Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей180Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 30 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 294.
    2.0

що прийняли під прикриттям мови

ось такі пиріжки з котятами....
    Я вас дуже прошу прочитайте цей текст до кінця. Він може бути важкий, але це дуже важливо. Нас красіво кинули з тим мовним законом.

Я не оцінюватиму мовний законопроект, про це багато сказано, не буду писати про порушення всіх норм, процедур, регламенту і Конституції, до чого всі вже здається звикли. Внутрішня інтуїція мені підказувала що це димова завіса, тому я не полінувався переглянути що ж робила і приймала ВР сьогодні в час, коли парламентська меншість голодувала і билася з так званими правоохоронцями під Українським Домом.

На фоні вулкану емоцій затравки з голосуванням за мовний проект , у ВР фізично сиділо 73 особи, які в поті чола голосували в парламенті сьогодні чужими картками

За сьогоднішній день 73 самозванці прийняли 20 законів та 2 постанови а також 7 законопроектів, які від імені Верховної Ради подано суспільству як легітимні. Кожен з тих хто сидів в залі голосував більше ніж за трьох. Загальна сума сьогоднішніх дерибанів, пільг і витрат з того, лише з що я можу оцінити, (а не все розумію), становить близько 300 мільярдів, плюс купа всяких привілеїв, за які ми з вами платимо. не може жменька кулуарно приймати стільки законів такої ваги. Опозиціє - от вам список для подання в Коституційний суд.

отож сьогодні прийнято

Закон „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель, №9634”, яким з-під контролю платників податків виводяться державні закупівлі за різними оцінками до 270 млрд гривень в рік.

Зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо державних запозичень) - залучення китайського товарного кредиту на сільгосптехніку 24.3 мільярда гривень. (чудова підтримка національного товаровиробника, Хюндай нервово курить в сторонці.)

Центральній виборчій комісії на створення та запровадження системи відеоспостереження на звичайних виборчих дільницях на постійній основі під час виборів народних депутатів України у 2012 році додано 1 млрд гривень. (чудове комусь замовлення на відеокамери, га?)

Дозволено реалізацію чи безоплатну передачу об’єктів державного цінового регулювання Аграрного фонду – тобто йому дають право роздавати те, що закуплено за бюджетні гроші, ясно кому…

Звільнено з податків національний проект „повітряний експрес” - податку на додану вартість, податку на прибуток підприємств, ввізного мита та земельного податку фірму-нерезидента, яка споруджує залізничне пасажирського сполучення м. Київ - міжнародний аеропорт «Бориспіль»; будівництво міської кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва на ділянці Київ-Бориспіль; будівництво дороги від Подільського мостового переходу до проспекту Ватутіна у м. Києві. Прямі втрати бюджету прогнозуються на рівні 320 млн гривень.

збільшено видатки за програмою "Державна підтримка будівництва і технічного переоснащення вугле- та торфодобувних підприємств" на 2.2 млрд. грн., у тому числі:

- на фінансування реконструкції технологічного комплексу скіпового ствола № 1 шахти ім. В.М. Бажанова на 163,0 млн. грн.
    тут більше

Пророк

Re: що прийняли під прикриттям мови

А что делать пересічному громадянину? Голосовать за Сеню? )
    Пасажир

Фото дня
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    отож сьогодні прийнято
    ой-ой! можно подумать, что в другие дни они что-то другое принимают, лучшее

ИМХО, автору хоілося шось написать - от він "сенсацію" висмоктав шось і написав.
    Пророк

Я что то не понял: какое отношение имеет закон про языки национальных меньшинств к тому, что написал автор топика ? Попахивает провокацией.....
    2.0

tayatlas, а стосунок той, шо поки народу кинуто кістку, яку він точно схаває, чувачки в кількості 70 штук дають повноцінне голосування і дерибанять деякі штуки, які погано лежать. от навіщо 174 млн для прокуратури, наприклад?
    Пророк

чувачки в кількості 70 штук
    не в кол-ве 70 штук, а в кол-ве 450 штук...потому что ОПАзиция тоже как-то 174 млн для прокуратуры не обеспокоилась, а играла свою часть спектакля
    Постійний відвідувач

Будьте реалистами. В другие дни голосует те же 70 человек.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Офтоп:
    дивлюся сюжет по СТБ про зняття побоїв після вчорашнього мовного протесту. Його назва "Зняття духопеликів"
    Пророк

от навіщо 174 млн для прокуратури, наприклад?
    Ну як тібє сказать.....
    На борьбу с "тЄрарізмАм", усіляким там "екстремізмАм".....Це не біда, "што січас нЬєт", але ж "планується".
    А раз "заплановані теракти", то треба й запланувати кошти "на протидію".

А ти думаєш, чого ото "мусорники" у повітря злітають?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 30 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя