Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей180Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 30
Показано с 151 по 160 из 294.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: що прийняли під прикриттям мови

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    "исконные русские земли".
    тут мається на увазі Київська Русь.

Пророк

Ответ Сообщение от МедведьЗлой Посмотреть сообщение
    vladd, дембельский альбом?))
    Судячи з фото, мабуть таки "дЄбільський, дЄбільський"....
    Постійний відвідувач

Пророк

Життя за своїми законами, свої принципи та звички, власна думка з будь-якого приводу, упертість та послідовність у повторюванні давніх помилок. Можливо ця послідовність і є найважливішою річчю в житті людей, яких ти знаєш багато-багато років. Скажімо, розмови з батьками.

Тато, зустрівши мене, з ходу виявив незадоволення діями парламенту, висловивши ідею необхідності фізичного усунення всіх без винятку народних обранців. Це м'яко кажучи. Натомість доволі схвально відгукнувся про нинішнього президента. "Що ж, - питаю я його, - тобі подобається, як ти тепер живеш?".Подобається, відповів він, головне – пенсії дочекатись. Мама, зі свого боку, щодо президента налаштована значно скептичніше. Так само, як і до ЮВТ. Радить її, ЮВТ, відправити на сільгоспроботи, щоби не їла даремно державні харчі.

Говорити з батьками про політику – взагалі окреме задоволення. Кожного разу, перед черговими президентськими чи парламентськими виборами, все це завершується довгими політінформаціями та їхніми обіцянками хоча б цього разу не голосувати за регіони. І кожного разу вони цю обіцянку порушують. З тим, щоби далі вголос вигадувати різні форми фізичних та моральних покарань для представників влади та опозиції.

"А шо це вони придумали з язиком? – питає мене тато". "Придумали закон,- пояснюю я, - щоби можна було вільно говорити російською мовою". "Ну правильно, - погоджується тато, - руська ж луччя". Російською він не говорить. Українською теж. Можливо тому й не розуміє, що я йому говорю.

Іноді страшенно хочеться всіх нас пожаліти. За те, що ми так дивно живемо і так мало хочемо. За весь цей убитий транспорт, яким ми користуємось, за жахливі дороги, на яких ми втрачаємо рештки здоров'я, за весь той китайський непотріб, який ми на себе одягаємо, за все те вітчизняне лайно, яким ми харчуємось. За нашу впевнену в собі владу, за всю цю недолугу державу, яка так і не стала своєю для більшості співгромадян. За посушливу погоду й виснажливий клімат, за байдужість богів і черствість долі, за несприятливі обставини й печальні перспективи.

Нас справді є за що пожаліти. Але кожного разу я сам собі говорю – та ладно, ну що ти, не треба нікого жаліти, не треба ні про що шкодувати, все діється так, як має діятись, як ми того заслуговуємо, тож нічого розпускати соплі. Це наші обставини і наші перспективи, і скільки не посипай головою попелом – навряд чи вони зміняться без нашої участі. Все, що я можу – далі чесно сплачувати податки, щоби мої батьки вчасно отримували свої пенсії, лаючи при цьому політиків і голосуючи за них на чергових виборах.

С. Жадан
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Життя за своїми законами, свої принципи та звички, власна думка з будь-якого приводу, упертість та послідовність у повторюванні давніх помилок. Можливо ця послідовність і є найважливішою річчю в житті людей, яких ти знаєш багато-багато років. Скажімо, розмови з батьками.

Тато, зустрівши мене, з ходу виявив незадоволення діями парламенту, висловивши ідею необхідності фізичного усунення всіх без винятку народних обранців. Це м'яко кажучи. Натомість доволі схвально відгукнувся про нинішнього президента. "Що ж, - питаю я його, - тобі подобається, як ти тепер живеш?".Подобається, відповів він, головне – пенсії дочекатись. Мама, зі свого боку, щодо президента налаштована значно скептичніше. Так само, як і до ЮВТ. Радить її, ЮВТ, відправити на сільгоспроботи, щоби не їла даремно державні харчі.

Говорити з батьками про політику – взагалі окреме задоволення. Кожного разу, перед черговими президентськими чи парламентськими виборами, все це завершується довгими політінформаціями та їхніми обіцянками хоча б цього разу не голосувати за регіони. І кожного разу вони цю обіцянку порушують. З тим, щоби далі вголос вигадувати різні форми фізичних та моральних покарань для представників влади та опозиції.

"А шо це вони придумали з язиком? – питає мене тато". "Придумали закон,- пояснюю я, - щоби можна було вільно говорити російською мовою". "Ну правильно, - погоджується тато, - руська ж луччя". Російською він не говорить. Українською теж. Можливо тому й не розуміє, що я йому говорю.

Іноді страшенно хочеться всіх нас пожаліти. За те, що ми так дивно живемо і так мало хочемо. За весь цей убитий транспорт, яким ми користуємось, за жахливі дороги, на яких ми втрачаємо рештки здоров'я, за весь той китайський непотріб, який ми на себе одягаємо, за все те вітчизняне лайно, яким ми харчуємось. За нашу впевнену в собі владу, за всю цю недолугу державу, яка так і не стала своєю для більшості співгромадян. За посушливу погоду й виснажливий клімат, за байдужість богів і черствість долі, за несприятливі обставини й печальні перспективи.

Нас справді є за що пожаліти. Але кожного разу я сам собі говорю – та ладно, ну що ти, не треба нікого жаліти, не треба ні про що шкодувати, все діється так, як має діятись, як ми того заслуговуємо, тож нічого розпускати соплі. Це наші обставини і наші перспективи, і скільки не посипай головою попелом – навряд чи вони зміняться без нашої участі. Все, що я можу – далі чесно сплачувати податки, щоби мої батьки вчасно отримували свої пенсії, лаючи при цьому політиків і голосуючи за них на чергових виборах.

С. Жадан
    С выделенным категорически не согласен. Работая последние 7 лет с гос. организациями, могу со знанием дела заявить, что с каждым годом все меньшее количество собираемых государством средств расходуется рационально и с пользой для этого государства и его граждан. В то же время экономика отнюдь не на подъеме, средств в бюджет собирается все меньше. Если никаких радикальных изменений в нашем государстве в ближайшие 10-20 лет не произойдет, то пенсии выплачивать станет нечем. И тогда последуют реальные социальные катаклизмы. Но властьпредержащим будет на них уже плевать из далекой заграницы. Не зря деньги бегут из Украины. И 99% покупаемой украинцами за границей недвижимости находится в государствах, где эта недвижимость дает ее владельцам вид на жительство.
    2.0

Юрій Луканов пише
    Доктор фізико-математичних наук Максим Стріха виступав перед голодувальниками під Українським домом з лекцією про історію українського літературного перекладу. Здавалося б, тему вузькоспеціалізована. Але він дуже грамотно подав її як діяльність (боротьбу) українців на терені розвитку власної мови. Запам`яталися деякі цікаві факти. Наприклад, в українській мові не існувало багатьох іменників. Наприклад, було слово «байдужий», але не було «байдужості». Останнє вигадав Михайло Старицький, перекладаючи на українську твори світової класики. Він запровадив також чимало інших неологізмів, які стали з часом нормою.
    Коли у 19-му столітті почали з`являтися переклади українською мовою, то, здавалося б, ну перекладають собі і перекладають. Аж ні. Це викликало шалену лють тодішніх чорносотенців. Наприклад, Михайло Юзефович писав «тєлєгі» до Санкт-Петербурга про переклади на «малороійськоє нарєчіє». Це той самий, який ініціював потім «емський указ», котрий взагалі забороняв українську мову за винятком друкування фольклорних й історичних пам`яток та «ізящной словесності», але лише після узгодження їх з Санкт-Петербургом.
    Нові здобутки у перекладах викликала шалену лють у чорносотенців та інших кретинів. Наприклад, коли Максим Рильський переклав «Євгенія Онєгіна», то саме тоді, з 20-з років пішов від них отой стьоб «чи я впаду дрючком пропертий?» .
    У 50-і 60-і роки з іноземних на українську робили через російський переклад. Себто, наприклад, з англійської робився з перекладу російською мовою. Причиною була відсутність перекладачів, які б знали іноземні мови. Їх просто винищили у першій половині 20-го століття після короткого періоду українізації. Лише з появою журналу «Всесвіт» школа знову відродилася. У ньому друкувалися переклади іноземної літератури раніше за російську. Тираж журналу доходив до 300 тисяч. Керував ним Дмитро Павличко. У Москві такого становища терпіти довго не могли. Тому Павличка замінили Віталієм Коротичем, який почав друкувати «правильних» авторів , тобто близьких ідейно комуністам. Тираж впав утричі.
    23q
    23-й участник

Голодувальники прийшли на круглий стіл опозиції, а їм запропонували сфотографуватись

До готелю "Русь", де розпочався круглий стіл Об'єднаної опозиції щодо малого та середнього бізнесу, прийшли двоє голодувальників, які протестують проти "мовного" законопроекту Ківалова-Колесніченка, під Українським домом.

Про це повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

Активістів привезли до готелю журналісти одного з телеканалів.

"Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет йде до гори", - прокоментувала свою присутність одна з активісток Оксана Неживенко.

Вона голодує вже 9 день. Каже, що протримається ще один-два дні. Водночас, інші активісти, які вже пройшли реабілітацію в лікарні, будуть організовувати акції протесту по регіонам.

До голодувальників підходить Олександра Кужель, вони довго розмовляють, після чого політик запрошує активістів сфотографуватися.

"На пам'ять виставлю у фейсбуці", - наголосила вона.

На фоні столів з їжею вирішили не фотографуватися. До них приєдналась і нардеп Ксенія Ляпіна та ще кілька учасників круглого столу.

"Нам потрібна підтримка політиків, нам важливо, щоб нас підтримували люди, - розповіла Неживенко. - Медичне забезпечення у нас є, але нам зараз може знадобитися юридична підтримка".

За словами активістів, проти них невдовзі може розпочатися терор. Також дівчина розповіла, що вони прийшли сюди поспілкуватися з представниками опозиції, але до конференц-залу їх не пропустили. В цей момент до них підійшла Кужель і запропонувала пройти до зали, де якраз розпочинався круглий стіл. Вони відмовились і залишились у холі.

Олеся ДУБОВИК
    лохопеды))
    Banned

А мне пофиг, я уже переболел этой фигней. Работа, семья и друзья останутся прежними как ни назови ту территорию, на которой проживаешь, гарантирую. Превратится Украина в Россию - друзья, работа, семья и язык общения не поменяются, превратится в Румынию - то же, останется Украиной - то же самое. Дыбилы устраивают пиар своей партии, а люди ведутся, можно подумать, что эти всякие языки что-то поменяют, можно подумать, что всякие суверинитеты что-то поменяют. Страна, в которой страну любят больше, чем проживающих в ней людей обречена, и туда ей и дорога на самом деле!
    2.0

rasta-koy, а от як у Францію понаїдуть араби, вона вже Францією не буде, в класичному розумінні. ну або в Англію наприклад... так шо нинада. зразу російська мова, потому - китайці. ви ж перший верещать будете, шо "понаєхалі" )
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    rasta-koy, а от як у Францію понаїдуть араби, вона вже Францією не буде, в класичному розумінні. ну або в Англію наприклад... так шо нинада. зразу російська мова, потому - китайці. ви ж перший верещать будете, шо "понаєхалі" )
    а кто то на украину уже " понаехал"?
+ Ответить в теме
Страница 16 из 30