Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 15.
    2.0

6 речей, які багатіям слід припинити казати

Біс його знає, куди. Хай буде тут

Зненацька – виглядає, ніби не можна зробити величезні гроші так, щоб люди на тебе не розлютилися. І буде тільки гірше – з наближенням виборів і настанням спеки весь цей рух “Окупай”, напевно, знову посилиться. Й 1% почуватиметься ще більше в облозі, ніж досі.

- Що за нах? – напевно, думаєте ви, якщо ви чомусь багатий, але читаєте статтю з такою назвою, – це не я зруйнував економіку!

Може, ви навіть відчуваєте спокусу стати до мікрофона, щоб захистити себе та своїх друзів-багатіїв. Але перш ніж ви це зробите, я хочу, щоб ви зупинились і запитали себе: “Чи не виглядатиму я мудаком, який утратив зв’язок із реальністю?”

“Кількість грошей, які я мушу знов інвестувати в свій бізнес і які потрібні, щоб прогодувати мою сім’ю, доходить до 600 000 доларів... тож після того, як я прогодую свою сім’ю, у мене залишається, може, тільки 400 000 доларів...” - конгресмен Джон Флемінг.

На цій картинці – він і його бідність

“Важко просити більшого від домогосподарств, де заробляють 250 000 чи 300 000 доларів на рік. У багатьох частинах США такий прибуток не дає тобі великого дому чи довгих відпусток чи чогось іще, що асоціюється з багатством,” - сенатор Чак Шумер.

Що, як їм здається, вони кажуть:

“Та ну, ми у схожій ситуації! У мене ж не нескінченні суми грошей”.

Що ми чуємо:

“Коли ми забагато витратились у відпустці на Арубі, це було абсолютно так само, як коли ви не можете заплатити за ліки від болючої хронічної хвороби вашої дитини”.

“Дивіться, яка крихітна у мене яхта!”

Я намагатимуся цитувати в цій статті лише політиків, учених мужів та інші публічні постаті – але не думайте, що тільки вони говорять дебільні речі. Звичайні багатії теж люблять висувати це на свій захист. Ось стаття про те, як тяжко прожити на 500 000 доларів на рік у Нью-Йорку, а ось – про те, чому в Торонто 200 000 на рік – це не багатство. Можете полізти в коментарі до будь-якої статті, де згадуються податки чи соціальна допомога, або нерівність у доходах (включно з цією статтею!) - й ви почуєте ту самісіньку маячню.

“Дійшло до того, що мені стало тяжко дозволити собі свою щоденну сигару, загорнуту в вичинену шкіру знедоленої дитини!”

Чорт, та ви, напевно, чули це і вживу – від боса чи від якогось чувака, який сидить поряд у кафе Старбакс.

“Мабуть, мене тепер вважають багатим. Ну, якщо я такий “багатий”, чому ж мені не вистачає грошей до кінця місяця?” Е-е, я думаю, тому що твоя іпотечна виплата – три штуки баксів на місяць, бо ти живеш у довбаному палаці. Й тому, що ти влітку поїхав із родиною в той діснеївський круїз. І тому, що ти платиш за коледж своєї дитини, щоб вона, на відміну від нас, не була потім винна шестизначну суму за студентським кредитом, коли випуститься у 22-літньому віці. Й тому, що ти їси найкращу їжу і п’єш найбільш витончені напої.

Або, як сказав Гамільтон Нолан у Gawker, “Звичайно, об’єктивно це велика сума грошей, кажуть. Але вона стає значно меншою після того, як я її витрачу”.

“Після того, як я заплачу за вертоліт, пальне до нього, будинок під містом і Лексус – у мене залишається не більше кишенькових грошей, ніж ціла твоя річна зарплатня”.

Для людей, які працюють понаднормово, просто щоб упоратись із заборгованістю по виплатах банку, все це викликає бажання напасти на квартал за високим парканом із вилами та смолоскипами, та змусити цих людей піти й пожити рік у трейлерному парку або в такій маленькій квартирі, що коли ти змиваєш у туалеті, то маленькі крапельки сечі хлюпають на ліжко.

Але не зліться на багатіїв за те, що вони це кажуть – як правило, нам не слід злитися на людей, які забуваються, настільки ж, як на людей, коли вони чинять зло навмисне. Крім того, вони нічого не можуть із цим зробити – це забуття є продуктом еволюції, яка насправді типу пояснює всі класові тьорки у світі. Багатії, як і всі ми, біологічно запрограмовані не помічати, коли перебувають у кращому становищі за інших.

“Треба підперти цією штукою ніжку стола”.

По-простому, твій мозок висмоктує всю насолоду від того, що ти маєш і робиш тепер, для того щоб мотивувати тебе й далі займатися мисливством і збиральництвом. І де б ти не був на економічній драбині, ти відчуватимеш це на собі.

Пам’ятаєте сцену з фільму “Великий”, де хлопчик у тілі дорослого Том Хенкс отримує першу зарплатню на своїй хріновій роботі й кричить від захвату: “СТО ВІСІМДЕСЯТ СІМ ДОЛАРІВ!” Коли ти дитина, яка просить у мами по десять доларів за раз, щоб купити наклейки, то двісті баксів здаються такою сумою, яка може випасти хіба що в лотереї. Але через якихось кілька років ти отримуєш першу роботу у фаст-фуді й бачиш, як ціла зарплатня випаровується на одну виплату за кредитом на машину. Страховка з’їдає наступну зарплатню.

Залишається якраз досить грошей, щоб купити бутерброд, а також пластиковий стакан, щоб у нього поплакати.

Очевидно, що можна залишатися налаштованим так, не помічаючи нових надбань, аж поки ти не спатимеш на платиновому ліжку під ковдрою з шерсті клонованого пухнастого мамонта. А якщо хтось намагається показати тобі ракурс і нагадати про величезні переваги, яких ти більше не помічаєш – ти відповідаєш щось на кшталт:

№5. Ей, я ТЯЖКО працбвав, щоб отримати те, що маю!

“Я зробив себе мільйонером до тридцятилітнього віку, працюючи по багато годин, будучи нещадним і ризикуючи власними грішми. Я заробив свій успіх кров’ю, потом і сльозами”, - Вейн Алін Рут.

“Я використовував сльози замість гелю для волосся”.

“Чому, ну чому ЗМІ посилюють риторику президента Обами, використовуючи його термін “багаті”? Чи не правильніше було б сказати “успішні”, чи “ті, хто тяжче працює?” - лист до Редакції, 21 лютого 2012 року, Wall Street Journal.

Що, як їм здається, вони кажуть:

“Я не Періс Хілтон! Я працюю по 70 годин на тиждень, щоб заробити цю зарплатню!”

Що ми чуємо:

“Я заробляю в сотню разів більше грошей, ніж ти, бо я працюю в сотню разів тяжче!”

Цей пункт змусить багатьох читачів полізти прямо в коменти, прочитавши тільки заголовок: “Я втомився від цих хіппі, які кажуть, що багатим просто пощастило і що вони не працювали!” Тож давайте позбудемося цих коментарів прямо зараз, і хай вони виглядають як придурки, що не прочитали далі:

Більшість людей, що заробляють багато, і справді працюють по багато годин. Білл Гейтс, здавалося, ніколи не спав. Один співробітник якось сказав, що попрацювавши 81 годину за чотири доби, так і не зміг зрівнятися з Гейтсом. Так що, так, несправедливо, коли ми думаємо, що “бути багатим” значить “тусити біля басейну, поки тигр-альбінос робить тобі масаж стоп язиком”. Так що “Ей, я тяжко працюю на те, що маю” – цілковита правда. А також образа.

далі пруф

модератор

Re: 6 речей, які багатіям слід припинити казати

Почему-то всплыла в воображении картинка соревнований по бегу...
    На линии старта становятся спортсмЭны...
    Выстрел...
    Бег...
    Стараются все...
    Но трое старались лучше остальных...
    Они окажутся на пьедестале...
    Из них - только один на первом месте...

В спортивной газете появляется статья "6 вещей, которые не следует говорить победителям легкоатлетических соревнований"...

Ну нах!
    Победители получают все!

Зануда

Ответ Сообщение от Гвардеец Посмотреть сообщение
    Победители получают все!
    і засоби досягнення мети не мають значення?
    Banned

В нашей стране тупые представления про богатство и способы его достижения. Со времен царей ничего не поменялось... Тырить, тырить, тырить, патологические воры.
    2.0

Гвардеец, а ви до кінця дочитали? для мене ключовий момент в тому, що майстри з ремонту двигунів так само потрібні, як і власники майстерень. просто коли Стів Джобс, царствонебесне, був "своїм парнєм", то не треба забувати, що таким він був тільки з вигляду. по-переш, в кожного свої розумові дані, по-друге, стартові можливості. ну і в декого ще лінь і не бажання нічого міняти.. причин багато, але це дещо лицемірно казати, що ви зможете теж досягти успіху, так як я.
    модератор

Та дочитал я эту галлюцинацию.
    И по ссылке прочел.

Вопрос в том - по какой причине был написан этот текст, и с какой целью.
    Отбросим переживания автора. Просто назовем:
    - почему это написано;
    - зачем это написано.

Не окажется ли причиной - зависть, а целью - генетическое "отобрать и поделить" ?
    2.0

Гвардеец, я думаю, це просто "ізмишленія на тему"
    цілком отже бути, що автору неприємно чути, що ти зможеш так само.
    тим більше в реаліях України, чесною працею можна заробити собі щось, але стати успішним власником чогось солідного - навряд чи. Є звісно, винятки, але на те вони і винятки, щоб підтверджувати правило.
    а взагалі автор узагальнив очевидні речі.
    модератор

Прикольно то, что источник текста - буржуйский сайт.
    Там тоже в головах тараканов!

Не соглашусь с изречением, ставшим, почему-то, аксиомой - "исключения подтверждают правило".
    Уверен, что исключение - другое правило, которое пока не сформулировано.
    Это как "сорняк" - культурное растение, которому еще не нашли применения.

Насчет "бедности", "богатства"...
    Считаю, что и "бедность" и "богатство" - это действие, а не состояние.

Отсюда: "думать и действовать как бедный", а не "быть бедным" и "думать и действовать как богатый", а не "быть богатым".
    Жизнь полна примеров, когда сорвавшие куш через время возвращались в исходное состояние.
    Опять же вспомнилась фраза разорившегося миллионера из сериала "Богатые тоже плачут": - Через пол-года я опять буду миллионером!
    Зануда

Якщо сформулювати коротше зміст статті, то я б висловився так:
    Головне - ким ви стали, отримавши багатство. Головним чином це виявляється у ставленні до тих, кому пощастило у цьому відношенні менше.
    Якщо приписувати лише власним якостям причину отримання статків, зневажати колишніх знайомих, вважати бідніших за себе неробами, то це огидно.
    Здорове відношення полягає у тому, що статки даються не по заслузі. Це значною мірою везіння, збіг обставин тощо. ІМХО.
    модератор

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Якщо сформулювати коротше зміст статті, то я б висловився так:
    Головне - ким ви стали, отримавши багатство. Головним чином це виявляється у відношенні до тих, кому пощастило у цьому відношенні менше.
    Якщо приписувати лише власним якостям причину отримання статків, зневажати колишніх знайомих, вважати бідніших за себе неробами, то це огидно.
    Здорове відношення полягає у тому, що статки даються не по заслузі. Це значною мірою везіння, збіг обставин тощо. ІМХО.
    Лучше не скажешь!
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя