Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей360Благодарности

Результаты опроса: Голосуем....

Голосовавшие
52. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Батькивщина

7 13.46%
  • Партия регионов

4 7.69%
  • УДАР

17 32.69%
  • КПУ

4 7.69%
  • Украина - Вперед!

0 0%
  • Другое...

20 38.46%
+ Ответить в теме
Страница 14 из 59
Показано с 131 по 140 из 584.
    Пророк

Re: Выборы в Верховную Раду 2012

Ответ Сообщение от IrinaK Посмотреть сообщение
    Теперь промывает мозги Кличку, вот так и вырастит нового фашиста.
    а точно есть что промывать-то?

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Я, когда вижу КПУ 2 голоса - улыбаюсь!
    может даже 3.

Гуру

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    народ,, а хтось вірить, що людина, в якої проблеми зі спиною, яка опирається на ходунка, носитиме підбори? у в"язниці? ну або це двійник Тимошенко і показова вистава feat. пенітенціарники. але якщо це вистава від команди ЮВТ, то текст по дібільному напісан...
    1. У мене теж проблеми зі спиною бувають, як наслідок необережних занять спортом. Бувало таке, що боліло дуже сильно, особливо вночі. Навідь приходилося дошку під простирадло ложити, щою хоч-як до ранку дотягнути. То й що? Я з ранку все одно натягувала взуття на ВИСОЧЕННИХ підборах! Дурня, але...красиво Жінка - є жінка... А якщо в неї невеликі проблеми зі спиною, то...підбори то фігня)))))))
    2. Піар, можливо, як на мене, то я сьогоденішнім політикам не довіряю. Не довіряю - це ще м'яко сказано. На жалобу пробити? Можливо.
    3. Двійник - це, мабуть, ні. Таку виставу робити...навіщо? В силу того, що зараз коїться в політичних колах - це вже лишнє.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    на этот вопрос тебе ответит ее яростный фанатик RAMM.
    У вас все кто сомневается в богоизбранности вашего бога - яростный фанатик Юлички? Вот уж достала она вас даже из вашей буцигарни. А если бы на свободе была?)

З.Ы. Вот это
    Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    А если бы на свободе была?)
    прошу не воспринимать как юлефанатизм. Дело в том что посадка в тюрьму политических противников это пример выброчного "правосудия". Неосознование(либо осознование, но радостное одобрение) этого факта приводит к тому что весь мир можно записать в "яростные фанатики Юли" либо кого-другого. Смотрите на это вопрос шире, поверх голов Юли и Вити)
    Пророк

Вот это прошу не воспринимать как юлефанатизм. Дело в том что посадка в тюрьму политических противников это пример выброчного "правосудия". Неосознование(либо осознование, но радостное одобрение) этого факта приводит к тому что весь мир можно записать в "яростные фанатики Юли" либо кого-другого. Смотрите на это вопрос шире, поверх голов Юли и Вити)
    Но с кого то же надо начинать? Такой же вариант тоже не устраивал?

...Ющенко отметил: «Если Президент начнет сажать в тюрьму, то будет то же, что в Гаити, Кот д`Ивуаре, или как сейчас в Тунисе. Если будет истребован такой механизм расправ, даже справедливых, так что я могу сказать: Вы хорошо знаете, с кого нужно начать, но очень плохо знаете, на ком нужно закончить – а конец, как правило, дойдет до вашего села и коснется самого крайнего дома, вот тогда вы вспомните о демократии»
    Да. Страна и менталитет у нас такой, что любого есть за что посадить. Включая тех, кто сажает! Значит не нужно никого наказывать?
    Пророк

Ответ Сообщение от Barыga Посмотреть сообщение
    Но с кого то же надо начинать?
    Конечно. С себя. Вот и начали)
    Пророк

Конечно. С себя. Вот и начали)
    Отож!!! :)) Ведь обидно же!!! Сосед то украл больше!!! :)) За шо ж тогда ж меня? :))
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    народ,, а хтось вірить, що людина, в якої проблеми зі спиною, яка опирається на ходунка, носитиме підбори? у в"язниці? ну або це двійник Тимошенко і показова вистава feat. пенітенціарники. але якщо це вистава від команди ЮВТ, то текст по дібільному напісан...
    http://www.youtube.com/watch?v=8fXqC...layer_embedded
    какой нелепый спектакль((
    юльке нужно срочно креативщиков менять)
    Пророк

Смотрите на это вопрос шире, поверх голов Юли и Вити)
    А я давно кажу, що вона таким чином піариться))
    Шкода, на ці вибори не вскакує аж ніяк, так би я ще й піцу виграв )) А тепер доведеться самому на піцу розкошелитися. Ех, не знать би більших проблем ))
    з.і. RAMM, я готовий визнати свою поразку. З наступного авансу йдемо на піцу.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    А я давно кажу, що вона таким чином піариться))
    Шкода, на ці вибори не вскакує аж ніяк, так би я ще й піцу виграв )) А тепер доведеться самому на піцу розкошелитися. Ех, не знать би більших проблем ))
    з.і. RAMM, я готовий визнати свою поразку. З наступного авансу йдемо на піцу.
    неееет,перед нами чудо излечения
    лечебная сила надвигающихся выборов эффиктевней знаний немецких эскулапов
    Пророк

Ща полетять в мене каміння, але я все-таки висловлю тут своє імхо

Якщо не брати всю країну ціляком, а взяти хоча б малесеньку діляночку, наприклад мій під"їзд, що ми побачимо?
    - весь спам із поштовиї скриньок викидається прямо додолу, під ноги, ні в якому разі його не доносять до сміттєвих урн
    - штукатурка на стінах вся подерта відмітками, а-ля, тут були ми з Петьою, а Іра з другого етажа дура
    - новенький ліфт вже розписаний маркерами вздовж і впоперек, на підлозі валяється лушпиння з насіння, а правила користування ліфтом разом із номерами чергового здерті, і викинуті по шматочкам тут же під ноги
    - лампочки горять лише на трьох поверхах із десяти - жеку начхати на проблеми під"їзду, аби гроші платити, мешканці під"їзду вважають, що все само собою якось вирішиться
    - сміття з квартир виставляється на площадки, завдяки чому в під"їзді досить таки неприємний запах
    - курять всі теж на площадках, сперечатися, домовлятися, просити, погрожувати - без толку.
    - газон перед під"їздом переораний "тракторами-джипами", господарі яких знайшли десятки тисяч доларів на їх покупку, але жмуться на 200 грн/міс для стоянки. та ж сама участь постигла і кілька нещасних молодих дерев, що росли на цьому газоні.

бардак?
    без сумніву!
    все верховна рада з президентом винуваті в цьому бардаку?
    фіг там. бардак у кожного в голові, серці, душі (потрібне підкреслити), і доки кожен цього із себе не викресле, ніфіга порядку не буде.

От, що-дня читаю ДК. Почитаєш, - за голову хватаєшся, які у нас ГАІшники, виконавчі служби, прокуратура, міліція ЖАХ просто. Взятки беруть, народ тероризують, корисного нічого не роблять, закони самі ж найбільше порушують. І що, теж президент в усьому винен? Таблін, кожен гаішник він же не з іншої планети, він такий же громадянин, як і всі інші. І тільки від нього залежить візьме він взятку, чи ні.

Наша верховна рада, разом з президентом та кабміном і всіма іншими, це не причина наших нещасть, це наслідок того бардака, який коється у кожного в голові. Кожен народ має те "правітільство", на яке заслуговує, адже самі їх туди і обрали.
+ Ответить в теме
Страница 14 из 59