Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 28.
 1. #1
  Offline
  part of me
  Flame

  Буквар Патріота України


  Привожу статтю з одного політичного форуму. Я не з усим там згоден, але...:

  Слава Україні!

  ПРИКАЗЫВАЮ:
  Выслать в отдельные края Союза ССР
  всех украинцев, проживавших под
  властью немецких оккупантов…
  Берия… Жуков… Федоров.


  [COLOR=darkblue]

  БУКВАР ПАТРІОТА УКРАЇНИ
  (новий заповіт)


  [COLOR=darkblue]Наша боротьба – це щось більше ніж сама національна боротьба, бо наш ідеал свободи – це ідеал всіх вільних людей.
  Степан Бандера

  Поки що ми не маємо України, за яку гинули мільйони.
  Слава Стецько

  Тому ми зобов’язані завершити довготривалу боротьбу за Українську державність і ствердити Україну, як національну українську державу.
  Олексій Івченко

  Героям слава!
  Дніпропетровськ
  2005 рік


  I. ПРО ПРАВО ВІЙНИ І МИРУ

  1. Біблія стверджує, що Бог створив Всесвіт, Галактики, Зорі і Землю, на якій забуяло життя: рослини, тварини і люди.
  2. За багато, багато років люди згуртувались в народи і нації, поселились на певних територіях, створили держави які відгородились одна від одної кордонами. Кожна нація має притаманну їй ментальність, віру, мову і зберігає ці ознаки, захищаючи їх усіма доступними засобами. Є нації, що задля самозбереження забороняють навіть шлюби з чужинцями.
  3. Від природи людині притаманна схильність до егоїзму, хижацьких, агресивних звичок. Споконвіку люди воювали. Спочатку сусід з сусідом по печері за тепліший куточок, чи шматок чогось їстівного, потім плем’я з плем’ям, народ з народом, держава з державою.
  4. Для ведення війни Людина удосконалювала зброю: палиця і камінь, лук і стріла, порох, рушниця, гармата, ракета, атомна бомба.
  5. Війни велись і ведуться, щоб загарбати чужу територію, пограбувати сусідній народ, підкорити націю, експлуатувати, винищувати.
  6. Підкорені народи ведуть національно-визвольні війни. Наприклад, Українська Повстанська Армія під проводом ОУН воювала за свободу з поляками, німцями, москалями.
  7. Мудреці світу здавна шукають вихід, як позбутися війн, Але завойовники навіть гуманістичні ідеї використовують для своєї загарбницької мети.
  8. Філософ Середньовіччя Гуго Гроцій у книзі «Про право війни і миру» доводить, що навіть пташка має природне, дане Богом, право захищати своє гніздо і своїх пташенят всіма доступними їй засобами.
  9. Боротися з нападником, окупантом – це поклик нації. Патріоте України! Завжди борись з поневолювачем або він знищить тебе, твою мову, твою націю.

  II. УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ

  1. Українська нація, то є одна з найдавніших і найчисельніших націй світу.
  2. Українська нація, український етнос, як стверджують археологи та історики, споконвіку мешкає на теренах Подніпров’я, Дону, Подунайя і Карпат. Сліди високої культури наші пращури залишили у Кам’яній Могилі (понад 20 тисяч років тому). Уперше в світі вони приручили коня, винайшли колесо, плуг, плавили метал. На наших землях існувала держава Оріяна, населення якої займалося хліборобством і скотарством, а 6 тисяч років тому (трипільська культура) почало зароджуватись письмо. Пізніше, за твердженням Геродота, навколо Дніпра згуртувалась могутня держава Велика Скіфія. Все це визнають науковці всього Світу.
  3. Тільки самозваний «старший брат» - імперіалістична Росія не бажає цього визнати і навмисне приховує археологічні докази, вкрадені в нашого народу.
  4. Користуючись військовим договором з Богданом Хмельницьким, росіяни, порушили всі угоди, ввели в Гетьманщину (Україну) свої війська і повелися як окупанти. Були викрадені історичні і культурні пам’ятки, переписані на свою мову і лад наші прадавні книги і, знищені їх оригінали. Вони присвоїли нашу історію і поставили нашу націю на роль «молодшого брата» , вимордовуючи українців мільйонами.
  5. Ото ж Юний друже, патріоте! Поцікався правдивою історією українців і не вір фальсифікації, якій тебе навчали в школах російсько-імперські вчителі. Будь гордим за свою націю. Встань з колін. На колінах або моляться, або помирають.

  III. УКРАЇНСЬКА МОВА

  1. Мова є однією з найважливіших ознак нації. Мова, як ніщо інше, гуртує, цементує, об’єднує мільйони особистостей в єдиний моноліт. Мова – це є душа нації. Виконуючи волю своєї нації, кожна особа світу, в кожній державі послуговується рідною (державною) мовою.
  2. В Україні державною мовою є і має бути тільки українська мова. Спроби російських окупантів і їхніх прихвостнів нав’язати ще й російську мову, як державну (офіційну) є не що інше, як намагання ліквідувати незалежність українського народу, бо, виховавши перевертнів, яничарів, зрадників, Росії буде дуже легко знову накинути нам колоніальне ярмо, або поділити Україну за мовною ознакою.
  3. Зрада рідній мові в кожній державі засуджується, як злочин.
  4. Як свідчать історичні пам’ятки, наші пращури розмовляли українською мовою. Ще в III-IV столітті від Різдва Христова хроніст з Атен, посланець до Аттіли (Гатила) Пріск так писав про звичаї народу скитського: «…справляли тризну, вживали страву, мед і квасом запивали. Це так у них слова ці вимовляють». Як бачите – слова українські!
  5. Мова наша така ж древня, як і нація. Інакше і не може бути, бо втративши мову, нація перестає існувати.
  6. Російська імперія завжди нищила нашу мову і ще й донині через своїх агентів продовжує асиміляторську політику.
  7. Патріоти України! Якщо не хочете знову перетворитися в рабів, якими були наші діди й батьки 350 років, оберігайте, плекайте українську мову, як душу, переконуйте насильно зросійнених в імперських школах відмовитись від «язика» окупантів, давайте гідну відсіч українофобам. Будьте героями, а не ганчір’ям в чужинських руках. В цей вирішальний час путінського наступу і шантажу не допустіть до узаконення імперської мови в Україні, бо то є смерть.

  IV. ЧОМУ ГИНУЛИ МІЛЬЙОНИ УКРАЇНЦІВ

  1. Винищення українців Росією почалося від зруйнування Запорізької Січі царицею Катериною. Цар Петро зітер з лиця землі столицю гетьмана Мазепи місто Батурин, де російськими опричниками вимордовано всіх мешканців від немовляти до старого. На каторжних роботах виморено десятки і сотні тисяч козаків, а вже 1933 року запланованим Москвою голодомором вбито від 10 до 15 мільйонів українських хліборобів.
  2. За переписом населення 1929 року в СРСР проживало 77млн.179тис. росіян і 81млн.195тис. українців. Таке загрозливе для імперії співвідношення двох великих націй в одній спільності, зважаючи на національно-визвольну боротьбу українців за самостійну державу, змусило центральний московський уряд шукати розв’язку. Налякані революцією 1917-1922рр., імперські діячі, які чомусь (і часто) заявляли, що Росія без України не може вижити, аби зменшити небезпеку відокремлення України, вибрали з їхньої «точки зрения» дуже просту тактику: зменшити кількість українців. Вони посилили колоніальну політику царизму і планово вдалися до практикування голодоморів, депортацій, війн, арештів, розстрілів, насильницького зросійнення та інших жорстоких, злочинних дій. У результаті успішного виконання перелічених варварських акцій, вже за переписом 1979 року в СРСР українців залишилось 42млн.397тис.
  3. Імперська політика досягла гігантських безпрецедентних успіхів. Знищено 40 млн. українців (за 50 років), не дано народитися мільйонам нових українців, на наших землях створено потужну колону російських поселенців, з нас (українців) викувано мільйони з’яничарених покручів і перевертнів, отруєно нашу мову і витіснено її майже з усіх сфер (навіть з побуту!), перебрехано і присвоєно нашу історію, принижено нашу культуру, нас усіх роз’єднано і значну частину невинищених приспано для нового поневолення, коли знову «її обкрадену розбудять».
  4. Люто ненавиділи українців московські царі і всякі есесесерівські вожді, вся комуно-фашистська банда, яка принесла українцям ріки крові, море сліз, гори трупів.
  5. Патріоте України! Невже твоя душа не здригнеться, дізнавшись про багатомільйонні жертви твоєї нації?

  V. ТЕРОРИЗМ МОСКОВСЬКИХ ТИРАНІВ

  1. У центральному державному архіві України віднайдено „Приказ”, який опубліковано в пресі і зокрема в газеті „Молодь України” 26 березня 1993 року мовою оригіналу. 1998 року журнал Всеукраїнського Товариства політв’язнів і репресованих „Зона” №13 подав цей наказ трохи скорочено українською мовою.
  2. Ось цей антилюдяний, антиукраїнський документ.

  „Цілком секретно. Наказ № 0078/42; 22 червня 1944 року, м. Москва. Для народного комісаріату внутрішніх справ Союзу РСР і народного комісаріату оборони Союзу РСР... Останнім часом на Україні, особливо у Київській, Полтавській, Вінницькій, Рівненській та інших областях, спостерігається відверто ворожий настрій українського населення проти Червоної Армії та місцевих органів Радянської влади... В багатьох районах ворожі українські елементи, переважно з осіб, які ховаються від мобілізації до Червоної Армії, організували в лісах „зелені” банди, які не лише висаджують військові ешелони, а й нападають на невеликі військові частини, а також убивають місцевих представників влади... З вищевикладеного видно, що українське населення стало на шлях відкритого саботажу Червоної Армії та Радянської влади ...Тому з метою ліквідації та контролю над мобілізованими червоноармійцями й командирами звільнених областей України НАКАЗУЮ:
  • 1. Вислати в окремі краї Союзу РСР усіх українців, які проживали під владою німецьких окупантів.

   2. Виселення провести:
   • а) в першу чергу українців, які працювали і служили в німців;
    б) у другу чергу вислати всю решту українців, котрі знайомі з життям під час німецької окупації;
    в) виселення розпочати після того, як буде зібрано урожай і здано державі для потреб Червоної Армії;
    г) виселення проводити лише вночі й раптово, щоб не дати сховатися іншим і не дати знати тим членам родини, які перебувають у Червоній Армії

   3. […………………………………..…]

   4. Для боротьби з антирадянськими бандами перекинути 12 і 25 каральні дивізії НКВД.

   5.Наказ оголосити до командира полку включно.

  Народний Комісар Внутрішніх Справ Союзу РСР Берія. Заст. Народного Комісара Оборони Союзу РСР, Маршал Радянського Союзу Жуков.

  Вірно: начальник 2-го відділу полковник Федоров”.


  3. Не дарма ж на ХХ з’їзді КПРС у 1956 році, розвінчуючи культ особи Сталіна, Нікіта Хрущов заявив, що ще до закінчення війни Москва запланувала переселити українців, як і чеченців та кримських татар, за межі України, але ... „їх виявилося надто багато” і далі він бідкається: „... и украинцев бы вывезли, так вагонов не хватило”.
  4. Юний патріоте України! Зарубай собі на носі: ти міг народитися або десь на Колимі, або й зовсім не народитись! Краще смерть, але не Союз з Росією, бо це країна з людожерними вождями, з патологічною дикунською мораллю. Німецькі фашисти за одного німця, вбитого євреєм, винищили мільйони євреїв. То чим відрізняються російські комуно-імперці, які замахнулися звести зі світу цілий український народ? Ті хоч вибачилися і дали якусь компенсацію. Ці, здається, - ніколи!

  VI. ЖЕРТВОПРИНОСИНИ ЛЮДОЖЕРІВ

  1. У сиву давнину дикунські жреці на ритуальні свята приносили в жертву своїм божествам тварину чи людину. Сучасні російські вандали, що на цілий світ хизуються своєю цивілізацією, на честь 16 річниці Жовтневого перевороту холоднокровно за наказом з Москви принесли в жертву шляхом розстрілу тисячі в’язнів.
  2. Кілька років тому московський „Меморіал” детально описував про той державний тероризм і назвав прізвище начальника табору, росіянина, який власноручно виконував той наказ.
  3. Подаємо лист українців Карелії до українців, ще живих на рідній землі.
  „Шановне панство! Дорогі друзі, земляки!
  До Вас звертаються українці Карелії. Людям усього світу знайоме слово „Сандармох”. Це урочище в лісах Карелії, де в проклятих 1937-1938 роках сталінськими катами було знищено декілька тисяч людей ... Там загинули близько 500 українців. То були люди – цвіт нації, гордість нації.
  Серед них:
  Письменники – Валеріан Поліщук, Атаманюк-Яблуненко, Мирослав Ірчан.
  Професори – Сергій Грушевський, Микола Зеров, Петро Зозуляк.
  Міністр освіти Директорії – Антон Крушельницький та його сини Богдан і Остап.
  Голова першого уряду Директорії – Володимир Чеховський.
  Режисер – Лесь Курбас.
  Та багато інших славних синів та дочок нашої України.
  Світла їм пам’ять!
  Наша громада має мрію ... зробити повні списки всіх українців, страчених в Сандармосі ... А потім на місці їх поховання поставити пам’ятник з їх іменами.
  Будемо вдячні всім, шановні панове, за допомогу на цю Божу справу.
  г. Петрозаводськ, пр. Лесной, д.27, кв. 1, Скрипникова Л.Г.”
  4. Патріоте! Не дай спати своєму серцю. Відгукнись на поклик жертв імперії, що віддали життя за національну ідею. Стань націоналістом і тобою пишатиметься твій народ.

  VII. ПРИЗВАНІ НА СПЛАНОВАНУ СМЕРТЬ

  1. Після відступу німців, українських хлопців і чоловіків, радянські частини негайно забирали на фронт і необмундированих, невишколених, слабо озброєних кидали в бій навмисне у найнебезпечніші місця. Тих бійців називали „чёрнорубашечниками”.
  2. Навесні 1944 року під час Корсунь-Шевченківської операції Жуков наказав кинути на штурм добре підготовленої німецької оборони війська, щойно доукомплектовані чоловіками від 15 до 55 років, зігнаними з навколишніх сіл. Кулями в спину „заградотряды” гнали цих беззбройних людей. Протягом 24 днів цього злочинного кровопускання було знищено 770 тис. людей, переважно українців.
  3. У романі „Собор” відомий радянський письменник О. Гончар, ще в часи Брежнєва насмілився описати, як при штурмі Дніпра, щойно забраних у селах „чёрнорубашечников” кинули на переправи і винищили, „тільки чорні гірки лежали на піску...”
  4. У пресі публікувався опис Ясської операції, де покладено понад півмільйона українських юнаків „чёрнорубашечников”.
  5. Я – автор цього твору, також 1943 року був „чёрнорубашечником” і став свідком навмисного винищення до 1000 щойно призваних моїх земляків. Нас кинули штурмувати німецькі дзоти без хваленої артпідготовки. Тих, що не витримували шаленого фашистського вогню і відступали – дострілювали опричники „заградотряда”. Нині ті опричники, як герої отримують високі пенсії, а борці за незалежну Україну оббрехані та принижені.
  6. Українці! Вічно пам’ятайте злочини російсько-імперських генералів. Не впадайте в оману, ніби тепер вони подобрішали. Сам факт виходу України з Союзу викликає в російських імперців шалену лють і ненависть. Об’єднаймося навколо національної ідеї виплеканої ОУН-УПА, збудуємо Українську Самостійну Соборну Державу. Звільнюймося від залишків колоніалізму.

  VIII. КРІЗЬ ТАБОРИ ТОРТУР

  1. За свідченням популярного російського в’язня ГУЛАГів письменника А. Солженіцина (книги „Архіпелаг ГУЛАГ”) в сибірських таборах постійно перебувало 12 мільйонів засуджених, понад 60% яких були українці. Конвеєр винищення працював безвідмовно.
  2. Відступаючи під натиском німців у 1944 році, енкаведисти залишали в Україні тюрми і табори завалені трупами і живцем замурованими в камерах. Газети того часу рясніли фотознімками тих жертв.
  3. У пресі 90-х років була опублікована розлога стаття про знищення українських кобзарів у кінці 30-х років. Ось як про цей злочин Москви писав Дмитро Яворницький: „... в 20-ті роки їх (кобзарів та лірників) мандрувало по Україні понад 2 тисячі... Одних серед темної ночі захопили до телячих вагонів і на Сибір вивезли. По дорозі десь на безлюдді, вночі вигнали з вагонів на вірну смерть: замерзайте! А про харківську трагедію ХХ ст. вже відомо всьому світові. Таки в той час, як цей ешелон напихали, інших кілька сот кобзарів покликали на з’їзд і майже всіх заарештували і знищили...”
  4. Політв’язень російських концтаборів, дніпропетровець з Лоцманки – Григорій Микитович Омельченко, у спогадах „Крізь табори смерті” (журнал „Зона” №13,1998р) розповідає:
  • - Поговоривши з Костею, я пішов у ліс і приніс звідти повен казанок чорниці. У пошуках ягід я вибрів на одну місцину, де росли такі великі ягоди, яких я досі не бачив. І чим далі я йшов, тим більші ягоди траплялися мені. Я пробирався далі й раптом провалився. Став вивільняти ногу, бачу – кістка. Розгорнув палицею листя – повно людських кісток, лише зверху трохи землі. Трупи перегнили, земля наситилася, от і росте така велика чорниця – просто на подив.
   ... Звістка про відкриття, зроблене мною в лісі, дійшла до оперуповноваженого.
   - Где вы нашли такие ягоды? – звернувся він до мене.
   Я розповів де.
   - Пойдем, покажите.
   Пішли. Приходимо на те місце. В оперуповноваженого вирвалося:
   - Сволочи! Сделать сделали, а скрыть не сумели.
   Так і висловився. А наостанок додав:
   - Смотри же, никому ни слова. Иначе – сам там будешь.
   На Сахаліні я зустрівся з одним старим сивим чоловіком років 65-70. Він був сивий весь і беззубий. Від цього старого я й дізнався про часи, коли тут відстрілювали в’язнів. Дід сидів, не маючи ніякої статті, ніякого строку, навіть елементарного суду! „Трійка” схопила його і відправила сюди. Звичайний селянин. Десь щось сказав „не те”. Так і сидів, не знаючи, за що. А випустити його – буде живий свідок сталінських злодіянь. Кидали його по всьому Далекому Сходу. Навіть на Колимі був, розповідав страшні речі.
   Від цього чоловіка я й дізнався про те, живим свідком чого він був. Привозили, було, сюди, на Сахалін, ешелон за ешелоном по півтори-три тисячі в’язнів. Протягом місяця збирається 20-30 тисяч людей. Тримали їх за величезною загорожею. Ніяких будівель. Не встигали довозити харчі. Щодня машиною вивозили трупи, поки не залишалося 300-500 чоловік. Трупи десь треба було вивозити. Копати ями це ж скільки робітників треба тримати! І от знаходять балку або рів, туди скидають трупи, які зверху притрушують землею. Так виросло це моторошне кладовище.

  5. Дорогі українці! Знайте: з хижацьких обіймів „старшого брата” дорога тільки на кладовище.

  ІХ. ШЛЯХ ДО БОГА


  1. Для зміцнення державності України потрібна Українська Помісна Православна Церква, національно свідомі віруючі та служіння Богові рідною українською мовою. В незалежній державі має бути незалежна церква.
  2. На жаль в Україні ще й досі орудує Московський патріархат під фальшивою назвою Українська Православна Церква.
  3. Київська метрополія, утворена після хрещення Русі при князі Володимирі, існувала канонічно 700 років, аж доки московські царі не захопили владу в Україні. Київську метрополію насильно підкорили московській церкві в 1685 році.
  4. У 1991 році Україна проголосила незалежність. Тоді скликали Помісний Собор Української Православної Церкви. На ньому прийняли рішення про автокефалію (незалежність церкви), відродили Київський патріархат, як правонаступника історичної канонічної метрополії, обрали патріархом Київським і всієї Русі-України Філарета. Але ж Москва знову організувала розкол українського православ’я, скликавши Харківський Собор і обравши на патріарший престол Володимира (Сабодана). Ця чужа Україні церква служить чужій державі, захищає чужинські інтереси, не визнає служіння Богові українською мовою і, користуючись проімперською Кравчуківсько-Кучмівською підтримкою, захопила більшість парафій, розколовши народ за релігійною ознакою.
  5. Його святість Філарет – істинний патріот України – домагається створення Єдиної Помісної Церкви і має підтримку нового уряду і президента В. Ющенка. Ведуться переговори з Москвою і Константинополем, проте Москва не хоче втрачати важелі шантажного впливу на духовне життя в Україні, чинить шалений опір.
  6. Патріоти України! Віруючі українці! На шляху до Бога підтримуйте Київський патріархат, його Святість Філарета і дійте на користь незалежної від Москви церкви.
  Примітка: тут не порушено проблеми УГКЦ, тому що вона завжди молилася і молиться за Українську Самостійну Соборну Державу.

  Х. НЕВИЛІКОВНЕ НАХАБСТВО ІМПЕРЦІВ АБО МІЖНАРОДНИЙ ТЕРОРИЗМ


  1. Московські імперіалісти (тут ми не згадуємо інших наших сусідів колишніх загарбників) дуже хворобливо перетравлюють розпад Союзу. Їм би зараз бодай ЄЕП (занепад економіки Сибіру цього вимагає), з обов’язковим центральним керівним органом, щоб потім, обснувавши „єепнутих” зобов’язаннями, мати привід для військового втручання, як це було при оксамитовій революції 1972 року в Чехословаччині.
  2. Путін і його агресивна братія конфліктують з Грузією, Молдовою, Латвією, Литвою, Естонією та з Україною, то за своїх „русскоязычных”, то за кордони. З Україною ніяк не хочуть провести делімітацію кордону по Азовському морю (і довго ще будуть зволікати), бо треба ж мати зачіпку для агресії. На всяк випадок.
  3. Всі ми чули, як Думський депутат Рогозін закликав „бомбить” український островок Тузлу, а це вже хоче взяти участь у агітації на виборах українського парламенту і ображає „нашого” Януковича: „За Януковича голосовало 40% избирателей, не потому что они за этого криминального бандита, а потому что они за Россию”. Господін вважає, що оті 40% такі „єепнуті”, тупоголові і нікчемні не бачать лютої патологічної ординської агресивності росіян, подібних до фашистствуючого придурка, з яким спілкуються тільки меншовартісні українські соціалісти.
  4. Рогозін – не виняток. А Лужков? А Жириновський? А депутат, який плакав у Думі, що „... раньше Россия ежегодно приращивала 102,5 квадратных километров территории … Теперь мы только теряем?” а вся Дума, яка нещодавно прийняла антиукраїнську постанову? Їм аби „приращивать”, з ріками крові, морями сліз і горами трупів свого та чужого народів.
  5. Ненажерливі російські вожаки завжди проводили і проводять інформаційно-культурну експансію, окупують душі та серця національно зомбованих українців та інших поневолених, особливо уперто „русскоязычных”.
  6. Патріоти України! Щоб протистояти нахрапистій російській експансії, нам треба бути не менше експансивними, ніж імперці. Зробімо українську культуру і пропаганду такою ж агресивною, як і ворожа нам пропаганда. Наступаймо, а не ховаймося в нори, як меншовартісні пігмеї. Не лякайтесь звинувачень в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Викиньте із свідомості цей шкідливий штамп. Чи то росіянин, чи єврей учинив злочин проти України – мовчати про це – злочинно. Називайте речі і дії своїми іменами. Пам’ятайте пораду Гуго Гроція про право захищатися всіма засобами. Героям слава!
  7. А росіянам – громадянам України, які, може й справді є патріотами Росії і їм ненависна наша «нєзалєжность», радимо: „Майте совість! Поважайте націю – господаря цієї держави і, як сказав кіт Леопольд ... Позбувайтесь імперського нахабства, привчайтесь поводитися в чужій хаті не по-хамськи, а по-людськи. Бо наш націоналізм, у розумінні патріотизм, росте і зростатиме із року в рік”.

  ХІ. ДОЛЮ ОБИРАЮТЬ СВІДОМІ

  1. Обираючи над собою володаря за вимогою Біблії „... конче з-посеред братів своїх поставиш над собою царя, не зможеш поставити над собою чоловіка чужинця, що він не брат твій” (Повторення закону 17.15). Цього мудрого наказу дотримуються всі народи світу. Оскільки українці вже обрали над собою президента „брата свого” та й інших владців мусимо обирати не чужинців, бо й надалі матимемо той хаос, який діється нині у владі і у Верховній Раді, і в Державі.
  2. На сучасному історичному етапі боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу беззаперечним лідером нації є наш народний президент Віктор Ющенко – справжній патріот України. Побажаємо йому рішучості, щодо ворогів української нації. Годі з ними панькатись!
  3. Навколо Віктора Ющенка гуртуються національно-демократичні сили, що у помаранчевій революції 2004 року перемогли проімперсько-кучмівський, бандитсько-зрадницький режим. До патріотичних партій належать: Конгрес Українських Націоналістів (КУН), Українська Народна партія (УНП), Народний Союз «Наша Україна», «Собор», РУХ, «Батьківщина» та інші, які у своїх програмах виступають за незалежність України.
  4. Ворожі українській нації партії діють на розкол України за мовною і релігійною ознакою, за приєднання до Росії, яка 350 років нищила нас, українців. До ворожих партій належать: Комуністи КПУ, «Союз», «ЗУБР», «Руський блок», прогресивні соціалісти на чолі з сіоністкою, «Партія регіонів» (Янук), СДПУ(нуль) та інші.
  Розграбувавши при Кучмі Україну, представники цих партій разом з ізраїльськими та російськими олігархами тепер зі шкури лізуть, захищають за безцінь прихватизоване, брехливо і нахабно звинувачують народну владу в порушенні прав людини, бо вона – влада українська.
  5. Український народе! Патріоти України! Гуртуйтесь навколо рідних коренів. Адже нас понад 80%. Обираючи свою владу, тобто долю, долю наших дітей і онуків, не допустимо до влади і до парламенту прихованих сіоністів, холуїв імперської Росії і зрадників української нації. Голосуйте за утвердження незалежності, за Ющенка, за національно-демократичні партії, бо схибивши на виборах ви здасте себе, дітей, онуків, націю, Україну на цілковите знищення.

  XII. ДЕКАЛОГ УКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛІСТА
  (укладено ОУН 1929 року)

  • 1. Здобудеш Українську Державу, або згинеш в боротьбі за неї.
   2. Не дозволиш нікому плямити ні слави ні честі твоєї нації.
   3. Пам’ятай про великі дні наших визвольних змагань.
   4. Будь гордий з того, що ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового тризуба.
   5. Помсти за смерть Великих Лицарів.
   6. Про справу не говори з тим, з ким можна, а з тим, з ким треба.
   7. Не вагайся виконати найнебезпечнішу роботу, якщо цього вимагає добро справи.
   8. Ненавистю і безоглядною боротьбою приймаєш ворогів твоєї нації.
   9. Ні прохання, ні тортури, ні смерть не приневолять тебе виявити таємницю.
   10. Змагатимеш до поширення сили, слави, багатства й простору Української Держави.

 2. #2
  Def
  Offline
  .

  Re: Буквар Патріота України


  Не о том мы всё говорим.
  При чём тут Россия? Не Ваня из Рязани писал и отдавал эти приказы.
  А судить о государстве и народе в нём живущем ,глядя на политиков неправильно.


  Кстати... Коба- Грузин.
  Берия...- Вы в курсе.

  Не о том мы всё. Не о том...
 3. #3
  Offline
  part of me

  Відповідь: Re: Буквар Патріота України


  Тоесть ты хочешь сказать, что если мы снова объединимся с Россией, в этот раз приказы будет отдавать Ваня из Рязани? Думаю, что ты согласишься, что нет, их будет отдавать Вова из Ленинграда.
  Судить государство по политикам не только правильно, а и логично. Кто как не народ их выбирал? Или Путин, Жириновский сами пришли и записались "последними в цари"?
  А о чем говорить? О том, что хорошо живем? Или о том, что у нас все впорядке - цены падают, зарплаты ростут, украинский язык не забываем? Или о чем тогда?
 4. #4
  Def
  Offline
  .

  Re: Буквар Патріота України


  Я не про обьединение.
  Почемуто не говорят , что французы напали на Россию.
  Говорят напал Наполеон.
  Не путайте народ Росии И тех козлов которые ими правят.
 5. #5
  Def
  Offline
  .

  Re: Відповідь: Re: Буквар Патріота України


  Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
  Судить государство по политикам не только правильно, а и логично. Кто как не народ их выбирал?
  Ты за кого голосовал? И кто сейчас рулит???
 6. #6
  Offline
  part of me

  Відповідь: Re: Відповідь: Re: Буквар Патріота України


  Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
  Ты за кого голосовал? И кто сейчас рулит???
  "Рулят" зараз ті, кому допомагає Росія. Куплені нею комуністи, голубі, соціалісти.
 7. #7
  G85
  Гість

  Відповідь: Re: Відповідь: Re: Буквар Патріота України


  Дивна доля спіткала мій пост чомусь... Що це за цензура така???
 8. #8
  Offline
  Пророк

  Відповідь: Re: Відповідь: Re: Буквар Патріота України


  Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
  "Рулят" зараз ті, кому допомагає Росія. Куплені нею комуністи, голубі, соціалісти.
  100% Лучше даже не скажешь!!!
 9. #9
  Def
  Offline
  .

  Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Буквар Патріота України


  Ответ Сообщение от Admin Посмотреть сообщение
  "Рулят" зараз ті, кому допомагає Росія. Куплені нею комуністи, голубі, соціалісти.
  Я повторюсь. Какое отношение имеют голубые и красные , к тем , за кого мы голосовали?
  Кто сейчас у руля?
  Можно ли судить по нынешнему кабмину о голосовании народа проживающего в Украине?
  И исходя из твоего поста, можно ли сказать. Что народ Украины сам выбрал себе правительство...
 10. #10
  Offline
  part of me

  Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Буквар Патріота України


  Ответ Сообщение от Def Посмотреть сообщение
  Я повторюсь. Какое отношение имеют голубые и красные , к тем , за кого мы голосовали?
  Кто сейчас у руля?
  Можно ли судить по нынешнему кабмину о голосовании народа проживающего в Украине?
  И исходя из твоего поста, можно ли сказать. Что народ Украины сам выбрал себе правительство...
  Можно. І по кабміну судити можна. Я ще пам'ятаю як одного разу почув від чоловіка на вулиці: "Ну й що з того, що Янукович - бандіт? От прийде до влади і будуть у нас всі закон слухатися, як на зоні" !!!! Що можна сказати про таких людей?
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя

Похожие темы

 1. Газ для Росії-Політика!, а для України-тільки Бізнес?
  Taraslt в разделе Політика та Історія
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 07.02.2007, 08:53
 2. Ответов: 1
  Последнее сообщение: 30.10.2006, 11:28

Теги для этой темы