Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 53.
    Taraslt
    Гість
    Lol

Чим купили Ющенка?

Чим купили Ющенка?

Зрозуміло що не грошима!
    Та й поступок йому ніяких-забрали всю владу в свої руки, а його в ролі коментатора залишили!? Чому ж нема спротиву з його сторони, звіриного оскалу, помсти за наругу над народом на останніх Президентських Виборах януковичцями-фальсифікаторами? А цього чекали довго, і з надією чекають досі Всі ті, хто за нього голосував, мерз, терпів всіляки незгоди, отримував по лиці від мордатих бандюків!?

А купили його банальною балаканиною про Демократію, та "забули" якось уточнити, що пропонована "ними" модель перекошена:

Коли йде мова про Визнання ОУН-УПА, Голодомору-то чомусь треба звертати увагу на існування іншої "думки", а коли ж превселюдно хаять наших Героїв та про Голодомор кажуть, що його не було(або так їм і треба), то нам бачте треба терпіти-забувають якось з нашою думкою рахуватись...

Коли йде мова про вибір шляху до кращого життя, що є в Європі-то знову треба рахуватись з іншою "думкою", а шлях до російського способу життя (авторитаризм, поганні дороги і тотальне пянство), то це не обговорюється-просто ставлять пред фактом...

Те саме стосується і СОТ, і багатьох інших подібних рішень, що в основному характеризуються протиставленням української позиції проти російської...

Ще один фокус, який розіграли з нашим Президентом-це нібито відвели йому роль Президента всієї України. Як видно, з його останніх коментарів подій-це їм осибливо вдалось! Та тільки дивним чином не знайшлось нікого хто б пояснив йому, що Презедентом він став справді задля всього народу, але з позицією більшості, та саме з їх баченням розвитку країни. Коли ж він намагається впровадити в життя і позицію меншості, (яка причому була не паралельним курсом, а протилежним) то це Зрада тих, хто його делегував туди (інші(меншість) не хотіли Ющенка бачити на посту Президента, і справа не у вдячності, а в непохитності віри в обраний шлях...).

Жаль що він такий сліпий:
    Соломонова Мудрість в справі двох матерів, які спорили за новонароджену дитину вже давно мала б відкрити йому очі-хто справді переживає за Українську Державу і терпить москвофільські образи заради збереження державності,
    а хто кричав на Донецькому Зїзді-хай помре Україна, розвалити її...

То чия Україна? Кому вона Рідна, а кому так,-авантюрний інтерес жуліка?

У поведінці Ющенка є ще одна дивна лінія поведінки, якій я пояснення не знаходжу,-це звернення до Консттуційного Суду. Це виглядає ніби міліціонер зі зброєю і помічниками кричить "міліція" при виді злочину. Питається, хто ж тоді має "злочинця" затримувати, чи може він сам кине свою підлу справу налякавшись якогось рішення Суду? А толку з того рішення, як нема кому його в життя впровадити, наступним рішенням пугати будуть?! І так доки Революція не почнеться...

Добрий модер ))

Відповідь: Чим купили Ющенка?

Думаєш його купили балаканиною?
    Сумніваюся. Мабуть, то було щось більш матеріальне або життєвонеобхідне.
    Невдале порівняння президента з міліціонером, який кричить "Міліція". А як же три гілки влади?
    Ivan
    Гість
    Та нічим його не купили... Просто невдалий політик і державний менеджер. Я теж би не зумів керувати державою, та ще й на важкому переломі її історії. Але я й не лізу в Президенти. А йому здалося, що він зуміє. Він помилився. Розплачуються всі.
    Пророк
    Ты голосовал за Янучару и тебе дложно быть стыдно!

Ющенко чмо я не отрицаю.Но дАлбай0п как раз Янукович.

Жаль что бандюки охмурили людей на Востоке.запугали рабочий класс. Под красивые лозунги о сытой жизни обворовали их. А теперь и на всех остальных лапу хотят наложить. А защитить некому? Ющенко-слабак. Юля не знает что хочет. Украинские партии попрятали головы в песок как страусы.
    Ivan
    Гість
    Сьогодні альтернативи Юлі немає. Принаймні, я не бачу... Хоча теж не в захваті від деякої безпринципності БЮТу. Але хто ще?
    Пророк
    Ща Меладон тебе напишет :)))
    Ivan
    Гість
    Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    а ти за національністю жид?
    А ти за мізками - МАУПівець? Може, ще й у маячню "українця російського походження" Щокіна віруєш? Ти б краще ще щось почитав - тут така гарна гілочка є про літературу... Та ще й не одна... :))

До речі, все не наважувався спитати - а що це ти за собою весь час значки якісь тягаєш? Прямо, як купа причеплених консервних бляшанок за автомобілем волочаться... Це щось має глибокодумне означати? Чи ти просто такий от шанувальник нетрадиційної графіки?

Ні, братику, я українець, але на антисемітизм не страждаю. І ти не страждай - дурня це все. Давай краще про політику поговоримо - але не через призму доморощеної полтавської генетики... :whistle3:

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    зазвичай не жиди одразу выдповідають - ні я не жидяра- то може ті напівжидок я твоя улюбленя юля? Ні я не МАУпіець ти часом не с хабату ? маленький літературо знавчику? І запамятай я жидам не братік такщо несмій так мене називати доморощене генетичне непотрібне ти часом сюди не звідси прелізло? http://antifa.com.ua/
    Все зрозуміло :). Отак потроху познайомлюся з місцевою публікою. Я готовий говорити про політику, літературу, мистецтво - про що завгодно. Але марнувати час і дописи на засадниче питання "хто є жид" вважаю смішним і зайвим. Тому, братику, можу лиш тебе пожаліти, порадити водички попити і більш на твої ксенофобські заклики неи реагуватиму. Захочеш написати щось змістовніше за ідею політгенетичної експертизи населення - ласкаво прошу до дискусії. :give_rose: От тільки не певен, що дочекаюся... :) Цікаво, а адміністрація форуму не вважає подібні дописи порушенням правил? А Конституції?

От і добре. Думаю, на цьому наш діалог вичерпано :yes3:
    Добрий модер ))
    Тими обрізками купили Ющенка?
    До чого ці розмови тут, Меладоне?
    Def
    .
    Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Тими обрізками купили Ющенка?
    Ты привела правильный эквивалент!!!
    Ula
    Постійний відвідувач
    Я тоже думаю что Ющенка не кто не покупал. Он просто оказался очень слабым и не компетентным политиком. А там черт его знает там помоему такое болото. Смотришь и поражаешся человеческой жадности и низости. А на счет революции? Кто будет лидером? На политеческой арене нет не единого политика и партии которые могли бы что то сделать и изменить.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы