Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 81.
    Taraslt
    Гість

Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Постійне навязування міфічної "дружби" з Росією колишніми вихідцями з цієї країни та їх холуями призводить до значної кризи довіри та сумнівів щодо здатності українців до державотворення. Явною ознакою панування москвофілів в державотворчих органах є Невизнання Незалежницьких прагнень Українського Народу що мали міце в нашій історії. Зокрема гостро стоїть питання з Визнанням Вояків ОУН-УПА та Січових Стрільців Героями України на відповіному державному рівні.
    Олігархи з пілабузниками і тими хто мріє стати такими самими, задля "російської криші" при грабунку України, здають всі інтереси Нації безцеремонно і не "червоніючи". Нажаль, крім політкоретних ющенківців, українці не змогли нікого дієвішого проти цього поставити.
    Невдоволення москвофілів, що живуть в Україні зрозуміле-вони приходили сюди окупантами з усіма панівними вигодами від цього, а з Розвалом Імперії зла СССР, в так-сяк, але Незалежній Україні, поміняли статус на просто "російськомовних громадян".
    До тогож, дуже вигідно відчувати себе росіянином в Україні, всі невдачі можна списувати на українців, та тільки при владі зараз вихідці саме з їхнього москвофільського середовища. В додаток, можна вільно критикувати Росію, за те що не така як їм би хтілось,-в Україні це можливо робити, а хай но спробують так, десь, на території Російської Федерації. Та гірше за все, що вони працють проти Української Державності в надії на "благодать Московську". Всіляки колишні партійні пянички нас лякають розколом країни-та брехня це все-ніколи той, хто краще живе, не відділяється, а проросійські регіони України знаходяться в набагато кращому фінансовому становищі, завдяки "кривій" державній політиці.

Поки в Україні не ствердиться Справді Українська Незелажна Державотворча Сила, доти про здійсненну Національну Гордість говорити рано.

модератор

Відповідь: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Копированием через буфер владеешь! Молодец!

А сам что думаешь?

Или "некогда думать - копировать надо!"
    Завсідник

Re: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Ответ Сообщение от Taraslt Посмотреть сообщение
    Мой Дедушка прошел всю войну, дойдя до Берлина. Он до сих пор не любит вспоминать об этом, но отношение к ОУН-УПА у него однозначно негативное; перед окончательным наступлением на германию, их рота остановилась в Польше дожидаться своих, так, вот, он рассказывал, как мирные жители днем выходили на поле работать, а ночью, мужское население, резало спящих солдат и в туалет по ночам без автомата ни кто не ходил. Как он может после этого признавать ОУН-УПА?

До тогож, дуже вигідно відчувати себе росіянином в Україні, всі невдачі можна списувати на українців, та тільки при владі зараз вихідці саме з їхнього москвофільського середовища. В додаток, можна вільно критикувати Росію, за те що не така як їм би хтілось,-в Україні це можливо робити, а хай но спробують так, десь, на території Російської Федерації. Та гірше за все, що вони працють проти Української Державності в надії на "благодать Московську".
    О какой выгоде вы говорите??? Что за чушь? Меня достали все эти выводы и агрессия против «москвофільського середовища», «москалей», «кацапов», а так же жидов…Я еще ни одного живущего здесь русского (россиянина) не слышала о критике России, зато в России антипровительские высказывания, как и антипутиновские, звучат на каждом углу…им даже некогда Украину обсуждать, поскольку они меньше знают о Украине, нежели мы о России. А, во-вторых много ли вы знаете русских живущих, например, в вашем доме? Не путайте язык и национальность.

А, вы, сами читаете, то, что пишете? Или, как писал выше уважаемый Гвардеец, копировать только можете? Вы, уж определитесь либо вы за раскол и без того маленькой Украины или за изгнание всех национальностей, кроме Украинцев. Вым самому не будет скучно?
    G85
    Гість

Відповідь: Re: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

ОУН-УПА вже давно визнано людьми, які вважають себе українцями. А інші, хто це не признає - або громадяни іншої держави, або просто не адекватно сприймають історію української держави.
    модератор

Опять эта ИСТОРИЯ!
    Опять это ковыряние в старье!
    Ну что изменится в жизни конкретного человека, если он переложит свои старые и такие дорогие сердцу вещи, скажем не в хронологическом порядке, а в алфавитном? Да НИ-ЧЕ-ГО! Колупание в старом барахле ещё ничего не изменило! Никого не сделало лучше или богаче! Историю нужно не изучать или менять или пересматривать или о ней спорить - это пустая трата времени! Историю нужно ТВОРИТЬ!
    Def
    .

Re: Відповідь: Re: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Ответ Сообщение от G85 Посмотреть сообщение
    ОУН-УПА вже давно визнано людьми, які вважають себе українцями. А інші, хто це не признає - або громадяни іншої держави, або просто не адекватно сприймають історію української держави.
    Пусть Админ меня накажет. Но я выскажусь!
    Как вы уже надоели! Нацисты чертовы.
    .................................................. .
    Мля! Ну я не кому не говорю, что твой язык украинский - и ты мудак...
    Уроды!
    Завсідник

Re: Відповідь: Re: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Пусть Админ меня накажет. Но я выскажусь!
    Как вы уже надоели! Нацисты чертовы.
    .................................................. .
    Мля! Ну я не кому не говорю, что твой язык украинский - и ты мудак...
    Уроды!
    абсолютно согласна и поддерживаю Defa!
    part of me

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Кожен має право на свою думку.
    Я не побачив в дописі Г85 ні слова про мову... Мабуть ви вмієте читати поміж рядків.
    Що ж стосовно мови... Російська мова як іржа в'їлася в державу, в побут і життя нашого народу. Її вчили залюбки? НІ! Тисячі разів ні. Десятки, сотні тисяч мертвих і закатованих наших співвітчизників лежать по всій території екс-СРСР за те, що вони любили свою мову, за те, що вони любили свою країну, за те, що вони просто були українцями. Забути це? Забути голодомор? Забути як кидали молодих українських хлопців на фашистські доти? Забути все? Творити історію? Забувши історію, повторювати старі помилки? Я не хочу і не буду. І дітям своїм розкажу, і їх дітям. Як мені розповідала моя прабабуся. І про те як мого діда комуняка кацап з села вигнав, і про те як відбирали худобу і про те як їсти нічого було і їли восени траву, а взимку землю. Як батько мого заставляли російську вчити, бо без неї в університет не брали.
    Вірші, про те як великий, волелюбний народ схопила своїми пазуряками Російська Імперія (слова міняються і воно вже зве себе Федерацією) і не відпускала 385 років, тільки іноді послаблюючи хватку. Як несподівано прийшла свобода і як її за гроші відали і продали.

...Дніпро, брат мій, висихає,
    Мене покидає,
    І могили мої милі
    Москаль розриває...
    Нехай риє, розкопує,
    Не своє шукає,
    А тим часом перевертні
    Нехай підростають
    Та поможуть москалеві
    Господарювати,
    Та з матері полатану
    Сорочку знімати.
    Помагайте, недолюдки,
    Матір катувати...
    Тарас Шевченко.
    Кожен має право на свою думку, я теж маю.
    Condor
    Гість

Ответ Сообщение от Гвардеец Посмотреть сообщение
    Опять эта ИСТОРИЯ!
    Ну что изменится в жизни конкретного человека, если он переложит свои старые и такие дорогие сердцу вещи, скажем не в хронологическом порядке, а в алфавитном? Да НИ-ЧЕ-ГО! Колупание в старом барахле ещё ничего не изменило! Никого не сделало лучше или богаче! Историю нужно не изучать или менять или пересматривать или о ней спорить - это пустая трата времени! Историю нужно ТВОРИТЬ!
    Это самый глубокомысленный пост в этой теме. Автору респект.
    :good:
    part of me

Ответ Сообщение от Гвардеец Посмотреть сообщение
    Опять эта ИСТОРИЯ!
    — СИГУРД Оттович, президент Путин сказал, что учебники истории должны «воспитывать чувство гордости за свою страну». Значит ли это, что из них вычеркнут все неприглядные моменты нашего прошлого?
    — То, что сейчас хотят воспитывать уважение к Родине, безусловно, хорошо. Россией можно и нужно гордиться. Но это не значит, что все, что делало государство, — правильно. Сталинские репрессии, неподготовленность к войне, миллионы жертв, которых можно было бы избежать, если бы не было тоталитарного режима, — об этом, конечно, нужно говорить, иначе и героизм, и жертвы, и подвиги, и таланты недостаточно будут показаны. Так мы героев не воспитаем. Если скрывать зло, которое принес тот же Сталин, то ко всякой диктаторской тенденции будут относиться с меньшим опасением и возмущением
    — Как вы думаете, к чему уже привело в нашем обществе незнание истории?
    — Незнанием истории вызвано недостаточное уважение к своей стране, бездумное представление о том, что за рубежом все лучше. Молодое поколение не планирует использовать свои силы здесь, в России, а предполагает, что это нужно делать в другом, якобы более престижном месте. Незнание истории вызывает доверие к тому втиранию очков, которое практикуют различные общественно-политические объединения, и приводит к возрождению таких настроений, как баркашовщина, национализм. В перспективе это может стать очень серьезной проблемой.
    З інтерв'ю Сигурда Оттовича Шмидта доктора історичних наук, академіка РАН (Российская Академия Образования).
+ Ответить в теме
Страница 1 из 9 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя