Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей45Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7
Показано с 51 по 60 из 68.
    23q
    23-й участник

Re: 0,01 проммиле - и вы алкоголик по закону, ыыыы...

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    Водитель НЕ ИМЕЕТ права отказаться от прохождения осмотра на состояние опьянения (согласно установленных законодательных процедур). Ваш отказ автоматически означает вашу вину и дальнейшие справки уже не имеют никакого значения даже, если вы были трезвым.
    тут стоит сделать сноску-только если вы не депутат(и не приближенные особы). Там все четко- проходить экспертизу отказался. В суде вывод- был трезв.

Постійний відвідувач

Так, згідно законодавства України фактично за відмову від медичного огляду має примінятись одразу 130 стаття, не зважаючи на всі інші обставини. Але чомуь полтавські суди в даному випадку при проходженні медичного огляду та заяви, що працівники міліції застосовували методи морального тиску виносять позитивні для громадян рішення. Тут Ви цілком праві, тому - будь-ласка, використовуйте для себе лише виключно законну повністю частину , щодо незгоди з тим, що Ви перебуваєте у стані спяніння, а то я все ж просто виклав інформацію, сприймаючи її вже як закон на підставі лише того, що зустрічався лише з такимим рішеннями. На превеликий жаль, моя робота примушує мене розуміти, що все відбувається десь посередині між тим , як має бути - по закону, і тим, як собі це уявляють пересічні громадяни. Хотілося б, щоб все ж ми рухались все ближче і ближче до першого, і хоч саме це істотно не змінить ситуації на дорогах, та все ж сприятиме посиленню відчуття власної захищеності у законослухняних громадян.
    І зацитую Вам власні деякі запропоновані зміни до інструкції (з листа в один з підкомітетів ВР)
    ....інструкції , яка затверджена спільним наказом №400/666 МВС та МОЗ України від 09.09.2009 року. Спробую навести основні власні зауваження до інструкції, які надають можливість до додаткових спорів з приводу їх прочитання:

Пункт 1.2 „... Ознаками алкогольного сп’яніння є: ... ... виражене тремтіння пальців рук.”

Дана ознака не є ознакою алкогольної інтоксикації ні згідно міжнародної класифікації хвороб 10 перегляду, ні згідно переважної більшості медичної фахової літератури.

Пункт 2.7. „Установлення стану сп’яніння здійснюється на підставі огляду , який проводиться згідно з вимогами цієї інструкції, уповноваженими особами ДАІ МВС з використанням спеціальних тех. засобів, показники яких... ... мають цифровий показник більше 0,2 проміле алкоголю в крові.”

Це єдиний документ, яким визначається, що стан алкогольного сп’яніння – це стан, при якому в крові людини більше 0,2 проміле алкоголю. При цьому вказується, що встановлення даного стану сп’яніння з даними числовими показниками стосується лише автоінспекторів. У медиків для встановлення стану сп’яніння використовуються інші цифри, на підставі фахової літератури лікарі переважно визначають стан алкогольного сп’яніння при наявності – 0,5 і вище проміле алкоголю в крові. Даний пункт створює передумови для обстежуваних відмовлятись від проведення огляду на стан сп’яніння працівниками ДАІ МВС і наполягати на його проведенні у закладах охорони здоров’я.

Пункт 3.4. (проведення огляду на стан сп’яніння в закладах охорони здоров’я). „Метою цього огляду є встановлення наявності чи відсутності стану сп’яніння в обстежуваної особи.”

Якщо лікар під час огляду виявить перебування обстежуваного під дією лікарських препаратів, обстежуваний згідно цього пункту має право оскаржити будь-які адміністративне покарання внаслідок даного висновку, оскільки лікар згідно інструкції вийшов за межі мети огляду, встановленої даним пунктом.

Пункт 3.7. „Проведення лабораторних досліджень на визначення наркотичного засобу або психотропної речовини обов’язкове”. Жодним іншим пунктом інструкції не встановлено, яка має бути реакція посадової особи, що проводить медичний огляд, на відмову від здачі біосередовищ згідно ст.. 28 Конституції України.

Пункт 3.12. „Предметом дослідження біологічного середовища можуть бути слина, сеча та змиви з поверхні губ, шкірного покриву обличчя і рук.”

Пункт 3.14. „.... проводиться дослідження біологічного середовища або крові...”

Згідно даного твердження інструкції та відсутності протилежного твердження у інших пунктах, - кров не вважається біологічним середовищем, що взагалі суперечить базовим медичним поняттям. Тому відповідно пункту 3.10 „зразки біологічного середовища відбираються у дві ємності... ... вміст другої ємності зберігаються 90 днів” працівники медичних закладів згідно даної інструкції не зобов’язані відбирати кров у дві ємності та зберігати її.

Пункт 3.18. „Усі записи в акті медичного огляду ... ... повинні бути розбірливими, не допускається формулювання „Норма”. Додаток 2 містить форму акту.

Жодним іншим пунктом не регламентовано заповнення самого акту, тому згідно інструкції не буде помилкою заповнення лише декількох пунктів акту виключно для обґрунтування винесеного висновку.

Внаслідок наявності пункту 2.7. та відсутності інших пунктів, які регламентують цифрові показники спеціальних технічних засобів для лікарів , у деяких регіонах лікарі трактують цифру „0,2” як регламентовану для встановлення стану сп’яніння”

Виходячи з усього вище перерахованого, пропоную варіант змін до Інструкції:

Змінити назву Інструкції, замінивши слова „ водіїв транспортних засобів” на „громадян”.

Розробити порядок проведення огляду для громадян не водіїв транспортних засобів, та викласти окремим розділом цієї ж Інструкції, залучивши до цього працівників всіх інших підрозділів УМВС (окрім ДАІ), в першу чергу – ВБНОН.

Пункт 1.2 Виключити „ г) виражене тремтіння пальців рук.”

Пункт 2.7. Після слова „Установлення” замінити слова „ стану сп’яніння” на „стану, в якому заборонено керувати транспортним засобом”

Пункт 3.4. Після слів „в обстежуваної особи.” додати „або перебування під впливом лікарських засобів, що знижують увагу та швидкість реакції”

Пункт 3.7. доповнити реченням: У разі відмови від запропонованої здачі біологічного середовища для лабораторного дослідження на визначення наркотичного засобу або психотропної речовини встановлюється висновок „Відмова від медичного огляду” та діагноз згідно клінічним даним

Пункт 3.12 Додати після слів „ можуть бути „ слова „ кров ”

Додати окремий пункт до 3-го розділу у такому формулюванні:

При наявності у медичному закладі спеціальних технічних приладів з цифровими показниками, під час установлення стану алкогольного сп’яніння лікар (фельдшер) у своїй роботі використовує їх цифри, як рекомендовані : до 0,3 проміле – ознаки сп’яніння відсутні, від 0,3 до 0,5 проміле – незначна дія алкоголю на організм, більше 0,5 – значна дія алкоголю на організм. Але остаточний висновок встановлює згідно клінічних ознак.

... у даному питанні, вирішення якого полегшить роботу як .... переважно це працівники судів та прокуратури, які втягуються в предмет оспорювання прийнятих рішень згідно даної інструкції.
    Пророк

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    При наявності у медичному закладі спеціальних технічних приладів з цифровими показниками, під час установлення стану алкогольного сп’яніння лікар (фельдшер) у своїй роботі використовує їх цифри, як рекомендовані : до 0,3 проміле – ознаки сп’яніння відсутні, від 0,3 до 0,5 проміле – незначна дія алкоголю на організм, більше 0,5 – значна дія алкоголю на організм. Але остаточний висновок встановлює згідно клінічних ознак.
    Ложь, ложь и еще раз ложь. Даже при 0,21 промилле вы имеете прекрасные шансы получить протокол за "пьянку".

Зачем врешь людям, профессор ? Достаточно покраснения глаз на фоне общей усталости и при наличии алкоголя в крови человек автоматически признается таким, что находится в состоянии опьянения.

Жажда наживы берет свое ?
    Постійний відвідувач

В якій крові?
    Ви читайте уважно інструкцію, кров з 2009 не вважають чомусь (нонсенс) біосередовищем. Тому на алкоголь медики беруть слину, і то - це дуже рідкісні випадки. А кров беруть зазвичай при госпіталізації (переважно після ДТП). І навряд чи хтось у тому випадку оцінює ступінь її зморення, чи почервоніння очей...
    А текст, з якого Ви взяли цитату, - цитата з листа в підкомітет ВР з бажаними змінами до тектсу інструкції, так як медики і без цих змін ведуть мед огляди за такою тактикою, але було б бажано, якби її затвердили безпосередньо інструкцією.
    Я звик до неввічливості на форумах. Але враховуючи тон і тематику, чемності могло бути б і трохи більше... Не розумію людської неповаги в будь-якій формі... Саме тому й дивно читати Ваші відгуки про багатьох інших людей, що озиваються моральними уродами. Давати негативні оцінки іншим людям - важко, для цього вкрай потрібно зберігати власну мораль на дуже високому рівні в будь-яких проявах.
    Та я не сторонник словесних перепалок без діла, тому пропоную розглядати конкретні випадки, якщо когось образив якийсь працівник ДАЇ чи медик по цьому питанню (130 ст) - пишіть прямо в цій темі, та спробуємо разом розібратись ....
    А при 0,21 проміле на дорозі Вам дійсно можуть "впаяти " протокол, і цілком законно. Саме тому я для таких випадків і наголошую: їдьте прямо разом з ДАІ - наполягайте на цьому - у диспансер, при даних показниках лікар напише Вам "тверезий"... Саме це я намагаюсь довести людям. Що не треба здіймати при ДАІшниках лапки вгору, ще й не дихаючи, і казати - все, винуват, скільки з мене.... Навпаки, робіть все, що Вам кажуть, але будьте уважними, і памятайте про різні підходи до цифр у медиків та у ДАІ, адже саме 666 наказ вніс у цю справу значну плутаницю....
    І востаннє наголошую:
    я Ніколи не працював в міліції, і ніякої "наживи" з того, щоб твереза людина постраждала - не мав, не маю і не матиму. В моїй роботі в першу чергу важлива саме істинна суть справи, а вже потім її емоційні та побутові обриси....
    Пророк

Устал что то доказывать. Повторяться не буду. Еще раз предупреждаю : не верить написанному от ника Профессор. В т.ч. и по последнему посту - опять написана туфта - если будете ей руководствоваться - проблем потом не оберетесь.
    Banned

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    не верить написанному от ника Профессор
    Писать одну "ф" и одну "с" - это взаправило, после Яныка :- ))
    Зануда

Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Писать одну "ф" и одну "с" - это взаправило, после Яныка :- ))
    расширяем, Саша, кругозор:
    Миниатюры Миниатюры 004.jpg  
    Постійний відвідувач

если будете ей руководствоваться - проблем потом не оберетесь.
    Для того, щоб не було проблем - потрібно керуватись здоровим глуздом і ні в якому разі не сідати за кермо після вживання.
    А ЯКЩО ВАС УЖЕ ЗУПИНИЛИ, І ВИ ЗНАЄТЕ ПРО ВЛАСНЕ ВЖИВАННЯ, саме тут і розпочинається вся історія....
    Але мене дійсно зачіпає та дурниця, яку люди викладують в інтернеті, про 0,01 прміле, про те, що апарат щось покаже, коли викурите сигарету.... Та хоч обкуріться, на апараті (Драгер 6810 та Драгер 6510, що використовуються в Полтаві) будуть три нулі!!
    Якщо, звісно, Ви не вживали спиртного... А якщо вживали, скільки б і чого Ви не курили, показник від цього не зміниться...
    Тема вийшла, на жаль, досить безтолковою. Людські стигми настільки міцні, що боротись з ними вкрай важко...
    Так само, як із тим, що у "нас всі пють"... А те що в Полтаві, приміром, майже 10 % дорослого населення на даний час не вживає спиртного рік і більше, це не рахується?
    А це для Полтави має складати близько 30000...
    Тридцять тисяч дорослих чоловіків та жінок, що дійсно дбають про своє здоровя, а не підмінюють його хибними соціальними традиціями...
    Подивіться на курців... Вони ж з повагою все ж дивляться на тих, хто не палить...

А чи завжди люди, що вживають спиртне, виявляють назовні повагу до невживаючих?
    Алкоголь - небезпечна психоактивна речовина з одного боку, і один з транквілізаторів - з іншого. Колись це був чудовий винахід людства, який здавалось , дасть можливість полегшити душевні страждання чи підвищити настрій, чи забутись, залежало тільки від дози...
    Та насправді, цей винахід виявився для людства тим самим, що і мирний атом та наркотик для знеболення, і жадоба наживи та можливість спрощеного управління людьми, які все ж вживають психоактивні речовини, поширила його на весь світ...

Ага... і хотів розповісти про одне, і зачепився зовсім за інше....
    Отже, експеримент. Проводив на собі. Так як називаю це експериментом, то назву певні свої дані, так як ставив його на собі.
    1. Я, чоловік 33 років, близько 90 кг. Спиртне вживаю десь близько 5-6 разів на рік, в дозах 100-200 грамів горілки. Востаннє вживав спиртне 04.08.12.
    2. Алкотест 6810, повірений 2 місяці тому.
    3. Сам експеримент по деяких заявлених в першому пості . Почав з цукерок.
    Шоколдні ц-ки "Маргарита". Зїв цілих 9 - перевиконав норму! - на апараті одразу після останньої - 0,00
    Я курець. Як це не прикро, але так. Зранку палю більше, тому для чистоти досліду скурив одразу дві та негайно продув апарат. 0,00.
    "Квас Тарас". Не знаю, чи дріжджовий він, чи ні, але так як після перших 2-х продувань, був упевнений в 3-х нулях, випив чашку - близько 200 мл. На апараті десь через хвилину після вживання - 0,24. Ще через хвилину - 0,18. Через 4 хвилини - 0,00. Що свідчить, що є в квасі малий вміст алкоголю, але настільки малий, що доступний для тестування лише коли активно випаровується з поверхні щок , язика, але в крові вміст настільки малий, що в легенях майже не вентилюється.
    пити мені вже не дуже хотілось, тому попросив товариша провести експеримент повторно. Він крупніший за мене, осилив 2 чашки квасу. На апараті висвітлилось 0,22. одразу після вживання. Чекати для подальшого продування - в нього не було часу, тому цей випадок експериментом вважати не можу.
    Наприкінець продув ще через хвилин 15 після цього - а чи мало що - 0,00
    Зануда

Офтоп:
    Професор, використовуйте цитування. Інакше незрозуміло, де Ваші слова, а де опонентів.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    Професор, використовуйте цитування. Інакше незрозуміло, де Ваші слова, а де опонентів.
    О! В мене вийшло!
    Тепер буду.
    В останньому повідомлені цитата - виключно перша строчка.
    Якщо мається на увазі цитування з листа - то лист - мій, а цитувати власні слова... Мабуть, до подібного ще треба зростати..
+ Ответить в теме
Страница 6 из 7