Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей45Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7
Показано с 21 по 30 из 68.
    Пророк

Re: 0,01 проммиле - и вы алкоголик по закону, ыыыы...

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    когда человек из-за подушки безопасности да + пристёгнутый не успевает выбраться при возгорании и т.п., ещё когда-то в РФ случай был: ребёнка просто не успели достать из детского кресла - сгорел.
    А ще, у тих випадках, коли автомобіль влітає в річку і починає швидко тонути.
    Але як часто це все трапляється?
    Сподіватися на те, що автомобіль загориться, чи втоне у воді, і при цьому нехтувати мільйонами інших випадків, де ремені рятують життя - це, як на мене, безглуздо.

Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Сподіватися на те, що автомобіль загориться, чи втоне у воді, і при цьому нехтувати мільйонами інших випадків, де ремені рятують життя - це, як на мене, безглуздо.
    У такому випадку ти не можеш називати себе "справжнім полтавцем"!
    Бо "мислиш неправильно".

"ТьЄбя люді нЬє поймут!"
    Пророк

По поводу ремней безопасности. Да, иногда спасает и то, что был непристегнутым.

Однако есть такая вещь - статистика. А она гласит, что на 1 такой счастливый случай приходится приблизительно 12 тыс. случаев гибели водителей именно по причине непристегнутого ремня (тут стоит оговориться, что специалисты признают, что из этих 12 тыс где-то ок. 40 % - это спорный случай, т.е. когда есть основания считать, что и пристегнутый ремень мог не спасти).

Но все равно статистика не оставляет выбора.
    Пророк

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    тут стоит оговориться, что специалисты признают, что из этих 12 тыс где-то ок. 40 % - это спорный случай, т.е. когда есть основания считать, что и пристегнутый ремень мог не спасти
    ...так отож.
    Вот если есть в авто подушка безопасности, то 100% нужно пристёгиваться.
    Пивовар

Чтото мы отклонились от темы.
    Первоисточник: Інструкція про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції
    (Документ z0931-09, чинний, остання версія - Прийняття від 09.09.2009)

1.7. У разі відмови водія транспортного засобу від проходження огляду на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу або його незгоди з результатами огляду, проведеного уповноваженою особою Державтоінспекції МВС, огляд на стан сп'яніння проводиться в найближчому закладі охорони здоров'я, якому надано право на проведення такого огляду відповідно до статті 266 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( 80732-10 ) (далі - заклад охорони здоров'я).

2.6. Огляд на стан сп'яніння на місці зупинки транспортного засобу проводиться в присутності двох свідків. Не можуть бути залучені як свідки працівники міліції або особи, щодо неупередженості яких є сумніви.

2.7. Установлення стану алкогольного сп'яніння здійснюється на підставі огляду, який проводиться згідно з вимогами цієї Інструкції уповноваженими особами Державтоінспекції МВС з використанням спеціальних технічних засобів, показники яких після проведення тесту у видихуваному повітрі мають цифровий показник більше 0,2 проміле алкоголю в крові.
    Постійний відвідувач
    Coffee

Погрішність апаратів Алкотест 6510 і 6810 складає 0,02 проміле. Тобто, якщо апарат показує 0,2 - це означає - від 0,18 до 0,22 проміле. Згідно медичних уявлень - в обох випадках - тверезі люди, оскільки дія алкоголю на психічні та неврологічні процеси розпочинається з 0,3 проміле, та згідно українського законодавства, якщо Вас "продихають" ДАЇ вці на дорозі , і буде 2 свідки і більше 0,2 проміле, і свідки підпишуть протокол, не вказавши, що Ви наполягаєте на поїздці в мед заклад - 130 стаття в Полтаві гарантована.
    Я пишу - "в Полтаві", бо про це знаю напевно і остаточно, і Ви можете бути переконані в чому завгодно, і розказувати потім що завгодно в судах, але в даному випадку вкрай важко сперечатись. До того ж з появою високоточних апаратів лікарські огляди насправді стали відносно формалізованими, і головним для лікаря при огляді є показник апарату - є 0,5 - чи нема. У випадку від 0,3 до 0,5 цілком можливо, що лікар спробує дослідити ваш стан, і скоріш за все висновок частіше схилятиметься до "ознак спяніння не виявлено", у всіх інших випадках у нього не виявляється великих сумнівів...
    Особисто я у світлі всіх даних технологічних напрацювань світу схиляюсь до передачі повноважень цих оглядів середньому мед персоналу закладів, оптимально - фельдшерам, за винятком виникнення підозри щодо наркотичного спяніння, або перебування під впливом лікарських засобів ( у Полтаві останній висновок так ще жодного разу й не винесено)...
    Пророк

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    якщо Вас "продихають" ДАЇ вці на дорозі , і буде 2 свідки і більше 0,2 проміле, і свідки підпишуть протокол, не вказавши, що Ви наполягаєте на поїздці в мед заклад - 130 стаття в Полтаві гарантована.
    Я пишу - "в Полтаві", бо про це знаю напевно і остаточно, і Ви можете бути переконані в чому завгодно, і розказувати потім що завгодно в судах, але в даному випадку вкрай важко сперечатись.
    Еще раз повторюсь - это не совсем соответствует истине.

1) Если вы не согласны с данными алкотестера ГАИ ОБЯЗАНО доставить вас в мед. учреждение. Для этого в составленном протоколе свое рукой делаете запись - "с показаниями не согласен, требую освидетельствования в медучреждении". И никакие свидетели (а ГАИ часто любит подставных вписывать) тут уже не при делах.
    2) Более того, вы имеете полное право ОТКАЗАТЬСЯ дуть в алкотестер (т.к. его показания легко сфальсифицировать) на дороге и сразу потребовать направление в медучреждение. Тут есть опасность, что на вас попытаются составить НЕЗАКОННЫЙ протокол за отказ от освидетельствования опять же с липовыми или подставными свидетелями, но в суде при определенных усилиях этот протокол аннулируется, а гаишники соответственно идут по уголовной статье за фальсификацию.
    Пророк

Ответ Сообщение от tayatlas Посмотреть сообщение
    гаишники соответственно идут по уголовной статье за фальсификацию.
    Нікуди вони не "йдуть"....
    Їх прокуратура "не пускає піти" (кому потрібні "плями на мундирі")?
    Пророк

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Нікуди вони не "йдуть"....
    Їх прокуратура "не пускає піти" (кому потрібні "плями на мундирі")?
    Они не пойдут, если пострадавший проявит или "милосердие" или пофигизм. Поищите в инете сайт "Дорожного контроля". Там уже описан далеко не единичный случай, когда инспектора идут в "исправительно-трудовые санатории" за свои художества. Я уж не говорю про увольнения и т.п.
    Постійний відвідувач

(т.к. его показания легко сфальсифицировать)
    Розкажіть МЕНІ, як?
    Принтер 68 алкотеста роздруковує показник, там вказаний час, кількість проміле, номер анлізу ( для ДАЇ вців - між іншим - документ дуже сурової звітності, і не дай Боже - дв подихати, а чека немає - пиши пояснювальну, чому так сталось) причому прямо при вас. З нього неможливо роздрукувати якийсь інший показник, окрім нинішнього, а через хвилину - і цей теж.
    До того ж часто на дорозі люди відмовляються підписувати протокол (саме цей випадок, як найчастіший я і розглядав а, браво, запис "вимагаю їхати в лікарню " - чудовий!).
    До того ж, якщо на апараті у ДАЇ більше 0,7, поїхавши в медзаклад , єдине чого Ви добєтесь - постановки на облік в групу ризику до нарколога, з обмеженням в отриманні наркологічного сертифікату
+ Ответить в теме
Страница 3 из 7