не понял по какому принципу эти камеры стоят. На одном участке урну только видно, на другом - наблюдателей...
    Пасажир

Merry Corpse, там можно переклацивать между двумя камерами :)
    Пророк

Суд заборонив зібрання в центрі Києва до 12 листопада

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення будь-яких масових заходів, крім державних, в центральній частині міста до 12 листопада включно.

Як повідомляє прес-служба Коаліції учасників помаранчевої революції, таке рішення суд виніс у суботу ввечері.

Відповідачем у справі був представник КУПР, яка подала повідомлення про проведення безстрокової акції з неділі (дня виборів) на Майдані Незалежності та на площі під будівлею ЦВК.

Представники інших позивачів не з`явилися.

"Суд, враховуючи потенційну небезпеку конфліктів між організаціями з різнополярними поглядами, посилаючись на указ президента про заборону проведення мітингів в центральній частині міста, постановив заборонити проведення будь-яких масових заходів (крім державних) до 12 листопада включно", - йдеться в повідомленні.

Таким чином, ні на Майдані Незалежності, ні під ЦВК, ні під іншими державними установами відтепер мітинги проводити заборонено судом.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/10/27/6975604/

"Свобода" каже, що її викреслюють з бюлетенів по всій Україні

"Свобода" вимагає від ЦВК припинити фальсифікацію виборів, здійснювану шляхом масового викреслювання об’єднання з виборчих бюлетенів.

Як повідомляє прес-служба партії, вже декілька днів на адресу ВО "Свобода" масово надходять повідомлення про те, що на виборчих дільницях у різних областях України члени комісій роблять позначку "вибула" навпроти "Свободи".

Вказівки про ці дії дають переважно керівники місцевих державних адміністрацій, зазначили в прес-службі.

"Свобода" також попереджає членів дільничних виборчих комісій про кримінальну відповідальність за такі дії.

"На тих дільницях, де у бюлетенях стоятиме штам "вибула" навпроти ВО "Свобода", голосування буде визнано недійсним, а зловмисників, які братимуть участь у спотворенні результатів волевиявлення українців, буде притягнуто до кримінальної відповідальності", - зазначили у прес-службі.

Наразі партії відомо, що згадана технологія використовується в Києві, у Білій Церкві Київської області, у Кривому Розі Дніпропетровської області, у Кам'янці-Подільському та Старокостянтинові Хмельницької області, у Жашкові Черкаської області, у Єнакієвому Донецької області, у с. Нова Вижва на Волині, а також у Луганській, Полтавській, Рівненській та Харківській областях.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/10/27/6975596/

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    а де посмотреть?
    Можно и записать. Инструкции тут
    http://womenx.ru/vybory-2012-ukraina...eo-onlajn.html
    Banned

О, за КПУ уже 4 :- ))
    Пророк

Прогаласував.
    1. Ніякої анонімності.
    2. На власні очі став свідком фальсифікації, яка реально вплине на результат виборів.

По-порядку.
    1. По номеру бюлетня можна із 100% впевненістю сказати, кому його видали.
    Це робиться дуже просто: на відривному талоні ставлять мій порядковий номер зі списку виборців, на цьому ж талоні та на бюлетні стоять ідентичні серійні номери. Отже, по серійному номеру можна знайти мій порядковий номер з усіма даними.

2. Став свідком фальсифікації.
    В моїй квартирі прописаний взагалі лівий чувак. У цього чувака мої прізвище, ім'я, по-батькові, моя адреса, моя квартира, але він на рік за мене молодший.
    І чомусь я здогадуюся, за кого цей чувак сьогодні проголосує
    До речі, хто скаже, куди писати про виявлені фальсифікації?
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    В моїй квартирі прописаний взагалі лівий чувак. У цього чувака мої прізвище, ім'я, по-батькові, моя адреса, моя квартира, але він на рік за мене молодший.
    тобто разом з тобою?
    Ти на Чураївни голосував? Черг нема?
+ Ответить в теме
Страница 23 из 59