Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей25Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 33.
    Пророк

Re: Плата за кревне житло - 10 грн/м.кв

Ответ Сообщение от Rasta Посмотреть сообщение
    У вас квартира больше 120 м2 ?
    менше, але згідно процитованої статті, це не звільняє мене від податків.

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    на правах оффтопу: ну ви, взагалі-то ідеаліст )))
    Я ж не кажу, що працює.
    Кажу, що повинно працювати.
    Але "маємо те, що маємо" ©

2.0

Офтоп:
    Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    імпічмент?
    розігнати парламент?
    на правах оффтопу знову ж таки, цитую Сашка Положинського. він какбе намєкаєт

Причому, в даному випадку, я вважаю революцію не лише єдино можливим варіантом нових якісних змін в нашій державі, але й єдиним легітимним варіантом. А все тому, що я давно переконаний, що Конституція, як Основний Закон України, давно ігнорується владою в Україні, тож жоден крок цієї влади – яким би він не був – не може вважатися законним. Бо влада, яка не виконує закони, сама автоматично стає незаконною. Отож, єдиним законним кроком до змін, є масовий антивладний виступ народу, який потерпає від утисків цієї незаконної влади.

І тут нам, я маю на увазі народ України, може дуже стати у пригоді вищезгадане Євро-2012. Тому що Євро-2012 відволікає на себе увагу влади та її віднародоохоронних органів. Тому що Євро-2012 привертає увагу до України з боку політиків, журналістів та інших громадян не лише країн Європи, але й всього світу. Тому що Євро-2012 дає гарний привід для масових зібрань народу в один час в одному місці. Тому що Євро-2012 підігріває емоції людей, а підігріті емоції здатні розповсюджуватися не лише в межах футболу. Тому що на Євро-2012 приїде багато людей, яким не буде що робити в перервах між матчами, а допомога братньому українському народові у наведенні ладу в своїй країні може стати для кожного цікавим і незабутнім враженням на все життя. Врешті, тому що заходи Євро-2012 концентруються лише в чотирьох містах України, а революцію нам треба робити не лише в цих чотирьох містах.
    http://sashko.com.ua/2012/05/evroshans/
    Завсідник

я вважаю революцію не лише єдино можливим варіантом нових якісних змін в нашій державі, але й єдиним легітимним варіантом.
    И кто поведет за собой? Что-то я лидера не вижу в нашей стране.
    Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    менше, але згідно процитованої статті, це не звільняє мене від податків
    укажите цитату, может я чего-то не понимаю

Пільги щодо сплати податку на нерухоме майно в ПКУ передбачаються у вигляді зменшення бази оподаткування об'єктів житлової нерухомості та повного або часткового звільнення від сплати податку. Зокрема, зменшується база оподаткування об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичної особи: для квартири – на 120 м2; для житлового будинку – на 250 м2
    У вас квартира например 125 м2
    125-120=5м2
    5*10грн=50 грн в год вы должны заплатить, тем у кого площадь меньше, не надо платить НИЧЕГО

Чего вас это так встревожило я не пойму?
    Пророк

Rasta, приношу свої публічні вибачення.
    Прочитав таки неуважно.
    Причому 2 раза
    Завсідник

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Rasta, приношу свої публічні вибачення.
    Не стоит извиняться, этот закон когда вышел, я его сразу прочитал, так же как вы (реакция была соответствующая). Потом дочитал таки..

Все, норм
    2.0

И кто поведет за собой? Что-то я лидера не вижу в нашей стране.
    я теж не бачу, але пройдіть за посиланням і дочитайте до кінця.

повного або часткового звільнення від сплати податку
    а це хто вирішує?
    Завсідник

а це хто вирішує?
    Зокрема, зменшується база оподаткування об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності фізичної особи: для квартири – на 120 м2; для житлового будинку – на 250 м2
    У вас квартира например 125 м2
    125-120=5м2
    5*10грн=50 грн в год вы должны заплатить, тем у кого площадь меньше, не надо платить НИЧЕГО
    як ще пояснити? Відніміть вказану площу від площі своєї нерухомості.

Это вообще-то, так называемый налог на богатство....

если интересно - механизм начисления
    265.7. Порядок обчислення суми податку

265.7.1. Обчислення суми податку з об’єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб, проводиться органом державної податкової служби за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості.

265.7.2. Податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити надсилаються органами державної податкової служби платникам за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості до 1 липня звітного року за формою, встановленою у порядку, визначеному статтею 58 цього Кодексу.

Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової нерухомості податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Орган державної податкової служби надсилає податкове повідомлення-рішення зазначеному власнику після отримання інформації про виникнення права власності на такий об’єкт.

265.7.3. Платники податку на підставі документів, що підтверджують їх право власності на об’єкт оподаткування та місце проживання (реєстрації), мають право звернутися до органів державної податкової служби для звірки даних щодо житлової площі житлової нерухомості, пільги зі сплати податку, ставки податку та нарахованої суми податку.

Орган державної податкової служби проводить перерахунок суми податку і надсилає податкове повідомлення-рішення зазначеному власнику відповідно до цього пункту.
    Зануда

Rasta має рацію щодо квартир менше за 120 м2 і будинків менше 250 м2. Просто закон написаний таким слогом, що зрозуміти важко.
    Постійний відвідувач

суть темы я уловил, если кто-то куда-то организуется "тра-та-та-та-та" в личку стукните
    2.0

мдя.. розкіш - 120м2
    і Юля Владіміровна за розкіш платити нічого не буде з такими розкладами )))
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4