Україна перемогла Росію-Козацькі Регалії повертаються!

Хочу поділитись радісною звісткою!


Довший час тривала історія з Викраденням Регалій Війська Запорозького ФСБ Росії з музею міста Ховеллі США. Спрогнозувати хід подій було неможливо, а тим більше сподіватись на позитивний результат для України було тяжко, але Оптимізм, Віра в правдивість власних дій, а головне наполегливість дали майже фантастичний результат-Ми перемогли!

Як не старалось посольство Росії в США та ініціатори викрадення-зробити свою «справу» тихо і безшумно їм не вдалося.

Матеріали Інтернет-видання Нова Січ по цій справі:
«…Довкола процесу повернення козацьких регалій, викрадених з музею в Ховеллі, продовжуються уже зрозумілі інтриги.
До козаків США масовано почали звертатися козаки з Кубані і інших регіонів Росії, представники різних рівнів влади РФ, дипломати найвищого рангу. Суть уже ПРОХАНЬ одна - припинити міжнародний скандал, який розпочали українці. Як повідомило наше джерело, росіяни навіть подумати не могли, що купка патріотично налаштованих українців з десятка країн, без фінансової підтримки, державної опіки, спираючись тільки на власноруч створені сайти, спроможні проводити інформаційні кампанії планетарного масштабу! Хлопці, ми їх зробили!!!...»

Без будь-якої підтримки нинішньої влади, які в першу чергу мають дбати за предмети Національної Гордості, що належать Україні, вдалося досягти результату, в це важко повірити, але це так.

Хай цей випадок стане уроком для російських авантюристів, для прикладом для українських патріотів!

Детальніше тут: http://www.novasich.org.ua/index.php...n=view&id=1978

Волею Долі до цього процесу довелось долучитись і мені. Вдячний всім наперед за розуміння та підтримку.

Українці Братаймося, бо хто як не ми!