Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей228Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 22 из 25
Показано с 211 по 220 из 248.
    bvn
    йог на танке

Re: Евро-2012/2016

Сьогодні в 19:00 цікавий матч: Німці гратимуть зі Словаками... не пропустіть! :)

Пророк

А мне не понравилась последняя игра Польши со Швейцарией. Я как то даже больше за Швейцарию болел. Победа им досталась можно сказать на "халяву". Я думаю в следующий игре они (поляки) продуют. Хотя.... Интрига остается
    les
    Філософф

Ех! Шкода : ірландці так добре починали........
    Пророк

Ответ Сообщение от les Посмотреть сообщение
    Португези плутають всі прогнози! Вболіватиму за поляків.
    Шо там угорці покажуть?
    Сьогодні, французи та німці, звісно "плутати" не будуть)))))

А от матч в 22-00 години, там може бути вчорашній аналог Хорватії з Португалією))))

PS: les, вчора у нас з Вами підтвердилися результати 2-х із 3-х матчів!

Сьогодні, якщо в 22 години не буде "плутанини", то пдтвердяться результати 3-х із 3-х матчів!
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    PS: les, вчора у нас з Вами підтвердилися результати 2-х із 3-х матчів!
    Сьогодні, якщо в 22 години не буде "плутанини", то пдтвердяться результати 3-х із 3-х матчів!
    Та отож! Таке як можна було б цим на життя заробляти! ;)

З Угорщиною повне фіаско! Шось вони з сусідами хорватами виявилися дуже непевні....

Таке як може вималюватися такий півфінал, шо в ньому можливо не буде жодної команди другого-третього ешелону.............
    Пророк

les, 25/06/2016 року - у нас з Вами підтвердилися результати 2-х із 3-х матчів!

Вчора, 26/06/2016 року - вчора у нас з Вами підтвердилися результати 2-х із 3-х матчів!

Сьогодні, 27.06.2016 рок - у нас з Вами підтвердилися результати 1-х із 2-х матчів! Якщо, Руні "тупити" не буде = то буде 2-ва з 2-х!!!

Таке як може вималюватися такий півфінал, шо в ньому можливо не буде жодної команди другого-третього ешелону.............
    Все йде до того(((((((

les, Осталось, щоб німці 02 липня 2016 року в 22-00 год. відчули силу італійців, і поїхали з "Левом" додому)))))))))))))

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Испания италов прихлопнет без проблем.
    "Прихлопнула" 0-2!!!!!!!!!))))))))))

Якщо Ісландія і виграє, у Англійців (наприклад на фарт), то з Францією її і фарт не допоможе!!
    Ну як грають ісландці, а!!

Я б хотів, шоби у фіналі зустрілися Німеччина та хтось з "темних конячок", наприклад Угорщина або Хорватія.
    У фіналі або німці, або італійці = третього не дано!!!! Вболіваємо за Італію!!!!!!!!!!!!!!!!

Стосовно Угорщини і Хорватії, les, ми з Вами помилилися - далі Бельгія і Португалія!!!

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Поляки теж дуже сильні. Серед моїх фаворитів.
    В матчі 1/4 на Евро 2016 Польща - 30.06.2016 р. Португалія - вболіваємо за Поляків!!!
    les
    Філософф

les, 25/06/2016 року - у нас з Вами підтвердилися результати 2-х із 3-х матчів!
    Вчора, 26/06/2016 року - вчора у нас з Вами підтвердилися результати 2-х із 3-х матчів!
    Сьогодні, 27.06.2016 рок - у нас з Вами підтвердилися результати 1-х із 2-х матчів! Якщо, Руні "тупити" не буде = то буде 2-ва з 2-х!!!
    Все так, але не зовсім..... Я вболівав (пророкував) вихід іспанців. Помилився. Ви виявилися праві.
    Ви пророкували (вболівали) вихід Англії, а я - ісландців. Я правий, Ви помилилися.
    Рахунок 1:1. Ну і так : кожний з нас вгадав 1 результат з 2-х 27.06.16.
    les, Осталось, щоб німці 02 липня 2016 року в 22-00 год. відчули силу італійців, і поїхали з "Левом" додому)))))))))))))
    Не проти, шоби німці відчули силу італійців та поїхали додому.... ЧЕМПІОНАМИ!!!!!!
    "Прихлопнула" 0-2!!!!!!!!!))))))))))
    Дуже шкода іспанців.... Я настільки поважаю іспанців, наскільки не переварюю італійців.
    Ну як грають ісландці, а!!
    Це - майбутні чемпіони! Доречі, я пророкував їх перемогу над англійцями (чи просто вболівав).
    У фіналі або німці, або італійці = третього не дано!!!! Вболіваємо за Італію!!!!!!!!!!!!!!!!
    Та ото дзуськи Вам! Вболіваємо за Німців! За Лева! А третє для фіналу все ж примарне є : Франція, якій пророкували чемпіонство, та Ісландія, за яку я буду вболівати навіть проти Німеччини - просто, шоби така заслужена сенсація здійснилася.
    Стосовно Угорщини і Хорватії, les, ми з Вами помилилися - далі Бельгія і Португалія!!!
    Шкода. Буває.. Але не смертельно - залишилося вдосталь інтриги з Уельсом, Польщею та Ісландією.
    В матчі 1/4 на Евро 2016 Польща - 30.06.2016 р. Португалія - вболіваємо за Поляків!!!
    Підтримую!
    Пророк

Рахунок 1:1. Ну і так : кожний з нас вгадав 1 результат з 2-х 27.06.16.
    Ок! Згідний з Вами!
    les
    Філософф

Поляків дуже шкода..........
    Але якшо валійці - не о"уєть!!!! в харошому сенсі слова, то я не знаю, як це тоді називається.
    Підняли настрій принаймні на добу.
    Сподіваюся, шо вони за поляків португезам помстять.
    ТА......... ВИЙДУТЬ у ФІНАЛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Пророк

les, сьогодні Ваші улюбленці грають - збірна Німеччини!

Прогнозуєте, фінал Уельс - Німечина?

PS: Особисто, я вболіваю за фінал Евро-2016 зі збірною Італією!
+ Ответить в теме
Страница 22 из 25