Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Offline
  Новачок

  Відеореферендум


  Друзі!
  За ініціативи громадянського руху «Спільна Справа» http://www.spilnasprava.com зараз проводиться перший в світі політичний відео референдум «ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ АКЦІЯ ВІЛЬНОГО ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ ГРОМАДЯН». Його мета – припинення повноважень президента Януковича та Верховної Ради VI скликання.
  Для того, щоб взяти участь в референдумі достатньо записати відеозвернення до президента і парламенту, в якому необхідно пояснити своє небажання й надалі терпіти їхнє перебування при владі. Текст звернення довільний, проте закінчуватись звернення має однаково: «Вас звільнено! Забирайтесь геть!».
  Після цього відеозапис розміщується в YouТube http://www.youtube.com/ з поміткою (темою) «відеореферендум» (бажано записати теги: відеореферендум за відставку Януковича та ВРУ, Верховна рада України, відставка влади, Тигіпко, Янукович, Азаров, Президент України, політичні репресії, імпічмент, припинення повноважень, вето, видеореферендум).
  До такого кроку ми були змушені вдатись після блокування владою всіх спроб громадян провести референдум з припинення повноважень президента і парламенту у традиційний спосіб.
  Планується зібрати три мільйони звернень з тим, щоб продемонструвати світові реальний рівень незгоди українців з правлінням режиму Януковича.
  Вже зібрані відео відеоголоси:

  «Спільна Справа» наголошуює, що такий відеореферендум матиме не лише суспільні, але й правові наслідки, оскільки відповідно до ст.69 Конституції України народне волевиявлення реалізується не лише через вибори та референдуми, а й через інші форми безпосередньої демократії.
  Відеореферендум на facebook:
  https://www.facebook.com/VIDEOREFERENDUM
  http://www.facebook.com/event.php?eid=283735291660369

 2. #2
  Offline
  Пророк

  Re: Відеореферендум


  Вериться с трудом....................

  Увы, но это не для Украины!!!!!!
 3. #3
  Offline
  2.0

  Re: Відеореферендум


  а ви упевнені шо Янук користується інтернетом? )
+ Ответить в теме