Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 9
Показано с 21 по 30 из 81.
    part of me

Відповідь: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Ответ Сообщение от Sandr Посмотреть сообщение
    Можливо я й помиляюся щодо твого (гвардєєць) шовінізму...
    Але мене дуже образило таке "ввічливе" відношення до даного питання.
    Sandr, не ображайся. Я радий, що на форумі з'явилася ще одна людина, яка спілкується українською і поділяє мої погляди щодо мовного і історичного питань. Щодо мови, поки що, нажаль, чомусь більша частина полтавських форумчан спілкується російською.
    Я думаю варто зупинити цю суперечку і привітати один одного зі святами, що наближаються.

Ответ Сообщение от Гвардеец Посмотреть сообщение
    Кстати, мама моя знала украинский язык в совершенстве. Вы его так, может, и не знаете.
    Але ми дуже стараємося навчитися. :)

Def
    .

Re: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

2 Sandr
    http://www.yandex.ru/yandsearch?rpt=...E0%F2%E0%F0%FB
    Sandr
    Гість
    Home

Відповідь: Re: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    2 Sandr
    http://www.yandex.ru/yandsearch?rpt=...E0%F2%E0%F0%FB
    Дякую дуже, але мені мій скромний портретик більше до вподоби :thank_you:
    G85
    Гість

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
    Пусть Админ меня накажет. Но я выскажусь!
    Как вы уже надоели! Нацисты чертовы.
    .................................................. .
    Мля! Ну я не кому не говорю, что твой язык украинский - и ты мудак...
    Уроды!
    Слухай, якщо в тебе проблеми - сходи в лікарню, може підлічать, хоча я не впевнений, що тобі щось допоможе. Я ж можу сказати, що мені набридли тупі москалі, які намагаються відкритвати свого рота у нас, в Україні. І ще - якби при владі в Україні були справжні націоналісти, то такі як ти давно уже не розмовляли б таким чином...
    G85
    Гість

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україні.

Ответ Сообщение от madcat Посмотреть сообщение
    абсолютно согласна и поддерживаю Defa!
    Читай пост вище
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Гвардеец Посмотреть сообщение
    Для меня выбор между Россией и Украиной - это выбор между папой и мамой.
    А навіщо тут щось обирати? Може просто з повагою ставитися до будь-якої нації, її історії та культури, а не відкидати це, як щось зайве і непотрібне? До речі, про власний добробут, про який Ви говорили вище, Дейл Карнегі у одній зі своїх книжок якось зауважував, що найкращі бізнесмени виходять саме з тих студентів, котрі вивчали не економіку, а античну філософію, як Ви думаєте, чому?
    Sandr
    Гість
    Home

На Україні зараз справді панує проросійська державна політика. Давайте проаналізуємо хід недавньої історії...
    Замах на Ющенка був організований більш за все Росією. Бо їй одній він був не вигідний. Віктор Андрійович у свою чергу боїться відкрито виступити із цією заявою, бо його лякають наслідки.
    Постає питання: "Ми що, обрали боягуза своїм Президентом?!"
    Odo
    -

Ответ Сообщение от Sandr Посмотреть сообщение
    На Україні зараз справді панує проросійська державна політика. Давайте проаналізуємо хід недавньої історії... Замах на Ющенка був організований більш за все Росією. Бо їй одній він був не вигідний. Віктор Андрійович у свою чергу боїться відкрито виступити із цією заявою, бо його лякають наслідки. Постає питання: "Ми що, обрали боягуза своїм Президентом?!"
    Життя поряд з імперією, це тяжке випробування, наведу лише один приклад, на Фіделя Кастро спецслужби США здійснили близько 600 замахів!!! Ви що вважаєте, що Україна чомусь буде винятком? Людина, що стоїть на чолі такої держави, з такою географією, мусить бути готова до будь-яких нестандартних ситуацій.
    Завсідник

Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Невизнання ОУН-УПА це панування росіян на Україн

Ответ Сообщение от G85 Посмотреть сообщение
    Читай пост вище

G85 а, я жаловалась тебе на свои проблемы??? По-моему нет! И не нужно говорить, куда мне идти...я тебя не отправляла в заведение выше указанное тобой. Я согласилась с высказыванием Def, потому что наболело, потому что я бы не смогла ответить так же резко и смело как он.
    Что вы с этим языком носитесь? посмотрите сами: школьники (начиная с 7 класса) все разговаривают на украинском языке, даже если родители русскоговорящие, вот, они - ваши подрастающие патриоты! вся проблема в нашем поколении, и в поколении после нас, ну, подождите немного...ну, здохним мы лет через 40 все...и не услышите вы больше русского языка! Неужели из-за этого ругаться нужно? Я себя исправить уже не могу...и вряд ли заговорю по-украински. Парадокс, когда я училась в украинской школе мне говорили - кацапка езжай к себе в Россию, а в России мне говорили - хохлушка езжай в Украину...и, что???? застрелиться или разорваться мне нужно?
    Odo
    -

Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Невизнання ОУН-УПА це панування росія

Ответ Сообщение от madcat Посмотреть сообщение
    Парадокс, когда я училась в украинской школе мне говорили - кацапка езжай к себе в Россию, а в России мне говорили - хохлушка езжай в Украину...и, что???? застрелиться или разорваться мне нужно?
    Я думаю це нормально, людям хочеться ясности, вони хочуть визначити для себе, хто Ви є - українка, чи росіянка. Скрізь, куди б Ви не поїхали Вам так чи инакше доведеться пояснювати хто Ви і чому не володієте або хочете вживати свою мову, для переважної більшости населення Землі мова і нація — речі дуже тісно пов’язані між собою. Ніж стрілятися, може краще самій для себе визначитися у цих речах, щоб зняти напругу у подібних ситуаціях на майбутнє, хоча це лише порада.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 9