Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6
Показано с 11 по 20 из 53.
    dumai
    Гість

Re: Чим купили Ющенка?

Та ніхто його не купляв, він просто в один момент втратив підтримку народу, ту яку він мав на майдані, і він вже її ніколи не отримає.

Инвалид умственного труда

Та ніхто його не купляв, він просто в один момент втратив підтримку народу, ту яку він мав на майдані, і він вже її ніколи не отримає.
    А почему народ не слушал доводы опонентов Пасечника, до, после пикника на майдане?
    Odo
    -

Думаю, що головна проблема політика: як проскочити між Сцилою та Харибдою, де Сцила = чесність політика, порядність, а Харибда = здатність знаходити компроміси і вирішувати таким чином складні політичні затяги. В умовах евпропейської або американської моделі, майже будь-яка людина може стати президентом і система продовжуватиме справно працювати, тому, що налаштована відповідним чином. У нас жеж ніц не налаштоване, все тільки складається, нація ще не звикла народжувати відповідну кількість пасіонаріїв, здатних керувати країною, тому зараз політична система вельми залежна від особи президента, його здібностей, відповідности історичному моменту, тощо. Тому так тяжко зараз уявити будь-кого на цьому місці.

Меня всегда интересовал вопрос почему люди идут в политику.
    И кроме как собственых, удовлетворяющих психологических потребностей, иногда граничащих с заболеваниями я ответа не находил.
    Odo
    -

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Меня всегда интересовал вопрос почему люди идут в политику.
    И кроме как собственых, удовлетворяющих психологических потребностей, иногда граничащих с заболеваниями я ответа не находил.
    Думаю валити всіх в одну купу, як мінімум не розумно. Ось саме сьогодні читав, чому Славко іде у політику. Але чи впорається?

Статья еще одно подтверждение моих слов.
    Odo
    -

Статья еще одно подтверждение моих слов.
    Яких саме?

Протягом усього свого свідомого життя я маю Мрію – побачити
    Ключевое слово _Я_
    Odo
    -

Ключевое слово _Я_И кроме как собственых, удовлетворяющих психологических потребностей, иногда граничащих с заболеваниями я ответа не находил. Протягом усього свого свідомого життя я маю Мрію – побачити
    Я думаю, Ви перебільшуєте проблему.

Таки нет. Проблемма именно в ключевом слове.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 6

Теги для этой темы