Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
    2.0

ТВІ. інтсрукція порятунку

коротше кажучи, потсони борзєють. я не дивлюся тві з технічних причин, але поважаю тих людей, які там працюють. для тих, хто в танку цитата від УНІАНу

Телеканал ТВі без попередження був вимкнений кабельною мережею "Тріолан".

Про це Вахтанг Кіпіані повідомив на своїй сторінці в Facebook.
    "Без жодних попереджень наш телеканал був вимкнений кабельною мережею "Тріолан". Це означає, що можливість дивитися ТВі позбавили частину мешканців 11 міст України - Києва, Луганська, Одеси, Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька, Полтави, Сімферополя, Сум, Харкова, Чугуєва", - написав журналіст каналу.
    В свою чергу заступник директора з питань розвитку мережі телеканалу ТВі Олександр Півнюк в прямому ефірі телеканалу повідомив, що інформація про відключення надійшла "дві години тому".
    Він розповів, що в "Тріолані" причиною вимкнення телеканалу з пакетної послуги назвали технічні проблеми, але при цьому уточнив, що замість ТВі у користувачів увімкнений телеканал Національного банку "БТБ", пише Українська правда.
    "Ця торгова марка об'єднує 12 мереж по всій Україні. Ми звернулись до диспетчера, який сказав, що цього каналу більше не буде", - заявив Півнюк.
    "Коли ми звернулись до керівництва київських операторів - Остапенко Світлани - вона сказала, що іде ремонт обладнання і поки його не відремонтують, ТВі показувати не будуть, замість цього обладнання є для показу іншого каналу. Тобто зараз близько 200 тисяч абонентів отримують сигнал іншого каналу - каналу БТБ", - зазначив він.
    "Від керівництва київського "Тріолану" обіцянок і прогнозів поки що нема. Одразу після цього ми почали з'ясовувати і побачили, що в Дніпропетровську виключили, в Харкові, в Запоріжжі, в Луганську. У нас є угода агента з цими компаніями і зараз ми з'ясовуємо причини", - додав представник телеканалу.
    Пан Арьєв пише дєльну штуку. воно може видатися тіпа смішно і тіпа не по настоящому, але. народ реально, кому не впадлу, згадайте про епістолярний жанр і зробіть то, шо людина радить. шоб їх там нафіг присипало кореспонденцією. бо потім як спитають, та кому ваш тві треба, то вийде шо дійсно нікому. головне - красіво написать шапку - Генральному прокурору Пшонці від Імяфаміліяотчество, адрес такийто. Текст в рамках прілічія, але з вимогою відновити трансляцію і не пресувати. Дві гривні я думаю не шкода...

Volodymyr Ariev
    Якщо зараз разом не відстоїмо ТВі, як відстояли 5 канал у 2004, то невдовзі роти будуть заклеєні у всіх. Друзі, я прошу Вас, кожного, надсилайте листи генеральному прокурору (Київ 01601, вул. Різницька 13/15) та голові ДПА (Київ 04655, Львівська площа 8), а адміністрацію президента (Київ, Банкова 11). Вимагайте припинити тиск на канал. Хай побачать що нас - тисячі!

JPM
    Пророк

Re: ТВІ. інтсрукція порятунку

а хули - трианал...хотя не удивлюсь если и воля тоже ляжет..
+ Ответить в теме