Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 9
Показано с 41 по 50 из 81.
    Odo
    -

Відповідь: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Ответ Сообщение от Sandr Посмотреть сообщение
    Давайте визнаємо, що на даний час в Україні при владі люди, які захищають переважно не національні інтереси, а виконують вказівки з інших країн. Одні пруться, неначе миші на сир, в Європу, інші роблять все для об'єднання з Росією... Чому ніхто не робить наголос на тому, що ми й самостійно здатні розвиватися, не стаючи на коліна ні перед Москвою ні перед Брюсселем. Складається таке враження, що ми повинні обов'язково бути під чиїмось "крилом". І шукаємо, для якого ж ярма нам підставити шию...

Скажу приміром, що нам НАТО "потрібно" так само, як і базування російського флоту в Криму.

І давайте ще подумаємо, що потрібно зробити для усунення від влади цих прихвостнів Москви й Америки?
    Історія вчить тому, що нічому не вчить. З одного боку я з Вами згоден, помилка Хмельницького мала дуже тяжкі історичні наслідки, а з иншого самостійницька політика УПА теж зазнала поразки, тому, що сили були не рівні. Висновок, якщо ми не приєднуємось ні до Москви, ні до Брюселю, то маємо подбати про те, щоб зрівняти свої збройні сили до їх рівня, бо инакше — нова "переяславська рада" світитиме нам на першому ліпшому невдалому історичному повороті.

Sandr
    Гість
    Flame

А ми що, не здатні самі себе захистити?!

Воїни УПА виступали можна сказати проти всього світу!

А от доки ми будемо вирішувати, до кого нам "тулитися", то до тих пір і будуть намагатися на нашій шиї зав'язати собачий нашийник... для того, щоб зробити з нашого народу слухняного пса.

Треба раз і назавжди заявити про свою свободу і холоднокровно і безжально карати всіх, хто намагається знову загнати Україну в хлів до сусіда.

Непогано було б запровадити кримінальну відповідальність навіть за словесне посягання на свободу українського народу. А то й будуть плювати тобі межи очі в твоєму ж домі... Скільки можна все це терпіти?!

Я б наприклад убив би того, хто ображає українську мову й народ своїми цинічними висловлюваннями на кшталт: "И зачем вам эта независимость?" чи "Надоели со всоим украинским языком!"

За оту "независимость" і отой "язык" поклали життя [COLOR="Red"]ДЕСЯТКИ МІЛЬЙОНІВ УКРАЇНЦІВ, серед яких і були воїни Української Повстанської Армії. Ті, хто заперечує визнання УПА, заперечують цим і ті цінності, за які воювали ці люди. Вони заперечують незалежність України й українську мову й культуру.
    Def
    .

Re: Відповідь: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

[QUOTE=Sandr;10093]Непогано було б запровадити кримінальну відповідальність навіть за словесне посягання на свободу українського народу.
    Я б наприклад убив би того, хто ображає українську мову й народ своїми цинічними висловлюваннями [QUOTE]
    Писец. Приехали. Сталин родился.
    Sandr
    Гість
    Flame

Можливо я трохи й перегнув палицю...

Але додам, що на злодієві й шапка горить!!! :)
    part of me

Не треба нікого вбивати.
    Вже не ті часи, тепер війни йдуть на папері і по кабінетах. Хоча якщо не вистачає нафти, той по пустелях.
    Condor
    Гість

Ответ Сообщение от Sandr Посмотреть сообщение
    Можливо я трохи й перегнув палицю...

Але додам, що на злодієві й шапка горить!!! :)
    Дуже цікаве висловлювання. Отже якщо я спілкуюся російською мовою то я вже автоматично стаю злодієм і мене потрібно вбити? В історичній науці таке явище називається крайній екстримізм. Я наведу не такий давній приклад із сучасної історії: з наданням Молдавії статусу незалежності саме такі екстримісти вишли на вулиці і провели так би мовити "зачистки". Вони просто віталися з перехожими на вулиці молдавською мовою і якщо їм відповідали російською або ще якоюсь іншою людину просто одразу ж вбивали. В результаті - багато трупів та крові, але що ще це принесло? Подивіться як тепер живе Молдавія...
    Прагнемо того самого?
    Def
    .

Re: Відповідь: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Это слишком.
    Добрее надо быть друг к другу.
    модератор

Відповідь: Re: Відповідь: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Это слишком.
    Добрее надо быть друг к другу.
    Ага. Скажи об этом палачам Саддама Хусейна.

Не скрою. В наш век прогресса и прокладок с крылышками - и такое средневековье...

Противно.

Давайте ещё в школах двоюшникам руки рубить...
    Или за незнание украинского языка эти самые языки отрезать...

Всё-таки американские политики - суки ещё те!
    Сунулись в Ирак икать бомбу - знали, что её там нет.
    А вокруг Ирана всё топчутся, топчутся. Видать очко - жим-жим! Весь ср... ООНовский колхоз подбили на блокаду.
    Sandr
    Гість

Попрошу на особисті образи не переходити!

За мої націоналістичні погляди подібні на тебе "добродії" мене вже не раз називали фашистом, нацистом, бандерівцем... Так що мені не звикати.

Тільки, якщо ти шановний мене зібрався дістати, то можемо зустрітися у суді. Я не збираюся терпіти твої вихідки!

І попрошу Адміна видаляти такі образливі записи з форуму
    Def
    .

Re: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

В конце концов. Мы друг друга понимаем без переводчиков. И в одной стране живём.
    Вот только некоторым надо быть политкоректнее. .:tease:
    ( Я сам когда напьюсь , то такую пургу гоню)
    Спасибо Админу , что ещё не забанил.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 9