Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9
Показано с 61 по 70 из 81.
    Sandr
    Гість
    Ops

Відповідь: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Повторюю ще раз своє питання, оскільки на відверту відповідь ніхто не зважився:

[COLOR="Red"]Хто називає воїнів УПА фашистами?

Завсідник

Re: Відповідь: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

эх, товарищи, этот вопрос точно мировой решить надо! После третей все на русском заговорим, после 6 обниматься начнем, а дальше....а дальше весело будет! Дай Бог снега, то в снежки поиграем! PEACE!
    part of me

Ответ Сообщение от Sandr Посмотреть сообщение
    Повторюю ще раз своє питання, оскільки на відверту відповідь ніхто не зважився:

[COLOR="Red"]Хто називає воїнів УПА фашистами?
    До чого це питання?
    Sandr
    Гість
    Redcross

:mda: Мабуть варто цю політичну тему закрити на період Новорічних свят...

Оголошую перемир'я!!! Ніхто нічого більше сюди покищо не пишіть.

Продовжимо, якщо звісно буде бажання, після Різдва. Ок?
    part of me

Новорічні жарти. :))

Ніхто нічого більше сюди покищо не пишіть.
    Ок?
    Це, щоб не писали?
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Condor Посмотреть сообщение
    Дуже цікаве висловлювання. Отже якщо я спілкуюся російською мовою то я вже автоматично стаю злодієм і мене потрібно вбити? В історичній науці таке явище називається крайній екстримізм. Я наведу не такий давній приклад із сучасної історії: з наданням Молдавії статусу незалежності саме такі екстримісти вишли на вулиці і провели так би мовити "зачистки". Вони просто віталися з перехожими на вулиці молдавською мовою і якщо їм відповідали російською або ще якоюсь іншою людину просто одразу ж вбивали. В результаті - багато трупів та крові, але що ще це принесло? Подивіться як тепер живе Молдавія...
    Прагнемо того самого?
    Таке було не лише у Молдові, таке саме ж було у 1918 році, коли більшовики увірвалиь до Києва (після Крутів), кожного хто розмовляв українською вбивали на місці.
    Odo
    -

Повторюю ще раз своє питання, оскільки на відверту відповідь ніхто не зважився: Хто називає воїнів УПА фашистами?
    Думаю фашистами їх називають ті, хто проти незалежности України, бо саме за це вони воювали і гинули, вічна їм слава! Саме так, нині незалежна Україна є тим за що воювали ці люди! І кожен, хто величає себе громадянином незалежної України, але не визнає УПА, просто не дає собі клопоту хоч трохи замислитися над цим питанням, звідки ж виникла наша незалежність і хто її творці?
    Sandr
    Гість
    Flame

Ответ Сообщение от Odo Посмотреть сообщение
    Таке було не лише у Молдові, таке саме ж було у 1918 році, коли більшовики увірвалиь до Києва (після Крутів), кожного хто розмовляв українською вбивали на місці.
    А давайте згадаємо кучмівщину...

Під час акції "Україна без Кучми" менти заарештовували студентів лише за мовною ознакою. Розмовляєш на українські мові, отже тебе в наручники і в СІЗО.

І ці ж події відбувалися якихось кілька років тому! У вільній, незалежній Україні!!!

І чомусь за ці дії жоден не поніс покарання... А Гонгадзе? Ющенко ж розпинався, що це справа його честі... Де ж та честь?! Чому ми усі злочини проти України всім прощаємо? Боїмося, чи такі страшенно гуманні? Хто ж, як не державна влада повинна захищати честь і гідність своїх громадян?! А може нам потрібна нова УПА? Може давайте будемо захищатися самі, створимо збройні загони на базі УНСО... коли нас не здатна (чи не бажає) захистити влада.

Я сам є свідком таких політичних репресій, і ледве не вигнали мене з вузу за мої проукраїнські погляди.

То скажіть будь ласка, чи не є все це підставою для ствердження того, що справді в Україні панують далеко не українці?!
    Def
    .

Re: Відповідь: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

А давайте згадаємо кучмівщину...

Під час акції "Україна без Кучми" менти заарештовували студентів лише за мовною ознакою. Розмовляєш на українські мові, отже тебе в наручники і в СІЗО.То скажіть будь ласка, чи не є все це підставою для ствердження того, що справді в Україні панують далеко не українці?!
    Хватит сказки расказывать . Из той колонны мели всех подряд...
    Sandr
    Гість
    Boot

Відповідь: Re: Відповідь: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Хватит сказки расказывать . Из той колонны мели всех подряд...
    Ти друже так стверджуєш, що можна подумати ти там був :)

А я їздив на ті акції протесту і скажу, що менти відловлювали (в прямому розумінні цього слова) студентів ще на вокзалах. При чому ловили лише україномовних людей... :mda:
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9