Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей45Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7
Показано с 41 по 50 из 68.
    Пророк

Re: 0,01 проммиле - и вы алкоголик по закону, ыыыы...

Товарищи, человек под ником ПРОФЕСОР - типичный провокатор! Скорее всего сам работник ГАИ.

Сначала он агитировал сразу поднимать лапки кверху при незаконных действиях гайцов при освидетельствовании, теперь сей персонаж чуть ли не агитирует садиться за руль пьяным да еще дает "советы" как действовать, если его словили правоохранители. Пьяный - это фактически преступник за рулем, т.е. этот кадр поощряет преступников.

Зачем, спросите вы ? Ну как же.... ему же надо как то зарабатывать, а точнее заниматься вымогательством используя свой мундир. Вы попалились товарисч.....

Постійний відвідувач

ему же надо как то зарабатывать, а точнее заниматься вымогательством используя свой мундир. Вы попалились товарисч...

Взято: http://www.poltavaforum.com/newreply...#ixzz23n6FunGn
    На превеликий, жаль, чи щастя, я не працівник ДАЇ. Я в жодному разі не рекомендую сідати за кермо, вживши спиртне. Але при цьому, значна кількість громадян, не систематично (переважно) все ж з якихось причин потрапляють в подібну ситуацію. Я практик, тому рекомендую поступати так. як вчить саме життя, і в Україні воно лише в певній частині керується точними інструкціями, і законами, і тому потрібно хоча б приблизно для себе мати уявлення, як їх використати в тій чи іншій ситуації, і якщо я даю Вам якісь певні практичні рекомендації - це ще не привід озлоблюватись і думати, що я когось чимось хочу обманути чи бажаю комусь зла, чи тим більш нажитись на цьому...
    От скажіть, якщо Ви дійсно тверезий, не вживали останні декілька днів спиртного, що Вам ДАІ в цьому плані? Проблема виникає переважно в тому разі, як знаєш про гріх за спиною, і саме тоді й треба розбиратись... Переважна більшість людей має хибні уявлення про дію та тривалість дії алкоголю на організм людини, тому й зявився цей сумнозвісний наказ з цифрою 0,2 для водіїв...
    А вона мала б бути більшою.... Ну дурниця це, коли на дорозі ти пяний, а через 5 хв у лікаря - тверезий... І не з-за зміни стану людини, а з-за не розумних підходів до законоворчості....
    Пророк

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    Але при цьому, значна кількість громадян, не систематично (переважно) все ж з якихось причин потрапляють в подібну ситуацію.
    Таких людей карать БЕСПОЩАДНО, а не советы им давать.

От скажіть, якщо Ви дійсно тверезий, не вживали останні декілька днів спиртного, що Вам ДАІ в цьому плані? Проблема виникає переважно в тому разі, як знаєш про гріх за спиною,
    Фиг там. Эти байки оставьте при себе. Только за последний месяц вымогатели в погонах дважды пытались получить от меня именно мзду за несуществующие нарушения. Правда заканчивалось все тем, что они даже "забывали" проверить у меня документы.
    Так что сказки, что якобы гайцы ловят только виноватых - это для детского садика. Их главная задача - вымогательство и рекет. В противном случае уже давно бы 99,9 % водителей только от мысли об "употреблении" за рулем кидало бы в дрожь.
    Постійний відвідувач

Их главная задача - вымогательство и рекет. В противном случае уже давно бы 99,9 % водителей только от мысли об "употреблении" за рулем кидало бы в дрожь

Не думаю, що для водіїв складає велику різницю варіант домовленості з ДАї шником чи законне покарання в даному випадку. Реально суми хабарів складають 2000-3000 грн , інколи включають в себе поїздки до банкомата та доставка додорму (про останнє стверджувати не берусь, ця інформаці виключно на підставі слухів).
    У випадку законного оформлення за ст 130 перший раз, судді накладають або штраф 2550 або громадські роботи. + штрафсоянка близько 100 грн, а якщо підїде чи буде на місці тверезий водій, то обійдеться без цього. Якщо Ви не доїдете до наркодиспансеру і Вас не поставлять на облік, то ще зекономите 400-600 грн медикам (зняття з обліку) - але тут уже потрібно дивитись по власному стану та вживанню - і якщо у Вас є хоч найменша підстава вважати, що ви вже тверезий(менше 0,5 )або протверезієте до огляду - їхати обовязково..

Таких людей карать БЕСПОЩАДНО, а не советы им давать

Я наприклад, одного разу кермував (ще мотоциклом у 17 років) у стані спяніння, за все життя. Тоді ми святкували випускний, у селі, я навіть не дуже розумів, що це не можна, і проїхав 2 км за селом після близько 100 грамів горілки. І це дуже недобре, чомусь мені й досі соромно за цей випадок, про який ніхто і не знає. Хоча почував я себе цілком тверезим, але на той час думаю, враховуючи вік масу та стать, і звісно, час після вживання, вміст етанолу в крові мав складати 0,7-0,9 проміле.

У переважній більшості випадків люди часто сідають за кермо після вживання після певних емоційних потрясінь, або коли впе6внені в безкарності своїх дій внаслідок певних обставин (сварки, поїздки до лікарень, короткі дистанції поїздок у малолюдних місцях). ДАЇвці теж знають подібні особливості людської поведінки, тому вечорами у них є улюблені місця патрулювання, де найчастіше можна натрапити на ці випадки.

А от з іншими порушеннями (не по 130-ій) працівники ДАІ дійсно люблять загибати пальці, оскільки законодавство на все це дивиться в пів ока...
    Пророк

Реально суми хабарів складають 2000-3000 грн , інколи включають в себе поїздки до банкомата та доставка додорму (про останнє стверджувати не берусь, ця інформаці виключно на підставі слухів).
    У випадку законного оформлення за ст 130 перший раз, судді накладають або штраф 2550 або громадські роботи. + штрафсоянка близько 100 грн, а якщо підїде чи буде на місці тверезий водій, то обійдеться без цього. Якщо Ви не доїдете до наркодиспансеру і Вас не поставлять на облік, то ще зекономите 400-600 грн медикам (зняття з обліку) - але тут уже потрібно дивитись по власному стану та вживанню - і якщо у Вас є хоч найменша підстава вважати, що ви вже тверезий(менше 0,5 )або протверезієте до огляду - їхати обовязково..
    Товарищи, еще раз предупреждаю, то ПРОФЕСОР - ЭТО ГАИШНИК-ПРОВОКАТОР. Смотрите как он "точно" знает расценки и фактически дает ценные инструкции как ездить пьяным за рулем и при этом дешевле откупиться от себя же.
    Не рекомендую пользоваться его "советами" - себе дороже выйдет. А уж если еще в пьяном угаре и убьете кого-либо.......
    Постійний відвідувач

Я не даю "цінних порад" як їздити пяним за кермом. Я відповідаю на ті запитання, з якими найчастіше звертаються до мене люди, ваажаючи мене експертом в цій галузі. І думаю, що 99% з тих, хто мене запитує, на той час коли запитують, і близько не збираються коли небудь сісти за кермо у такому стані. І якщо я знаю особисто багатьох (мабуть, всіх) ДАївців міста Полтави - це привід озивати мене ГАІШНІКОМ-ПРОВОКАТОРОМ???
    Чи Ви думаєте, що вся ота маса людей, що штрафуються за 130 ст - це моральні уроди?
    Це абсолютно нормальні люди, і у будь-кого зірки над головою можуть скластись саме-таким чином...Знав я й таких, хто бив себе у груди і казали "ніколи... і ні в жизнь"... і так і було, років з 20, а потім .. на тобі...
    Не треба зарікатись. Нікому. Але й намагатись зробити для себе все, щоб не дозволити й на хвилину собі подумати, що можеш собі це дозволити.
    Але все одно з людьми подібне регулярно трапляється. І це не мотивація. Це факт. З-за безпечності, пофігізму, дійсно якоїсь ситуації, з якої це - як людям здалось на той час - сісти за кермо - це найменш тяжкий вихід. Так, вони роблять дуже поганий вибір, але ніякі статті , як виявилось - в деяких країнах і кримінальні переслідуваня пяних за кермом - не виправили ситуацію. Тому що той, хто сідає за кермо випивши, і знаючи, що попадеться і попаде тисяч на 3 - якби хоч на хвильку задумався про це - взяв би таксі. Навіть не бідні люди, адже ж такі ситуації - тут же не тільки гроші, а ще й певні моральні неприємні відчуття, і можливі офіційні неприємні наслідки...А так - люди просто НЕ ДУМАЮТЬ, і це є ОСНОВНА причина! вони думають про більш приємне і тому прийнятне для себе - та, скіки я там випив, ось тут дворами прошмигну... І те саме думатимуть,якщо додати до цього ще й срок на 3 роки... А деякі ВЖЕ нічого не думають, бо - горілка - то горілка... На автоматі сів за руль- і покотив... Такі у ДАЇвці "випадають " з-за керма...
    Тому й ці поради - це всього навсього певна інформація для людей, що робити, якщо подібне ВЖЕ сталось, і Ви у невпевненому для себе стані стоїте на дорозі, а біля Вас неподалік виблискують маячки авта ДАЇ...

Або, що ще часто трапляється, Ви сидите собі справа, і тут водія спиняють... Він помітно нервує... "Що таке?" Та, з жінкою посварився вчора, та й пийнув... " Скільки?"
    Грам з триста"... Коли?"
    "та до двох ночі"...
    "Так а на роботу?"
    У відповідь мовчанка.... І Ви починаєте вдивлятись у нього, і помічаєте дрібні зовсім деталі, раніш чомусь не помічені....
    Потім проходить хвилин з 20, ось він стомлено повертається, кидає документи. на панель...
    "Ну що там"
    "Та все нормально...."
    Ви поїдете з ним далі...?
    Пророк

Чи Ви думаєте, що вся ота маса людей, що штрафуються за 130 ст - це моральні уроди?
    Во-первых не все кого штрафуют по 130 статье "употребляли". Частенько так гаишники "разводят" людей, чтобы струсить с них деньги.

Если же ст. 130 применена правильно и обоснованно, то именно так я и считаю - моральные уроды. Даже, если его не поймали - уродом он от этого быть не перестает.

Почему ? А как я должен относиться к человеку который покушается на мою жизнь и жизнь моих близких ?
    Постійний відвідувач

Цікаво, а за що платять люди, які не вживали спиртного?
    І як їх можна розвести?

Стосовно того, як називати цих людей - все ж особиста справа кожного. Але дійсно, співчуття ці назви викликати не повинні, і ваш варіант - один із багатьох можливих, і толерантність тут ні до чого.

П.С. Хочу на разі нагадати громадянам, що у разі конфліктної ситуації з працівниками міліції, відмови від медичного огляду чи встановлення стану спяніння на дорозі згідно українського законодавства у Вас є право пройти медичний огляд за власні кошти (за сособистою заявою) у лікаря.
    В м. Полтава їх проводять на пер. Шевченка 5А. В Кременчуці та Лубнах - в наркодиспансерах.
    В інших райцентрах області -у денний час буднів - райнаркологи, в інший час -чергові лікарі на приймальному в-ні.
    Мед. огляд має бути пройдений протягом 2-х годин з часу скаладання протокола за ст 130 АКпП.
    Пророк

П.С. Хочу на разі нагадати громадянам, що у разі ........відмови від медичного огляду
    Еще раз предупреждаю форумчан : не слушать советов данного провокатора. Чревато !!!

Водитель НЕ ИМЕЕТ права отказаться от прохождения осмотра на состояние опьянения (согласно установленных законодательных процедур). Ваш отказ автоматически означает вашу вину и дальнейшие справки уже не имеют никакого значения даже, если вы были трезвым.

Читаем внимательно статью админкодекса :

Стаття 130.
    Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, -
    тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв від ста п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до двох років, або громадські роботи на строк від сорока до п'ятдесяти годин, або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб і на інших осіб - накладення штрафу від ста п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до п'ятдесяти годин, або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб.

Обратите внимание : законодательная инструкция не предусматривает САМОСТОЯТЕЛЬНОГО прохождения медосмотра. Поэтому отказ - автоматически виновен, так и прописано в статье.

Самостоятельно можно проходить, когда вы не согласны с выводами предыдущего медосмотра. Но только не отказ!
    Пророк

Цікаво, а за що платять люди, які не вживали спиртного?
    І як їх можна розвести?
    Спочатку роблять ось так:
    Дорожный контроль "хлопнул" КОБРУ на сьемке заказного сюжета и фальсификации "пьянки"! (ВИДЕО)
    Після того, як почнеш відстоювати свої права, швидше за все буде так:
    Начальник КОБРЫ предлагает Дорожному контролю "порешать вопрос" по сфальсифицированному протоколу (АУДИО)
    Навіть не факт, що Вам суд допоможе:
    Шевченковский суд Киева признал девушку виновной за управление автомобилем в трезвом состоянии
    В кінці кінців, Ви може і доб"єтеся правди:
    Дорожный контроль доказал в Апелляционном суде, что КОБРА сфальсифицировала в отношении девушки протокол за "пьянку"
    Але для цього Вам доведеться витратити купу нервів та власного часу. Крім того знадопиться допомога юриста.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 7