Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10.
    Taraslt
    Гість

Ідентифікація Українця.

Ідентифікація Українця.

Упізнати себе: знати правдиву історію своїх предків, розуміти звідки беруться певні звички, відчути рідність зі своїм родом і племенем, гордість за своїх-це процес ідентифікації Українця! Українця-загубленого в повортах історії, прекручених долях, зазозомбованого чужою правдою, прениженням та виставляння надуманої сміхуватості звичаїв та традицій предків,...

Украдена свідомість-ось, як характеризується стан Сучасного Лівобережного Українця, спокушений плинною могутністю Російської Імперії та покараний її батогами голоду та колючим дротом концлагерів фашизму-комунізму.

Та не розрізати гени, не перебудувати ДНК, не стерти память, не забутись Героям і не вбити прагнення до Волі. До Волі від Усіх: росіян, німців, поляків, австрійців, угорців, румунів, чехів, молдаван, татар, турків.

Ще не вмерла Україна, ні Слава, ні Воля
    Ще нам, Браття молодії, усміхнеться Доля.
    Згинуть наші вороженьки, як роса на Сонці,
    Запануєм і ми Браття у Своїй Сторонці.

Odo
    -

Відповідь: Ідентифікація Українця.

Чухраїнців було чимало і щось понад тридцять мільйонів,— хоч здебільша вони й
    самі не знали, хто вони такі суть...
    Як запитають було їх:
    — Якої ви, люди, нації?
    Вони, почухавшись, одповідають:
    — Та хто й зна?! Живемо в Шенгерієвці. Православні.

© Остап Вишня
    Генерал-хорунжий

Чухраїнців?? ЦЕ якась фігня..

Тарас, а сюди як тебе занесло? гігі.. тобі ж на МВ Сашко відписала пр оогороди та українців.. ))
    Taraslt
    Гість
    Cool

Ответ Сообщение от Мартин Посмотреть сообщение

Тарас, а сюди як тебе занесло? гігі.. тобі ж на МВ Сашко відписала пр оогороди та українців.. ))
    Та бач, носить так мене, як і тебе з темою про Гошистів проти фашистів та маршем УПА.
    Генерал-хорунжий

Мугу.. і думаєш так більше українців стане?
    Taraslt
    Гість

Мугу.. і думаєш так більше українців стане?
    Менше точно не стане!
    Odo
    -

Гарний же з Вас українець, коли Ви Остапа Вишню "фігньою" величаєте.
    Генерал-хорунжий

Ответ Сообщение от Taraslt Посмотреть сообщение
    Менше точно не стане!
    А як же дарма витрачені сили?
    Генерал-хорунжий

Ответ Сообщение от Sasha-Grob Посмотреть сообщение
    Ти хочеш, щоб українців стало більше? Навіщо?
    Китайців багато, індусів та росіян, і що? Будемо з ними мірятися кого більше?
    Народжуй дітей!

Якщо ти мав на увазі ідентифікацію/самоідентифікацію людини як українця, то можеш поділитися з людьми своїми критеріями відбору?
    так.. ідентифікацію. думаю, що це нікому не цікаво, як би я ідентифікував українця.. ну добре.. в двох словах:

по перше кожен має бути гідною людиною, тобто добросовісним, організованим, зібраним, відповідальним.. думаю доберете ще достатньо позитивних якостей людини

і вже після або в паралель із цим українець має відчути приналежність до нації, використовувати всі засоби, якими користується нація, бути чимось схожим на ідеал національний.

про що говорю: про мову, як засіб спілкування, про гроші як засіб обміну результатами праці, про результати праці, про традиційне, те що можна завжди вдосконалити, одяг, житло, пісня.

Приблизно вловили потік думок? Міг би продовжити, але ліньки.. повторюю це кожного разу те саме.. а повторювати не люблю.
    Odo
    -

Спражній чоловік, за думкой деяких людей, має грати в хокей, щоденно гатити декілька гвіздків у стіну, мати при собі запальничку, презерватив тощо.
    Може й так. Якось ніколи дуже не переймався темою справжньости, чи не справжньости будь-чого, тому нічого цікавого повідати про це не можу.
    Граєтe в хокей, Odo? :nhl: :nhl3::nhl2:
    Ні, не граю.
    Ви, виходячи з Ваших слів, якість українця міряєте "остапами"?
    І "Остапами" теж. Міряти можна будь-чим, бо це річ суто суб"єктивна. От я наприклад "Остапами", чому ні? Мені подобається цей письменник, я вважаю, що він зробив багацько хорошого для української літератури тоді, коли за це просто тихо вбивали. І не знати й неповажати його за це (зауважте, не бути прихильником його таланту, бо це річ особиста), як на мене є тим, що робить українця трохи недолугою істотою - манкуртом, що в свою чергу не гідна поваги.
    Дуже хотілося б послідкувати за розвитком Ваших думок з приводу "гарних" і "не гарних" українців! Цікаво...
    Дякую за увагу до моїх скромних думок! Але для мене ця тема насправді є доволі болючою.
+ Ответить в теме