Вето бюджету 2007 Ющенком помилка?

Перш за все є підозра, що таке рішення прийнято за домовленістю з Тимошенко наступного плану: це відтворення іміджу "вольового" Президента, який був втрачений за участю Тимошенко(за що останню і відправили у відставку). Спрацювати це мало так- Антикризовці примушують підписати, а Юлія Тимошенко, відступаючи від звичного радикального погляду, заявляє про залишення всього так як є-хай, мовляв Мороз підпише. І тут на передній план виходить Вікор Андрійович, від якого, ніхто такої рішучості не чекав-гордо Ветує бюджет на 2007 рік!

Скільки ж можна помилятись Президенту? Коли вже він почне жити власним розумом?

Ветувавши бюджет, може він і довів комусь, що ще має деяку Волю, та тільки кому?
Особисто мені, байдужі проблеми керівництва держави з бюджетом, це їх робота, хай розбираються, Бюджет-це розподіл грошей і таку кількісь без силового втручання так просто не "розподілиш", а народу й так завжди тільки "крихти" перепадають. Насправді проблемою є недолуга Конституційна Реформа, а така проблема з вступлення у дію Бюджету-це тільки один з її проявів!

Та повернимось до Ющенка.
Очевидною помилковістю рішення Президента про Ветування Азарово-Януковичевого бюджету є цілком гарно, а що основне правдиво, складена версія про нібито вину Ющенка за економічну кризу в країні.

Та ці "професіонали", чудомовець Азаров і "Проффесор" Янукович, тільки і шукали на кого сперти всю вину за ситуцію в країні, яку професійно обікрали, на очах у всіх. І знайшли Ющенка, і процедуру прийняття бюджету. Президент потрапив у політичну пастку: підпише бюджет чи не ветуює його, а залишить так як є-то буде виноватий разом з антикризовцями, а Ветує-теж зпихатимуть вину на нього за те, що сам нічого не робить та іншим нібито заважає працювати.
Чому вибрав останнє, аргументовано спочатку, можна тільки добавити-це поспішне рішення. Наслідки такого кроку будуть наступними:
Західна і Центральна Україна настільки розчаровані діяльнністю Ющенка загалом, що якесь ветування бюджету, чи якогось іншого закону, навряд чи знову повірить у нього. Все одно ж, Антикризовці роблять що хочуть, це яскраво продемонстрував Азаров на спільній зустрічі Президента, Уряду і "бізнесу".
Південно-Східна частина України, де владу майже повністю захопив антикризовий криміналітет, настільки зазомбовнана промомосковськими поглядами та антимайданними настроями, що тільки дай нагоду. Ось і є, тепер всі підконтрольні антикризовцям ЗМІ верещатимуть неймовірним криком, що у всьому винен Ющенко, хоча насправді, від нього мало що, з такими повноваженнями, у внутрішньо-економічній політиці залежить.

Що ж робити треба було Ющенку у такій ситуації: підписати не можна, залишити так як є тоже не можна, і ветувати невигідно? Потрібно було будь-яким способом футболити його назад у Парламент без "Вето"! На доопрацювання, придумувати все нові і нові зачіпки, не зациклюватись на одній тій самій суперечливій проблемі, і так пятнаць днів(Наскільки це законно-настільки політики добються цього узаконення). А потім, на останній день(два), залишити найяскравіші проблеми і хай Мороз підписує, як так хоче! Це був би правильний підхід: і не виглядало б, що Ющенко заради амбіцій долю країни під сумнів поставив, і Антикризовці не були б в фаворі в свого електорату, як у випадку з цим невдалим "Вето"...