Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей38Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 9
Показано с 81 по 82 из 82.
 1. #81
  Offline
  2.0

  Re: ВР vs. аборти


  ну про черговий приступ у "свободівців" залізти в статеві органи українок повторюватися не буду.
  але ж дехто пішов ще дальше... друззя, це сказка ))) цитата з пояснювальної записки до законопроекту про внесення змін до Закону України "Про рекламу" від Василя Пазиняка
  Ініціатива викликана тим, що в повсякденному житті людини постійно оточує негативна інформація, постійний потік трагічних новин в ЗМІ, рекламні листівки з інформацією про різні страшні захворювання. При чому розміщується реклама деколи в найнесподіваніших місцях: про шкоду алкоголю - в ліфті, про наслідки недотримання правил дорожнього руху - на двері житлового будинку, про небезпеку венеричних захворювань та контрацептиви - на дитячому майданчику чи біля дитячого садочка.
  Супроводжується подібна реклама барвистими тематичними картинками. Надмірність негативної реклами та реклами, яка викликає у дітей далеко не дитячі запитання в нашому житті очевидна. Під впливом подібної інформації підсвідомо у людини може розвиватися депресія, нав'язливі стани, що в свою чергу може призводити до ослаблення організму. Людина з пригніченим емоційним станом більше схильна до ризику захворювань. Особливо це стосується вагітних жінок і дітей. Необхідно захистити їх від думок про смерть, інвалідність і суїцид.
  Потрібно зрозуміти, що така реклама повинна бути до місця: про важливість дотримання правил дорожнього руху - на територіях, прилеглих до доріг; про різні захворювання та контрацептиви - у медичних установах; про шкідливі властивості окремих товарів - на їх упаковці.
  поняли, радувацця нада ))) і це людина пише в офіційному документі офіційне обгрунтування...
  контрацептиви у нас теж негативна реклама виявляється... але мою карму псують реклами памперсів та олвейзів, а от реклама дюрексів подобається і веселить (пам"ятаєте, коли за пацанчиком прямує толпа, яка зображає сперматозоїдів?)...
  чим люди думають коли таку херню пропонують?
  мляяя... "недитячі запитання"...
  я вже бачу - не покладаючи сил стараннями пана Пазиняка вирощується покоління життєрадісних довбо...ів.

 2. #82
  Offline
  Пророк

  Re: ВР vs. аборти
  Anna Amargo

  В общем, простыми словами: Если государство - в лице котика Мосийчука - считает, что оно вправе озаботиться даже теми детьми, которые не родились, то пусть вынет из себя и положит - всякому плодному яйцу двухнедельному - с печатями документ.

  Не вот это вот: "Ты мне роди, а я перезвоню через год!", а - прямо с первой недели задержки. Вот прямо завтра, угу.

  То есть, я приношу в ЗАГС тест с полосочками красивыми, а ЗАГС мне - шмяк на стол бумажку заламинированную. На нового гражданина.

  Со всеми ему полагающимися правами и социальными льготами. С выплатами, само собой, денежек. Пусть это будет даже та скромная тысяча, которую я сейчас получаю на уже рождённого сына - она мне не помешает и когда я буду беременной. На яблочки и сарафан.

  Я не имею права сделать аборт? Ок, тогда государство не имеет права заставлять меня работать. Вообще. К трём годам отпуска плюсуем ещё девять месяцев. И так далее и подобное этому.

  Государство не может? Оно не знает, как прикрутить базу законодательную в задержке моей двухнедельной? Ну, тогда извините. Ему просто придётся признать, что оно почему-то считает, что я не вправе распоряжаться своим телом в определённые периоды своей человеческой жизни.

  Ибо, если государство - в лице котика Мосийчука - не готово обеспечить всеми правами гражданина Украины моё плодное яйцо, но хочет, чтобы я уважала его право на жизнь - нафиг нафиг, это - для государства - не более, чем моё рабство под благовидным предлогом.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 9